Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

no no RS4 same dobre opinie slysze o nim jak jezdzi - ale ja jeszcze nim nie jezdzilem, no wlasnie

mam nadzieje ze moje S4 bedzie strojone maciek, bo droga do wrocławia daleka, wiele km

co do dużego IC to mam woly razem z orurowaniem 2,25' lub 2,5'

ja aby zalozyc wyrzucilem tylko halogeny, i tak ich nie uzywalem, ale jak bym sie postaral to bym je mogl zostawic

bede mial nowe orurowanie aby ominąć wiele połączen obcenych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no RS4 same dobre opinie slysze o nim jak jezdzi - ale ja jeszcze nim nie jezdzilem, no wlasnie

mam nadzieje ze moje S4 bedzie strojone maciek, bo droga do wrocławia daleka, wiele km

co do dużego IC to mam woly razem z orurowaniem 2,25' lub 2,5'

ja aby zalozyc wyrzucilem tylko halogeny, i tak ich nie uzywalem, ale jak bym sie postaral to bym je mogl zostawic

bede mial nowe orurowanie aby ominąć wiele połączen obcenych

Widziałem dziś to Twoje cudo, kolo który reza orurowanie ma mega talent w rękach :th:. Będzie ok.

jedyny minus to skaczący wilczur po Twoich drzwiach, ale podobno ma przycięte paznokcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat przygasł...ale z racji że jestem fanem RS4 to co sie dzieje dalej z tym autkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... teraz to RS4 jest na allegro do sprzedania, wiecej o nim nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... teraz to RS4 jest na allegro do sprzedania, wiecej o nim nie wiem ...

Wklej link, bo ja nic nie widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to jest to auto chyba... ale zdjecia sa tak dramatyczne, ze wlasciciel chyba ma to w pupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fotki to raczej komis robił. Oni dobrze wiedzą, że taka fura prędzej wrośnie w trawnik niż się sprzeda. Chyba, że cena będzie niska i napalony amator. Dziwi mnie to, że ktoś ładuje w auto furmanke siana, a potem je sprzedaje. Może własciciel się wypowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to auto, troche się zmieniło w porównaniu do fotek w tym temacie.

Widać aukcje pisał chyba pracownik komisu bo pojemność faktycznie z Audi RS6 a nie RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nalezy do wlasciciela www.autoauto.pl ogloszenie robil pracownik , ja poprawialem . Pojemnosci niestety sie nie dalo. Cena za to auto nie jest wygurowana . Nie ma cisnienia na sprzedaz wlasciciel ma ok 10 sportowych swoich aut .

Przez otomoto mozesz sobie wpisac jaka chcesz pojemnosc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem?? auto jest zrobione profi na profi gratach, jedzie tak że robi przeciąg na ulicy a przy okazji to RS4 czyli avant także pakujesz cały bagażnik paneli z Castoramy i możesz stawać na światłach i kilować co podjedzie :wink4::kox:

Auto jedzie męsko sam się przekonałem na własnym tyłku :good: hmmm...procedura nice... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze auto jest po modach i ciezko bedzie je sprzedac. Na forum wiadomo co i kto robil i chyba tylko ktos stad bedzie potrafil docenic co kupuje.

RS4 nie kupuje zwykly szary czlowiek tylko pasjonat klasyki gatunku.

Tuning w Polsce jeszcze sie zle kojarzy, szczegolnie jak ktos nie ogarnia tematu, otworzy maske i powie ze bity przod bo oslony nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już w Polsce paru ludzi i pare firm które naprawde ogarniają i jak auto robił ktoś ogarnięty to wszystko będzie ok a jeżeli pan kazio to mogą być problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...