Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

srebrne felgi i relingi robiły by robote :kox:

Gdybym miał zmieniać te felgi to chyba tylko na coś w tym stylu: http://cgi.ebay.pl/MTM-Bimoto-8-5-x-19-Zoll-ET-35-5x112-Titan-poliert_W0QQitemZ180407428381QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item2a011ee51d&_trksid=p3286.c0.m14

MTM bimoto :kox:

Albo coś "tańszego dla przeciętnego Kowalskiego" np. coś od Bentleya (nawet chrom "na metry" jest :D ) http://cgi.ebay.pl/BENTLEY-CONTINENTAL-ALUFELGEN-WHEELS-FELGEN_W0QQitemZ350192679197QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item51891c391d&_trksid=p3286.c0.m14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d96527.jpg

te od tt 19 sa :kox: ale tylko raz je widziałem na allegro :wallbash:

Fajne są :good: hmm może jednak kupię 19 " :) a co do samochodu to miron78 ma czarne autko i srebrne RS6 podoba mi się tak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do samochodu to miron78 ma czarne autko i srebrne RS6 podoba mi się tak :good:

które zimą zmienią kolor na grafit :decayed: zastanów się dwa razy przed zmianą, bo jest naprawdę super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 :) (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć :decayed: czas na cos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 :) (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć :decayed: czas na cos innego :)

What? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wcześnie sprzedajesz... jeszcze mnie na nią nie stać :decayed: ;( A może chcesz mojego AFNa? a ja resztę spłacę w dogodnych ratach? :polew: np. na 5-10 lat oprocentowanie... 0% :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wcześnie sprzedajesz... jeszcze mnie na nią nie stać :decayed: ;( A może chcesz mojego AFNa? a ja resztę spłacę w dogodnych ratach? :polew: np. na 5-10 lat oprocentowanie... 0% :kox::decayed:

Spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ja niedługo może będę dawał felgi do chromowania (jak w końcu dopasuje dekle jakieś) moze sie dołączysz? :naughty::decayed: :decayed:

jasne już się piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ja niedługo może będę dawał felgi do chromowania (jak w końcu dopasuje dekle jakieś) moze sie dołączysz? :naughty::decayed: :decayed:

jasne już się piszę :)

tylko ze to na Śląsk będę je wiózł :wink4: bo brat ma znajomego co w dobrej cenie by to połapał ale jeszcze nie jest wiadome na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zostaje i będą nowe mody pierwsze to bi-xenon i felgi 19" :)

Obecne fotki :

918fbae3265ca4e8m.jpg

e005709cc899a088m.jpg

4f2bbe983c8f40c9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...