Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrclaguna - a po co przerabiać lampy z usa na eu - ja jeżdże spokojnie ponad rok na czerwonych kierunkach i nikt nic nie powiedział :>

Opublikowano

wrclaguna - a po co przerabiać lampy z usa na eu - ja jeżdże spokojnie ponad rok na czerwonych kierunkach i nikt nic nie powiedział :>

....to szczescie ze cie nikt nie skontrolowal :naughty: chcemy przerobic tylne lampy z US na EU :decayed:

Mamy schematy wtyki piny i do dziela :) Jutro zaczynamy

Opublikowano

badanie techniczne przechodzi :decayed: spryskiwaczy do bi-xenonów też nie mam (jak to w ameryce).

ale tylne kierunki są widoczne więc po co mają się czepiać, każdy zobaczy, że skręcam

Opublikowano

A dowiadywałeś się co na to ubezpieczyciel w razie jakiejś stłuczki.

Opublikowano

trÓp ??????????????

na kutwa ......... :disgust:

Opublikowano

No i wyrezalismy lampy z USA na EU :)

img6726i.jpg

fajne Paździochy :kox:

Opublikowano

No i wyrezalismy lampy z USA na EU :)

img6726i.jpg

greg

piękna młoda para - normalnie law is ewryłer :naughty:

Opublikowano

Nie ma co porównywać :kox:

Jak siedzę w tej S4 to normalnie ...... :slina: a nie mówiąc o jeździe :banan3:

Opublikowano

wrc, czemu tak wlasciwie masz 2.0TDI? nie miales ochoty na cos nie klekoczacego? :wink4:

S4 B8 cudo, kiedy milltek? :przebiegly:

Opublikowano

Powie mi ktoś jaką najwyższą opone mogę założyc do swojego autka?

alufelgi mam 17'' takie jak te - http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/24/99/22/1824992296

opone oryginalną mam 245/45/R17, wie ktoś czy jak założę przykładowo 245/55/R17 to będzie obcierało?

Opublikowano

wrc, czemu tak wlasciwie masz 2.0TDI? nie miales ochoty na cos nie klekoczacego? :wink4:

Kiedys sie pomysli :) Bylem juz jedna noga za 2.0 TFSI :wink4:

Czy ja wiem CR raczej sa ciche :kox:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 14:41_________________________________________________Jak ktos ma CONCERTA albo Symphony to taki Blutek mozna zakladac :)

http://moto.allegro.pl/8t0862335-modul-telefonu-bluetooth-audi-a4-a5-i1783112647.html

Opublikowano

Co prawda ja juz mam wbudowany bluetooth, ale ma ktoś może schemat pinów do tego modułu?

Opublikowano

Jak ktos ma CONCERTA albo Symphony to taki Blutek mozna zakladac :)

http://moto.allegro.pl/8t0862335-modul-telefonu-bluetooth-audi-a4-a5-i1783112647.html

no i co z tym dalej trzeba zrobić bo ja zielony jestem, a jakiś głośnik mikrofon??coś jeszcze trzeba poza tym dokupić?

Opublikowano

Instalacje trzeba zrobic do radia i kupic microfon :) Napisz do NAVISERWIS czy by nie zrobili

Opublikowano

Potrzebne są kable, moduł z antenką mikrofon i kodowanie vagiem - i to chyba tyle

Opublikowano

Jak ktos ma CONCERTA albo Symphony to taki Blutek mozna zakladac :)

http://moto.allegro.pl/8t0862335-modul-telefonu-bluetooth-audi-a4-a5-i1783112647.html

no i co z tym dalej trzeba zrobić bo ja zielony jestem, a jakiś głośnik mikrofon??coś jeszcze trzeba poza tym dokupić?

dobre pytanie - też patrzę na to jak szpak w .....

ale ciekawy pomysł jest :mysli:

Opublikowano

Jak kogos ciekawi rozbudowa o Bluetooth to mozna sie pofatygowac i zadzwonic do serwisanta czy takie wiazki robia . Z tym nie bedzie problemu chyba :)

http://www.naviservice.com.pl/?item=183&t=1316677635

Znalazlem jeszcze tutaj :

http://moto.allegro.pl/komputer-sterownik-modul-audi-q5-q-5-a5-a-5-i1835605320.html

Opublikowano

moduł kupiony, montaż w naviservice we wtorek :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.