Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Alusy do b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi: mam audi a4 b5

DSC02628.jpg

i mam zamiar kupic do niej mowe alusy 17.spodobały mi sie te

1764428243_1.jpg

doradzcie mi,beda fajnie wygladału? :naughty: co o nich sadzicie? :wink4: z góry dziekuje

Opublikowano

przecież to Tobie ma się podobać nie nam :hi:

Opublikowano

No nie, jeszcze jeden co to nie wie co mu się podoba a co nie :facepalm:

jest tyle stron gdzie można sobie przymiarkę zrobić:

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?PHPSESSID=dd6c814fe3ee61eac9db853e0b7abea9&auto=au&model=A4%20%28B5%201994-2000%29&velikost=17&typ=Limousine

tylko sobie kolor fury zmień na taki jaki masz :)

Opublikowano

plastelina :wink4:

Opublikowano
  • Autor

plastelina czyli? :confused4:

Opublikowano

plastelina czyli? :confused4:

Czyli zaraz będą kwadratowe :decayed:

Wzór niczego sobie ale to trzeba zobaczyć na aucie jak będzie wyglądać, nie lepiej poszukać coś ori używki ?

Opublikowano
  • Autor

:confused4: no to przesrane bo wzór mi sie dosc tak spodobał.a jakie polecacie? dajcie zdjecia :wink4:

Opublikowano

plastelina :wink4:

mega plastelina :decayed:

a jeździliście na nich :?: poproszę o zdjęcia jak się powyginały skoro to plastelina :cool1:

Opublikowano

zarąbista ta stronka z tymi felgami dziex :hi:

Opublikowano

ori to ori wszystko co ori jest lepsze :)

Opublikowano

16ki o nazwie kodowej producenta TRW z chin zgiąłem jeżdzac po porstych drogach to myśle ze i to jest tyle warte :wink4:

Opublikowano

mój kolega miał w Corrado koła z chin, wjechał w dziurę no i zrobiła się podbitka, koleś który naprawia felgi w rozmowie telefonicznej od razu zapytał czy to koła z chin, jak usłyszał że to repliki od razu powiedział że nie robi bo te koła pózniej wracaja w nieskończonośc....generalnie chyba lepsze używki ale markowe niż nowe chińskie obręcze

Opublikowano

Mi się podobają jeśli tylko Tobie pasują i będziesz omijał nasze kochane dziurawce to Szerokości. :hi:

Opublikowano

Musiałby chyba z garażu nie wyjeżdżać :polew:

Wzór bardzo ładny ale poszukaj czegoś aluminiowego a nie alupapierowego... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no wiec w takim razie jakia firme polecacie? :wink4:

Opublikowano

kolego gdzieś był temat o tym które firmy robiące felgi sa dobre...jeśli nie znasz sie na felgach po prostu kup felgi oryginalne a na pewno będziesz zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.