Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w kazdym b8 jest gniazdo AUX?

Niestety nie :( ale mozna zalozyc :wink4: Potrzeba tylko gnizado oraz kilka pinow no i oczywiscie kodowanie .

Jest jeszcze cos takiego jak AMI Jest to interfejs ( znajduje sie w schowku pasazera ) przez ktorego mozesz podlaczyc dowolny IPOD,IPHONE, TELEFON .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki, zdaje sie, ze czeka mnie zrobienie jednego z ww. Pewnie bedzie to AMI bo najfajniej miec ze soba cala muze.

Btw widze, ze mamy podobne zainteresowania muzyczne ;)

Opublikowano

Btw widze, ze mamy podobne zainteresowania muzyczne ;)

:decayed:

Jezeli chodzi o Chemicznych braci to owszem :rolleyes:

Opublikowano

w DE już jest w sprzedaży FL, u nas chyba też.. :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 14:57_________________________________________________orientuje się ktoś z Was jaka jest cena 1 wieszaka do wydechu 3.0 TDI w ASO?

Opublikowano

w DE już jest w sprzedaży FL, u nas chyba też.. :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 14:57_________________________________________________orientuje się ktoś z Was jaka jest cena 1 wieszaka do wydechu 3.0 TDI w ASO?

- 8K0 253 144 D 1szt . wieszak tylnego tlumika z guma cena ASO 70 PLN

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219614.0

:decayed:

Opublikowano

dzięki :decayed:

Opublikowano

mam takie pytanko co do ledów z tyłu. Jak nie ma opcji programowania zmiany na ledy w module centralnej elektryki to da coś zmiana modułu komfortu? Przynajmniej nie ma takiej opcji przy programowaniu. Druga sprawa to za mało chyba okablowania z tyłu? bo powinno chyba być o 2 więcej na stronę kabelków.

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna to jest różnica w wieszakach 2 a 3.0 TDI ?? :rolleyes:

Opublikowano

mam takie pytanko co do ledów z tyłu. Jak nie ma opcji programowania zmiany na ledy w module centralnej elektryki to da coś zmiana modułu komfortu? Przynajmniej nie ma takiej opcji przy programowaniu. Druga sprawa to za mało chyba okablowania z tyłu? bo powinno chyba być o 2 więcej na stronę kabelków.

Modul Komfortu odpowiada za tylne lampy :) Okablowanie jest inne dla zwyklych lampa a inne dla LEDOW.

Wszystko zalezy z ktorego roku masz auto . Oczywiscie trzeba zrobic ADAPTACJE w az 17 kanalach aby lampy zaswiecily poprawnie i bez zadnych bledow .

Na Necie sa rozne patenty z roznymi zastepczymi modulami :) Temat do ogarniecia i zrobienia .

http://moto.allegro.pl/lampy-led-audi-a4-sedan-model-b8-montaz-i1965771694.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 18:08_________________________________________________

wrclaguna to jest różnica w wieszakach 2 a 3.0 TDI ?? :rolleyes:

Sa te same :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:37_________________________________________________Cena dobra :wink4:

http://moto.allegro.pl/alufelgi-zima-audi-od-a5-do-vw-audi-a3-a6-5x112-i1967886966.html

Opublikowano

Btw widze, ze mamy podobne zainteresowania muzyczne ;)

:decayed:

Jezeli chodzi o Chemicznych braci to owszem :rolleyes:

Dokladnie ;)

Opublikowano

mam takie pytanko co do ledów z tyłu. Jak nie ma opcji programowania zmiany na ledy w module centralnej elektryki to da coś zmiana modułu komfortu? Przynajmniej nie ma takiej opcji przy programowaniu. Druga sprawa to za mało chyba okablowania z tyłu? bo powinno chyba być o 2 więcej na stronę kabelków.

Modul Komfortu odpowiada za tylne lampy :) Okablowanie jest inne dla zwyklych lampa a inne dla LEDOW.

Wszystko zalezy z ktorego roku masz auto . Oczywiscie trzeba zrobic ADAPTACJE w az 17 kanalach aby lampy zaswiecily poprawnie i bez zadnych bledow .

Na Necie sa rozne patenty z roznymi zastepczymi modulami :) Temat do ogarniecia i zrobienia .

http://moto.allegro.pl/lampy-led-audi-a4-sedan-model-b8-montaz-i1965771694.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 18:08_________________________________________________

Dzieki. Ktos kto sprawdzał mi możliwość montażu powiedział że żeby podłączyć ledy brakuje okablowania bo powinno być 6 a sa 4 kable na jedną lampe nie wiem na ktora a pozatym modul centralnej elektryki tego nie obsłuży chociaż wiem że pisałeś że moduł komfortu za to odpowiada. Będę jeszcze się orientował ibędę wdzięczny za wskazówki. Dzięki

Opublikowano

panowie takie pytanie mam, czy heble od s4 b8 podejda do A6 C6 , domyslam sie ze tarcza musi byc inna ale co z reszta

Opublikowano

w środku dziwny wypas.. ale w sumie widziałem jeszcze dziwniejszą konfigurację środka przez Niemców :wink4: ogólnie nie jest brzydkie moim zdaniem :good:

Opublikowano

no jak się tak przypatrzeć to robi robotę na drodze

Opublikowano

no jak się tak przypatrzeć to robi robotę na drodze

Autko ma Pakiet MS DESIGN produkt AUDI :)

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-mtm-C21604741.html

przód nawet ciekawie - tylna lotka chyba troszke za masywna a progi chyba troszke tuningowe

Pakiet votex / ms design :wink4: oem produkt audi. Wygląda nawet ok, dyfuzor podobny do dtma jak u bajka, widać wydech mtm by milltek.

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-mtm-C21604741.html

przód nawet ciekawie - tylna lotka chyba troszke za masywna a progi chyba troszke tuningowe

szukam takiej dokładki do przodu jak by co :naughty:

tu masz tą dokładkę :)

http://allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-8k0-oryginal-i1966374488.html

gostek ma cały pakiet od tego jak by co. brałem od niego pakiet votex do B7, w sprawie cen można się dogadać poza allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.