Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mi się wydaje że lampy z polifta zagoszczą u mnie na dupce :kox:

Jeśli bede wiedział wiecej szczegółów to dam info :cool1:

:naughty: swoje opyl :wink4:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Orientuje się ktoś z Was mili ludzie gdzie najlepiej dostać bluetootha oryginalnego do A4 B8 2008r. ? Nie musi to być koniecznie ASO bo oczywiście tak żeby cena była wporządku ;) Przycisk TEL na konsoli jest, ale co z tego skoro nie moge połączyć telefonu do tego bo nie mam bluetootha? Czy to chodzi o jakiś moduł bluetooth czy jak to wygląda?

A druga sprawa to czy da rade u mnie podłączyć tuner TV? tak żebym mógł sobie oglądać telewizje czekając na kogoś np? Jak to uczynić najtaniej i najlepiej?

Mam radio ,,Concert" z CD + MP3 i kod jego to 8UD. Wiem wiem nie ma się czym chwalić, no ale cóż :embarrassed:

Ktoś pomoże w temacie? :hi:

Opublikowano

No jak chcesz przejsc z Concerta na MMi High ( bo tylko na takim bedziesz mogl filmy ogladac) to tanie to nie jest. Firmy co sie tym zajmuja to biaro za to po pare tysi....

Ale moze koledzy znaja tu tansze opcje...

Opublikowano

A jaki jest kod Bluetootha w wyposażeniu A4 B8 sedan 2008r. ?

Bo chce zobaczyc czy w ogóle moge aktywowac BT czy tez wszystko zakładac cała instalacje... A to jest jednak przydatna rzecz i poprawia jednak bezpieczeństwo rozmowy w czasie jazdy, a wiem, że w A5 działa to bardzo fajnie i dobrze słychać w miare :gwizdanie:

Opublikowano

Coś mi się wydaje że lampy z polifta zagoszczą u mnie na dupce :kox:

Jeśli bede wiedział wiecej szczegółów to dam info :cool1:

jak wyglądają ?

Opublikowano

Avant:

s4%20avant.jpg

Sedan:

Audi-A4-04.jpg

Opublikowano

sedan :slina:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 23:33_________________________________________________ale i tak bardziej mnie powalają lampy przód

Opublikowano

eee tam raczej...avant :slina:

Opublikowano

oba ładne z tyłu, ale jeśli chodzi o przód to.. "stary" ładniejszy jak dla mnie :tongue4::wink4:

Opublikowano

A jaki jest kod Bluetootha w wyposażeniu A4 B8 sedan 2008r. ?

Bo chce zobaczyc czy w ogóle moge aktywowac BT czy tez wszystko zakładac cała instalacje... A to jest jednak przydatna rzecz i poprawia jednak bezpieczeństwo rozmowy w czasie jazdy, a wiem, że w A5 działa to bardzo fajnie i dobrze słychać w miare :gwizdanie:

Szukales telefonem (wyszukaj urzadzenie bluetooth) ?

Opublikowano

A jaki jest kod Bluetootha w wyposażeniu A4 B8 sedan 2008r. ?

Bo chce zobaczyc czy w ogóle moge aktywowac BT czy tez wszystko zakładac cała instalacje... A to jest jednak przydatna rzecz i poprawia jednak bezpieczeństwo rozmowy w czasie jazdy, a wiem, że w A5 działa to bardzo fajnie i dobrze słychać w miare :gwizdanie:

Szukales telefonem (wyszukaj urzadzenie bluetooth) ?

Grzegorz, tak odejdę trochę ( ale nie tak mocno :decayed: ) od tematu- u mnie w A6 jak miałem starszą NOKIĘ tzn. E52 z Bluetooth 2.0 łączyło mi się bez problemu, teraz mam nowego smartfona Samsung i telefon nie chce wyszukać urządzenia AUDI, czy to może być wina, że w Nokii było Bluetooth 2.0 a teraz mam 3.0 ? :(

Opublikowano

A jaki jest kod Bluetootha w wyposażeniu A4 B8 sedan 2008r. ?

Bo chce zobaczyc czy w ogóle moge aktywowac BT czy tez wszystko zakładac cała instalacje... A to jest jednak przydatna rzecz i poprawia jednak bezpieczeństwo rozmowy w czasie jazdy, a wiem, że w A5 działa to bardzo fajnie i dobrze słychać w miare :gwizdanie:

Szukales telefonem (wyszukaj urzadzenie bluetooth) ?

właśnie mam zamiar to zrobić niedlugo, a jeśli nie znajdzie mi bluetootha w aucie to znaczy, że trzeba instalacje kupic cała tzn, moduł itd tak?

Opublikowano

Tak jak nie znajdziesz to musisz zalozyc instalacje oraz dokupic modul :) Juz ktos to tak robil tylko nie pamietam nicka

Opublikowano

Ktos to w Krakowie robi za ciut ponad 1k pln. Wyszukaj na allegro - jest cena z montazem. Zapytal bym aso z ciekawosci.

Opublikowano

Moze trzeba wgrac nowszego softa :mysli:

do telefonu czy do navi :mysli:

Opublikowano

Navi 2G, wersja o ile dobrze pamiętam 5150 :)

Może aktualizacja do 5570 faktycznie by pomogła, tyle, że nie mam póki co nagranej płyty :gwizdanie:

Opublikowano

a tutaj nie chodzi o aktulizacje z CD nr 2 - czyli samego bluetootha?

Bo sam soft w tym wypadku nie wiele zmieni wg mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.