Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no to ja mam taką u siebie, jakby co to mogę jutro wrzucić fotę

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

"stan idealny" a widać że zderzak naprawiany i jego połowa zamalowana w podkładzie :decayed:

Opublikowano

"stan idealny" a widać że zderzak naprawiany i jego połowa zamalowana w podkładzie :decayed:

Tez to zauwazylem :)

Opublikowano

A no to ja mam taką u siebie, jakby co to mogę jutro wrzucić fotę

to wrzucaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dsc0270011111111.jpg

Opublikowano

ALV masz moze taką ? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie a jak u was CR -y sie nagrzewaja czy dosc szybko :mysli: Ja chyba mam termostat do wymiany .

Opublikowano

Bardzo wolno, ale tak mam od początku więc się nie przejmuje. Obecnie 90 stopni C na blacie łapie po ok 10 km. Przy większych mrozach jeszcze dłużej się nagrzewa.

Opublikowano

Z tego co piszą na różnych forach to jako minus tego silnika zawsze jest wymienione powolne nagrzewanie :cool1: ale myślę że chyba nie powinien się dłużej grzać niż np taki 1.9 :naughty:

Opublikowano

U mnie minimalnie ponizej 90 C jest :mysli:

to jest temp cieczy chlodzacej.

Zobacz na temp oleju przez VCDS

Opublikowano

U mnie minimalnie ponizej 90 C jest :mysli:

to jest temp cieczy chlodzacej.

Zobacz na temp oleju przez VCDS

Wlasnie sprawdze :)

Opublikowano

mój się nagrzewa szybciej niż A3ka... w chwili obecnej jakieś 15 minut i jest nagrzany (ale to tylko dlatego, że auto stoi w garażu)

Opublikowano

mój się nagrzewa szybciej niż A3ka... w chwili obecnej jakieś 15 minut i jest nagrzany (ale to tylko dlatego, że auto stoi w garażu)

Szkoda ze nie mam jeszcze garazu :confused4: ale walcze z papierami i urzednikami :thumbdown:

Opublikowano

generalnie jest tak, ze temp oleju wynosi okolo 70-75 stopni przy tym jak temp cieczy chlodzacej dochodzi do 90. trzeba jeszcze chwilke poczekac az olej sobie "dojdzie" :)

sprawdz, daj znac jak to wyglada.

Opublikowano

a czy ta lepsiejsza lapka to nie jest czasem lampka z pakietu oswietlenia??

Opublikowano

mój się nagrzewa szybciej niż A3ka... w chwili obecnej jakieś 15 minut i jest nagrzany (ale to tylko dlatego, że auto stoi w garażu)

i do jest wlasnie to co mnie najbardziej irytowalo w dyszlu , za ten czas juz dawno w zimie bylem w pracy a auto dalej nie zagrzane :rolleyes: teraz dwie minutki i cieplutki :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber

ALV masz moze taką ?

Już nie :rolleyes:

Opublikowano

Panowie pomocy! Dziś zmieniłem koła na zimowe (ok 13), pół godziny temu wracałem z miasta i 2 skrzyżowania od domu zapaliła mi się kontrola czujników ciśnienia w oponach (koło prawe, przód). Sprawdziłem i rzeczywiście było odrobinę za mało... teraz jest już ok i ciągle pokazuje, że mu mało :wallbash: co zrobić żeby błąd z FISu znikł?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.