Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Radio i kod.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, mam audi concert. Wszystko spoko gra, ale ... póki co nie mam garażu bo jeszcze czekam aż mi go postawia. W tym czasie auto stoi pod blokiem i ... boje się o szybę i radio. Wyjąc je mogę bo zrobiłem wyjmaki, ale nie mam kodu. I co teraz zrobić ? Ktoś może mi pomoc w rozkodowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz kodu w książce dołączonej do dokumentów pojazdu?? myślę że powinieneś podjechać do kogoś kto się tym zajmuje, może ci co audio robią, na giełde elektroniczną :mysli:, za ok 20zł pewnie będziesz miał rozkodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie książki żadnej nie mam, bo gość nie miał. Ściągnąłem jakiś program do rozkodowania, ale nie mam pewności , ze kod który wygenerował zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja myśle że spoko możesz go wycięgać (jeśli radyjko wyjechało razem z autem z fabryki) nic sie nie stanie i radyjko nie będzie krzyczło o kod :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pewność ? Bo ten kalkulator kodów mi nie pomoże, bo tam początek jest AUZ1Z4, a u mnie się zaczyna AUZ2Z3. Dodatkowo, gość od którego go kupiłem mówił ze jak mu padł aku to szybko drugi kołował żeby mu radio się nie rozkodowało, wiec się obawiam o to. Wszędzie piszą, że po wyjęciu się radio przełaczy na SAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mu się aku rozładował i nie zawołał o kod

to radio z fabryki i nie masz się co martwić na zapas o kod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pewność ? Bo ten kalkulator kodów mi nie pomoże, bo tam początek jest AUZ1Z4, a u mnie się zaczyna AUZ2Z3. Dodatkowo, gość od którego go kupiłem mówił ze jak mu padł aku to szybko drugi kołował żeby mu radio się nie rozkodowało, wiec się obawiam o to. Wszędzie piszą, że po wyjęciu się radio przełaczy na SAFE

..jeśli nawet auto nie wyjechało z fabryki z tym radyjkem a jest zakodowane pod auto , nie ma prawa zawołać o kod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem czy mu się rozładował czy coś, ale mówił ze szybko drugi wsadził. Bo w aucie mam nagłośnienie BOSE fabryczne, z subkiem w bagżniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem czy mu się rozładował czy coś, ale mówił ze szybko drugi wsadził. Bo w aucie mam nagłośnienie BOSE fabryczne, z subkiem w bagżniku

..zrób szybki test i na chwile wyciągnij radyjko i wsadz spowrotem , jeśli nie będzie krzyku o kod , śmiało zabieraj go do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co jak będzie wołało o kod ? :) Już sobie muzyki nie posłucham :P O to się obawiam, bo później jeździć i rozkodowywać, płacić za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało możesz wyjmować ja kilka razy wyjmowałem i nie chciało kodu teraz zmieniłem na 2din i tylko za pierwszym razem wpisałem kod ,z drugim razem już nie krzyczał o kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się obawiam, bo później jeździć i rozkodowywać, płacić za to...

kiedyś musisz

a jak coś to 30pln i kod masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wyjmiesz to się nie dowiesz,ale tak jak wcześniej pisałem u mnie nigdy nie pytał o kod ja bym wyjął 30zł za rozkodowanie to nie majątek (ewentualnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać Cie na B6 a nie masz 30zł na ew uzyskanie kodu?

kolego uważam, że ten komentarz był zbędny :bicz: poprostu kolega sebul pyta, żeby nie wdepnąć w jakieś bagno, a przypomnę Ci, że po to jest to forum :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zaufanego elektronika, a nie chce później jeździć ciągle bo jakiś partacz mi coś popsuje w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi do Concerta jest napisane:

fragment cytatu

"Obowiązuje dla modelu A4.

Po pierwszym wprowadzeniu numeru kodu, radio identyfikuje się ze "swoim" samochodem.

Jeżeli nastąpi przerwa w zasilaniu, radio sprawdza automatycznie po włączeniu zapłonu, czy nadal znajduje się w "swoim" samochodzie. Jeżeli tak, po kilku sekundach radio się ponownie odblokowuje.

Ręczne usuwanie blokady nie jest już potrzebne!......."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...