Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)


chela03

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przypomina czasy PRL kiedy to ze starego maluszka robiło się nowszy mode

Chyba jeszcze w tamtych czasach żyjesz :cool1:

Jeździj sobie dalej swoją starą super serią i broń boże nic nie zmieniaj bo przecież takie zmiany to pod publikę.

btw,

Dla mnie seryjna b5 z 1995 niewiele różni się od 80. I jedno i drugie to auta, których sylwetka pierwszą młodość ma już dawno za sobą :thumbdown:

Co za podejście :wallbash: Wejdź sobie kolego w dział Moja A4 i zobacz jak koledzy pomodzili autka, wcale nie robiąc z nich nowszych modelów i bez żadnej wioski... No chyba że zatrzymałeś się na czasach PRL ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszyscy jeździjmy autami jak wyjechały z fabryki. Bez grosza indywidualności. Wyróżniajmy się tylko miejscem ustawienia anteny od CB-radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypomina czasy PRL kiedy to ze starego maluszka robiło się nowszy mode

Chyba jeszcze w tamtych czasach żyjesz :cool1:

Jeździj sobie dalej swoją starą super serią i broń boże nic nie zmieniaj bo przecież takie zmiany to pod publikę.

btw,

Dla mnie seryjna b5 z 1995 niewiele różni się od 80. I jedno i drugie to auta, których sylwetka pierwszą młodość ma już dawno za sobą :thumbdown:

Co za podejście :wallbash: Wejdź sobie kolego w dział Moja A4 i zobacz jak koledzy pomodzili autka, wcale nie robiąc z nich nowszych modelów i bez żadnej wioski... No chyba że zatrzymałeś się na czasach PRL ....

No tak lincz.

Nie użyłem określenia "wioski" - zamiast kombinować przy aucie naucz się czytać i pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mnie pouczać to sam naucz się czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem że użyłeś słowa wioska :wallbash:. I dla twojej informacji kolego akurat ja jeżdżę serią, więc proszę cię skończ wywody.

Koniec dyskusji bo się OT robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ja kupilem grill kamei plastry. znaczek OOOO od kolegi Krupskim i cosik bede kombinowal. Najwyzej sie nie bedzie podobac :) jezdzilem bez znaczka ale czym dluzej jestem na forum zmienia sie moje nastawienie. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usmialem sie czytajac komentarze w tym temacie :wallbash:

kolego, ktory zakladales temat, fajnie ze zdjales ten chrom na metry, zle wygladal.

$skoro podoba Ci sie ori s4 grill tp go kupuj i zakladaj:)

mi osobiscie bardziej lezy grill z rs4(teraz na allegro dostepne bardzo fajne imitacje rs4 z rs4 z czarna rmka w dobrej kasie)

powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego adrianus mi również bardzo podoba się grill z rs4 ale jak by miało dojść do zakupu to myślę, że s4 byłby na pierwszym miejscu :) A czy te grile imitujące rs4 na żywo dają się rozpoznać jako imitacja czy sprawiają wrażenie oryginału do czasu przyjrzenia się? ;) Grill będzie na 100% może już niedługo :> a dzisiaj trochę poczytałem o chipowaniu, chyba zacznę nad tym też myśleć bo jednak koników nigdy dosyć a seria szybko się nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem źle nie jest, o ile cały chrom zniknie ze zderzaka, na samym grilu jest ok i jak ktoś nie wie i nie jest super specem w sprawach OOOO można pomyśleć że to jest gril z S'ki, bo powiedźcie czym różni się od TEGO>>> http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/81/22/96/1781229626 który jest ori S ??? z paru metrów można sie pomylić, dopiero z bliska widać różnice. Jak by paski były węższe było by bardziej podobnie do S'kowego, tak też źle nie jest. Taki grill to jeszcze nic w porównaniu z grilem w poziome chrom paski czy "hardcore wieś tjuninkiem" i bajerami typu Sonary (sam mam niestety takie, bo tak kupiłem auto), diody do dziennej, spoilerów, wlotów na masce itp które są naprawde straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem źle nie jest, o ile cały chrom zniknie ze zderzaka, na samym grilu jest ok i jak ktoś nie wie i nie jest super specem w sprawach OOOO można pomyśleć że to jest gril z S'ki, bo powiedźcie czym różni się od TEGO>>> http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/81/22/96/1781229626 który jest ori S ??? z paru metrów można sie pomylić, dopiero z bliska widać różnice. Jak by paski były węższe było by bardziej podobnie do S'kowego, tak też źle nie jest. Taki grill to jeszcze nic w porównaniu z grilem w poziome chrom paski czy "hardcore wieś tjuninkiem" i bajerami typu Sonary (sam mam niestety takie, bo tak kupiłem auto), diody do dziennej, spoilerów, wlotów na masce itp które są naprawde straszne.

Jak ktoś nie orientuje się w sprawach OOOO, to nawet jak mu eSa najedzie na stopę, to i tak nie będzie wiedział, że to jest S, to raz.

BTW, grill od eSy wygląda tak:

BeeFiveDesktop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie orientuje się w sprawach OOOO, to nawet jak mu eSa najedzie na stopę, to i tak nie będzie wiedział, że to jest S, to raz.

BTW, grill od eSy wygląda tak:

BeeFiveDesktop.jpg

akurat na tym foto jest grill RS4 ze znaczkiem S4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem źle nie jest, o ile cały chrom zniknie ze zderzaka, na samym grilu jest ok i jak ktoś nie wie i nie jest super specem w sprawach OOOO można pomyśleć że to jest gril z S'ki, bo powiedźcie czym różni się od TEGO>>> http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/81/22/96/1781229626 który jest ori S ??? z paru metrów można sie pomylić, dopiero z bliska widać różnice. Jak by paski były węższe było by bardziej podobnie do S'kowego, tak też źle nie jest. Taki grill to jeszcze nic w porównaniu z grilem w poziome chrom paski czy "hardcore wieś tjuninkiem" i bajerami typu Sonary (sam mam niestety takie, bo tak kupiłem auto), diody do dziennej, spoilerów, wlotów na masce itp które są naprawde straszne.

Jak ktoś nie orientuje się w sprawach OOOO, to nawet jak mu eSa najedzie na stopę, to i tak nie będzie wiedział, że to jest S, to raz.

BTW, grill od eSy wygląda tak:

BeeFiveDesktop.jpg

Świetny przykład :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie orientuje się w sprawach OOOO, to nawet jak mu eSa najedzie na stopę, to i tak nie będzie wiedział, że to jest S, to raz.

BTW, grill od eSy wygląda tak:

BeeFiveDesktop.jpg

akurat na tym foto jest grill RS4 ze znaczkiem S4 :cool1:

Mój błąd, faktycznie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Zwracam honor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grille imitacje Rs4 to warto kupić? w dobrej cenie są ale ciekawe jak z ich jakością?

adrianus masz taki grill jestes w stanie cos o nim powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dalo sie wyrwac ori rs4, ale kolega kupil ta imitacje, mowil ze super, osobiscie ocenie, jak on wroci z wakacji, czyli za tydzien to napisze moje wlasne spostrzezenia, ale kwiatko syfu by do swojego OOOO nie zalozyl, takze na bank jest w porzadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...