Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

ta ma 9 cali

pare gratów zebrałem , listwy i kokpit oklejone folią black piano

https://www.facebook.com/michal.karmowski#!/carwrapbelchatow/photos/pcb.898447463518085/898447260184772/?type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ładne to autko, chciałbym je mieć

Dzieki

Kończę to co zacząłem we wnętrzu i starczy modyfikacji . Moze cos jeszcze z mocą powalczę w tym silniku , albo zmienię sam silnik na cos mocniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 powiedz mi jak wyglądają te listwy oklejone warto taki zabieg robić czy odrazu pomalować jak to wygląda na żywo

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wczoraj pytałem poleconego lakiernika ile by wziął za pomalowania tunel środkowy, ramkę zegarów i listwy . Wywalił mi cenę 700zł za tunel i listwy oklejanie kolega powiedział dla klienta 200 zł , ja zapłaciłem mniej po znajomosci. Co do kolejenia to listwy wyszły super tunel tez nie jest zły . Jak masz kogoś kto ci pomaluje w dobrej kasie i idealnie to maluj . Ja jeszcze wyprubuje spraj który można nabić w sklepie zaopatrujących lakierników , mam jeszcze drugi tunel to poćwicze i napisze co i jak . Bede miał do sprzedania oryginalna ramkę do sprzedania od rs6 polift bo do mnie nie pasuje jest za wąskie wycięcie na ekran 2 milimetry i obcina mi litery z lewej strony wiec jak cos to pisac kto ma polifta i jest chętny . Stan idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha to popytam lakiernika ile chce jak wyjdzie mega dużo to kupię folie i zobaczę jak będzie nieciekawie najwyżej zerwie i zdam foto relacje po zabiegu.

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia ma taką zmorkę . Ja dzisiaj dałem wszystko do lakierowania


do łodzi do gościa co maluje takie rzeczy cały czas do a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ile ci powiedział za całość wraz z tunelem ?

zobacz tu mały tutorial jak na innym forum pomalował spray http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?92966-Malowanie-plastikow-w-kolorze-Piano-Black

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za

i ile ci powiedział za całość wraz z tunelem ?

zobacz tu mały tutorial jak na innym forum pomalował spray http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?92966-Malowanie-plastikow-w-kolorze-Piano-Black

Za tunel środkowy, ramkę zegarów i 5 dekorow 500 zł. Do tego jeszcze maluje trójkąty lusterek zewnętrznych na piano za 100zl

Ładnie wyszlo na tym filmiku . Mnie gonił czas i dlatego sie zdecydowałem na tego lakierników , bo maluje z dnia na dzień . Gdyby nie to to bym malował sam

przejrzałem cały temat, według mnie świetny wybór , Audi to Audi :)

Dzieki

Tak jak napisałem wyżej jak skończę środek to wezmę sie za moc . Zmienię wtryski bo one już dają na maxa i zobaczymy co wyjdzie. Słabym punktem u mnie w aucie jest obecny docisk . Dwumas nowy tarcza obita kevlarem a docisk został stary i na 4 biegu potrafi sie ślizgać . Muszę poszukać kto ogarnia docisk ale w taki sposób żeby sie dało jeżdzic na co dzień .

Tak jak pisałem wyżej przyszedł czas na docisk i wpadło cos takiego

IMG_1686.jpg

IMG_1687.jpg

Muszę zrobić jakąś aktualizację wątku bo auto sie troche wzbogaciło na wyposażeniu

Ostatnie dwa dni były ładne więc udało sie umyć furke i cyknąć jakies nowe aktualne fotki

wpadło nowe lusterko

IMG_1749.jpg

dekory , tunel środkowy i blenda zegarów poszły w piano

gałka obszyta na nowo, mieszek nowy obszyty białą nicią - teraz pasuje do foteli

IMG_1739.jpg

IMG_1742.jpg

IMG_1741.jpg

IMG_1745.jpg

doszły zegary poliftowe - odpalone nowe funkcje

IMG_1754.jpg

IMG_1755.jpg

IMG_1757.jpg

Kamera też już na miejscu

IMG_1748.jpg

fotele po czyszczeniu - glipton

IMG_1744.jpg

IMG_1737.jpg

IMG_1740.jpg

Zapomniałem ze jeszcze został zmieniony klimatronik

Auto po wosku i przygotowane do zimy na 18

IMG_1750.jpg

Do zrobienia jeszcze zostało : -zamontować i podłączyć lusterka polift w pełnej opcji od rs6

- podłączyć pamięć foteli ,

- zmienić sterowniki w drzwiach na polift od rs6 żeby odpalić pełne ambiente

i jeszcze taki filmik

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano robi robotę :kox: ogólnie furka z zewnątrz jak i wewnątrz wygląda rewelacyjnie, każdy mod na duży + :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Poszła odpowiedz na pw. Twoja tez niczego sobie a z modami idziesz w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczynam rezac, kilka modów od Ciebie mia się podoba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie seryjnie pamięć fotela kierownika czy z wymodzeniem fotela pasażera jest dużo roboty?

mam też pełne ambiente i lusterka zewn foto i składane... dużo trzeba zmienić/dokupić żeby odpalić prawy fotel?

Edytowane przez antonio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik fotela który ma niestety ochronę , włączniki do pamięci i pociągnąć trzeba pare kabelków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek od czego ta kiere wrzuciles? Wszystko pasi plug&play czy jakas rzezba byla (tasmy, poduszki, zlacza itp.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...