Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja perełka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie szanownych kolegów.

No to może i ja nieco się pochwalę swoim autkiem;)

Czarne AUDI A4 Kombi rok 2004 z najlepszym silnikiem 1.9TDI, oryginalne 18" felgi od AUDI RS, opony TOYO 225/40/18. Autko posiada światła ksenony + LED do jazdy w dzień, z tyłu diodowe światła przyciemniane, przyciemniane szybki itd...

Tyle o nadwoziu TERAZ troszkę o sercu auta i podzespołach :))

auto o mocy 200km :) jak to zrobione ?

- zmieniona turbina o większej wydajności na podzespołach firmy ARL (NIE DO ZAJEŻDŻENIA)

197 koni hamowane 410 nM przy niskich obrotach

turbo 5000zł

drążki 1600zł

tein zawiecha gwint 4,500zł

intercooler 1850zł

nieco inne sprzęgło :) 2800zł

mapy strojenia 1500zł

wymiana wału napędowego wraz z osprzętem ( takiego nie do zajechania i żeby dał radę ) 8000zł

hamulce od AUDI S4 2000zł

Max wyciągniete 220km choć teraz jest ustawione wszystko jak najoptymalniej dla trwałości turbiny.

Na koniec dwa słowa o właściwościach jezdnych tego auta:

- przyjemności jazdy tym samochodem nie da się opisać

- przyspieszenia wgniatającego w fotel nie da się opisać

- właściwości jezdnych czyli poruszania się po asfalcie jak przyklejonym nie da się opisać...

W chwili obecnej felgi są koloru czarnego :)

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

Opublikowano

kolego trochę przesadziłeś z tymi cenami.. :tongue4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 00:30_________________________________________________i opisem..masz fwd więc jaki wał wymieniałeś ? i ew. po co..wał spokojnie znosi 550nm bez problemu)

8000zł ? to taniej wychodzi przeróbka na quattro

po 2) to 220koni wciąga w fotel ? hm..

po 3) to jakie to turbo za 5000zł ? ARL ? W aso jest taniej ..

po 4 ) co oznacza -(NIE DO ZAJEŻDŻENIA)?

po 5) na trubinie od arla można zrobić max ok 210 koni

po 6) kto robił program - jak możesz wstaw wykres

Opublikowano

Fajnie sie prezentuje :good:, ale ten tunning silnika to zdecydowanie za drogo wyszedł jak na przyrost 67km :wink4: po opisie mozna sie spodziewać że masz hybryde na bazie ARL, a nie turbo ARL które nie pasuje do tego silnika :wink4: Nie wiem co miała dac na celu wymiana wału :naughty:

Zamiast tych lamp wolał bym wstawić fabryczny Bixenon i moduł DRL :wink4:

Zapraszam do działu z wykresami, porównanie i opisanie o swoich dokonaniach :good:

Ps. nie ma najwazniejszego co w dizlu daje moc wiec te 197km jest watpliwe, paliwka nie ruszysz powietrzem koni nie nadmuchasz :decayed:

smilies-11766.png

Opublikowano

Adaś miszcz Cietej :decayed:

na podzespołach firmy ARL

myslałem ze sa garretty i KKK

Opublikowano

ale jesteście :) Chłopak chciał zabłysnąć pokazać wypasione Auto a tu taki JEB o ścianę. No i więcej nie napisze. :facepalm:

Ale mimo wszystko auto fajne Gdy by nie te LEDY.

Opublikowano

"wymiana wału napędowego wraz z osprzętem ( takiego nie do zajechania i żeby dał radę ) 8000zł" - przy ośce... :decayed: muszę sprawdzić czy mój nie wymaga wymiany na "nie do zajechania"

Opublikowano

fajne auto tylko coś Ci się z lampani nie dobrego stało

a cennik po co on komu?

Opublikowano

Dawaj tą liste zakupów pod lusterko :naughty: Jedyne co mi się podoba to felgi :tongue4:

Opublikowano

Dawaj tą liste zakupów pod lusterko

:polew: :polew:
Opublikowano

27,250 :facepalm: WOW :shocked: to ile to B6 jest warte :decayed: a lampy przód 10.000 ? czy więcej ? :kox: :kox: :kox:

18" felgi od AUDI RS, opony TOYO 225/40/18 no tu już z 20,000 :hi:

Zastanów się co piszesz i jaką ciemnotę ludziom chcesz wciskać :hi:

Opublikowano

najdroższe B6 na forum

Opublikowano

Ale kto bogatemu zabroni :>

Opublikowano

STAĆ MNIE :polew:

Jak byś normalny opis dał to by Ci się tylko dostało za te lampy a tak to rozpętałeś piekło :hi:

Opublikowano

kolega z pomorskiego więc pewnie tu robił auto jak takie koszta :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:decayed:

to pewnie i certyfikat ma :naughty:

Opublikowano

Nie będę już powielał tego, co pisali poprzednicy. Co to za felgi Audi RS, jaki model RS miał takie fele?

Opublikowano
:facepalm: i tyle co mam do powiedzenia.....
Opublikowano

ja też wtrące swoje 5 groszy :tongue4: fele to nie żadne RS tylko wzór R8 a czy ori?hmmm..wole nie wiedzieć ile takie ori kosztują.ale autko poza lampami przednimi wygląda ciekawie :good:

Opublikowano

Sławek zdecyduj się na rocznik - 1994 czy 2004 :kox:

Opublikowano
:polew: no i sploszyliscie chopaka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.