Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj stukneło 190 tyś. Dobrze ze tylko na liczniku bo silnik ma 23tyś

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o test wskaźników ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam tego aktywowanego . Szkoda ze nie mam takiego Wrclaguny w okolicy :grin::wink:

chyba trzeba sie będzie porozglądać za kabelkiem i przy twoje pomocy coś pomodzić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz zakodowane Gauge test w nim ?

Tak samo kodujesz jak w B8? Szczerze mówiąc próbowałem u siebie, ale coś nie bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem przyjemność jechac za rs5 biała . Furka piekna i ten dzwięk robi robotę:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moje auto to oryginalny s-line plus sprawdzone po vinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mi też sie podoba :decayed:

Mój ojciec ma sport line w swojej a6 i prawwie nie widac ze jest wyzej . Moze dlatego ze on ma 3.0 tdi

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

gostek troszke pojechał z modami w swojej a6 B&O z Q7 i sporo innych modów http://www.a6klub.pl/koniec-modowaudi-a6-c6-avant27tdi-vt56454.htm

---------- Post dopisany 14-06-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 09:58 ----------

Dzisiaj troche zatroszczyłem sie o auteczko. Wleciał nowy olej millers po wczesniejszej płukance millers, wszystkie filtry oraz preparat do czyszczenia wtrysków.

IMG_0830.jpg

A skoro dzisiaj miałem wolny dzień od pracy postanowiłem w końcu wsadzić włączniki szybek i przełącznik lusterek polift.

IMG_0832.jpg

IMG_0834.jpg

IMG_0836.jpg

A tutaj taka fotka pracy kolegi , który zajmuje się oklejaniem aut

IMG_0825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trochę się pobawiłem z audi ojca

IMG_0847.jpg

IMG_0848.jpg

IMG_0849.jpg

IMG_0850.jpg

IMG_0851.jpg

IMG_0852.jpg

A tu już sesyjka po całej robocie , glinka, 3 korkowy zestaw 3M , wosk Śliczne Audi A6 3.0TDI - S-line - Rude Skóry -Full (3396240903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolega mi wystawiał który robił sesję :grin::grin: Nawet nie widziałem tego zaraz mu napiszę żeby poprawił:facepalm:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

już zmienione dzięki za informację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy w oględzinach tej audicy Audi Q5 S-Line 2009 KLIMATR XEN LED 2.0 TDI__4x4 (3402551947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mieszka ktoś niedaleko ???? Prosze o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, o sprzedawcach z Gubina był materiał w Uwadze TVN. Samochody bardzo używane czy coś takiego.. nie warto w ogóle sobie zaprzątać głowy tymi sprzedawcami z Gubina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci to wygląda :) dawałeś dystanse na koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...