Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmienial ktos zarniki w B8 ?

moj kumpel ostatnio kupil nowe d3s phillips'a na allegro i zlapal zonka, bo po dobraniu sie do lamp okazalo sie, ze w prawej jest inna wtyka niz w lewej :blink:

poradzil sobie lutownica, ale dziwna sprawa :mysli:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam,

Ja zmienialem u siebie oba zarniki...

Nie bylo zadnych problemow, P&P weszly oba

Opublikowano

Ja tez wymieniłem zaraz po kupnie i wszystko bylo OK .

p.s. Moze ktoras lampa byla wymieniana :mysli: ciekawe czy sa jakies roznice w B8 rocznikowo ...przed 2009 i po 2009 ?

Opublikowano

hmmm chyba dobrze patrze w Etke :embarrassed: i wtyczki powinny byc takie same :cool1:

Opublikowano

to moze faktycznie lampa byla wymieniana, ale auto nie malowane na pewno, bo sprawdzalismy dosc dobrze.

Opublikowano

Ma kto może swoją audiczke w kolorze czarny Brillant to niby podstawowy kolor ale ciekawi mnie jak to wygląda czy nie ma wstydu :mysli:

Opublikowano

A do krakowa. Mam chyba namiar na tego gościa z Krakowa

Ten gość to Marcin NAVIPOL , moze Ci zrobic instalacje i wysłac pocztą :) Ja mam od niego u siebie :wink4:

A do krakowa. Mam chyba namiar na tego gościa z Krakowa

Ten gość to Marcin NAVIPOL , moze Ci zrobic instalacje i wysłac pocztą :) Ja mam od niego u siebie :wink4:

rozmawawialem z nim i nie bardzo był zainteresowany wysłaniem pocztą, bo powiedział że jeszcze trzeba przy tym porobić. Może się coś od czasu tej rozmowy zmieniło

Opublikowano

No to do Krakowa nie masz daleko przecież :kox:

Opublikowano

Panowie, mam pytanie, czy da sie ustawić podświetlenie zegarów jak świeca tylko same LED-y ? Oczywiscie jak swieci słońce to sie same włączają ale jak jest szaruwka to lipa z tym troszkę. Na pozycji zero wiadomo świeca do jazdy dziennej ale zegary sa nie podświetlony , da sie to jakoś przekodować ?

Opublikowano

u mnie w pozycji AUTO zegary zawsze się podświetlają :mysli:

Opublikowano

Ale Cub nie ma AUTO ;p

Opublikowano

Ale Cub nie ma AUTO ;p

Eeee, to golas :decayed:

Zapodam z innej beczki, która etka śmiga bez problemu i robi aktualizacje na Windows 7 64-bit ?

Opublikowano

Panowie, mam pytanie, czy da sie ustawić podświetlenie zegarów jak świeca tylko same LED-y ? Oczywiscie jak swieci słońce to sie same włączają ale jak jest szaruwka to lipa z tym troszkę. Na pozycji zero wiadomo świeca do jazdy dziennej ale zegary sa nie podświetlony , da sie to jakoś przekodować ?

Witam,

o ile mnie pamiec nie myli, jest cos takiego...

W tym samym module, gdzie wlaczasz lap timer i test zegarow - na samej gorze sa opcje, jak maja byc podswietlane zegary(czy ma swiecic tarcza, czy tez sama wskazowka)

Nie jestem pewien, jak to sie ma przy swiatlach ustawionych na zero, ale zawsze warto sprobowac.

pozdrawiam

Opublikowano

Gabriel to wpadnij na spota w Czwartek :naughty: i weź VAG-a :cool1:

ps. miałes mi ustawić to przedmuchiwanie :wink4:

Opublikowano

:)

niestety... do konca listopada mnie nie bedzie.

Mysle, ze jak ktos bedzie mial VAG'a, to na pewno sobie poradzicie :)

Opublikowano
  • Autor

A to przedmuchiwanie gdzie sie ustawiało ??

Opublikowano

O to przedmuchiwanie chodziło ?

Enable Auxiliary ventilation

[5F - Information Electr.] [Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 6

Bit 1 – Set to 1

[Hidden menu] [car] [cardevicelist] [Auxiliary heating] Enable

[08 - Auto HVAC] [Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 1

Bit 3 – Set to 1

Bit 4 – Set to 1

Opublikowano

tak... dokladnie o to chodzi... :)

Kolega mnie uprzedzil... ale podał tylko dla wersji MMI 3G

Opublikowano

Cub czabylo dzis mowic to bym Ci zapodal jedno i drugie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.