Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I gdzie ty upchasz ten zbiorniczek od poldka :mysli: chyba nie zamiast oryginału :wallbash:

Montaz sprysków to juz droga przetarta czytajac od poczatku ten wątek :good: Ja u siebie mam złożone wszystko na oryginalnych częściach łacznie ze zderzakiem :naughty:

Opublikowano

I gdzie ty upchasz ten zbiorniczek od poldka :mysli: chyba nie zamiast oryginału :wallbash:

Montaz sprysków to juz droga przetarta czytajac od poczatku ten wątek :good: Ja u siebie mam złożone wszystko na oryginalnych częściach łacznie ze zderzakiem :naughty:

a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi :wink4:, i wyszło 300zł, także tragedii nie ma :cool1:

Opublikowano

U mnie z wymianą zderzaka wyszło niecałe 400zł :naughty: zbiorniczek juz miałem seryjnie :naughty: kompletne wrtyski z zaślepkami miałem za 160zł :decayed: i tylko potrzbna była wiązka i pompka :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie z wymianą zderzaka wyszło niecałe 400zł :naughty: zbiorniczek juz miałem seryjnie :naughty: kompletne wrtyski z zaślepkami miałem za 160zł :decayed: i tylko potrzbna była wiązka i pompka :gwizdanie:

no właśnie ale jakby trzeba było to kompletować po zwykłych pieniądzach, zaczynając od zera, to by sie troszkę nazbierało ;(

Opublikowano

a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi :wink4:, i wyszło 300zł, także tragedii nie ma :cool1:

co tak drogo?

Opublikowano

jak to drogo...

spryski 80zł

zbiornik 100zł

pompka 60zł

i pare inny duperelek, jak dla mnie cena znośna...tym bardziej że to ori graty :wink4:

Opublikowano

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

Opublikowano

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

Opublikowano

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

Opublikowano

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

kto reza spryski niech rwie okazje :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html

Opublikowano

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

kto reza spryski niech rwie okazje :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html

dolna pomka jest na dysze od szyb

Opublikowano

dolna pomka jest na dysze od szyb

dobrze wiedziec :good:

Opublikowano

A tu panowie ma takie ori spryski od Octawi i takie widzialem w Golfach 4 czy podejda do audi bo i cena jest atrakcyjna i nie odstaja od zderzaka i ladnie wygladaja.One sie wysuwaja jak chce sie spryskac swiatla czy dobrze mysle..........

http://moto.allegro.pl/item634384797_octavia_ii_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp.html

Prosze o opinie tych spryskow,

było juz to na forum opisywane

je trzeba ułozyc w bardziej pochyło do dołu w przeciwnym razie nie wejdzie ci zderzak

ja takie montowałem u siebie od skody

troche rezania jest trzeba specjalne łapy dorobic z blachy itd

ja musiałem troche obciąć kierownice od intercolera i krawędz klaksonu usunąc aby to pasowało

w octavi spryski idą prostopadle do swiatła, a w audi musisz to ustawić pod katem tak aby nie zasłaniały promienia swietlnego jak je załaczysz w nocy

Opublikowano

dzieki za odp.

Ale w niczym nie przeszkadzaja i dobrze sie spisuja tylko trza dorobic blaszki odpowiednie by podeszly pod zderzak i ustawic pod odpowiednim katem czy tak.

prosze jeszcze o jakies rady co do matazu z gory dziekuje......

Opublikowano

podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P

Opublikowano

podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P

nikomu nie podsyłaj tylko wstawiaj na Warsztat :wink4:
Opublikowano

dzieki duzo mi pomogly jakbys mial cos jeszcze to dawaj.

a tez zakladales te spryski od skody.....

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.