Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie porównuj lektorki z RNS-e do MMI, u mnie jest zdecydowanie lepiej. nawet w A6 przy MMI 2G była lektorka :wink4:

Prosze mi tutaj 2G nie obrażac :P :P

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robiliście rozeznanie czy możliwa jest zamiana przednich lamp LED tych przedliftowych (np. tu: http://moto.allegro.pl/audi-a4-kombi-3-0-240-km-quattro-bogate-wyposaz-i2017116551.html) na te poliftowe (np. tu: http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tfsi-quattro-at-model-2012-C22093397.html)

LEDy są fajne ale ten pasek światła to już kompletny kisiel w majtach. Choć to już grubsze rezanko, zderzak, maska(?), błotniki(?).

Andy wszystko da rade wyrezać :lol1:

Opublikowano

nie porównuj lektorki z RNS-e do MMI, u mnie jest zdecydowanie lepiej. nawet w A6 przy MMI 2G była lektorka :wink4:

Prosze mi tutaj 2G nie obrażac :P :P

ja 2G nie obrażam :good: RNS-E też było/jest fajne, choć MMI jest fajniejsze :kox:

Opublikowano

jak zamocowac telefon w aucie?

uzywam iphonea4 jako nawigacji, bede potrzebowal uchwytu, najlepiej aktywnego (z ladowniaem) do zamocowania telefonu w polu widzenia..

czy ktorys z Was korzysta z nawigacji w telefonie? jak to fajnie rozwiazac?

Opublikowano

Wejdź na stronę tomtoma zdaje mi się, że mają fajny dedykowany uchwyt.

Opublikowano

No wlasnie juz nie maja :( w pl jeszcze jest, ale juz wszedzie indziej zdjeli. Ponoc jakis problem z IOS5 jest ...

Poza tym on i tak sie laczyl po blutku z telefonem.. W tym wypadku wygodniej chyba modnac fabryczny zestaw..? Ktos wie z jakimi kosztami trzeba sie liczyc?

Opublikowano

możesz kupić sobie podstawkę dockujacą do iPhona, przykleić ją taśma dwustronną, gniazdo jest dosyć szerokie, stabilne i powinno trzymać.

często te podstawki maja wyjście a/v i można to bez kombinacji podłączyć do MMI

Opublikowano

możesz kupić sobie podstawkę dockujacą do iPhona, przykleić ją taśma dwustronną, gniazdo jest dosyć szerokie, stabilne i powinno trzymać.

często te podstawki maja wyjście a/v i można to bez kombinacji podłączyć do MMI

Pomysl ciekawy, ale ja nie mam mmi tylko radio concert :(

Opublikowano

Mam tylko nadzieje, ze wrc nie wpadnie na pomysl usuniecia wszystkiego z forum i wydania w formie ksiazki "Do it (again)yourself" ;)

Opublikowano
  • Autor

Też widziałem ją dzisiaj na necie - ktoś nieźle poleciał z szarym szprajem... :decayed::kox:

Opublikowano

alo!

Kto ma dostep do ETKI? :)

Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac ale potrzebuje pomocy ze znalezieniem nr czesci to Allroada 99/00 - wauzzz4Bz1NO48550.

- amortyzatory tyl

- amorki przod

- i to cos co jest na zdjeciu tutaj, po polsku to chyba drazki kierownicze? :)

http://www.stjerneservice.no/catalog/index.php?cPath=44_182_77_78_81&osCsid=e9ed81bceb5573da271730a822592368

Opublikowano

alo!

Kto ma dostep do ETKI? :)

Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac ale potrzebuje pomocy ze znalezieniem nr czesci to Allroada 99/00 - wauzzz4Bz1NO48550.

- amortyzatory tyl

- amorki przod

- i to cos co jest na zdjeciu tutaj, po polsku to chyba drazki kierownicze? :)

http://www.stjerneservice.no/catalog/index.php?cPath=44_182_77_78_81&osCsid=e9ed81bceb5573da271730a822592368

Tutaj możesz sobie wszystko wyszukać z zawiasu i układu kierowniczego. Vin nie jest potrzebny wystarczy że będziesz szukał po modelu. Lemforder i Sachs często idzie na pierwszy montaż do audi.

http://www.zf.com/brands/content/en/lemfoerder/products_lemfoerder/online_cataloge_lemfoerder/webcat3_lemfoerder_1/online_catalog_lemfoerder.html

Opublikowano

ok dzieki ale ja potrzebuje nr czesci audi. Chce te sprawdzic cene tych czesci w pl.

Albo moze zadzwonie poprostu do serwisu i sie wypytam.

Opublikowano

alo!

Kto ma dostep do ETKI? :)

Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac ale potrzebuje pomocy ze znalezieniem nr czesci to Allroada 99/00 - wauzzz4Bz1NO48550.

- amortyzatory tyl

- amorki przod

- i to cos co jest na zdjeciu tutaj, po polsku to chyba drazki kierownicze? :)

http://www.stjerneservice.no/catalog/index.php?cPath=44_182_77_78_81&osCsid=e9ed81bceb5573da271730a822592368

Czyli A6 ALLROAD :) Jakie zawieszenie ma ? normalne czy pneu ??

Opublikowano

ok dzieki ale ja potrzebuje nr czesci audi. Chce te sprawdzic cene tych czesci w pl.

Albo moze zadzwonie poprostu do serwisu i sie wypytam.

Grupa ZF GmbH jest jednym z głównych dostawców dla audi, dostarczają skrzynie, zawieszenia, elementy ukł. kierowniczego itd. Katalog który Ci podałem pokazuje na dole listy również numery oem takie jak w etce. W zależności od dostawcy te same graty są o 50% tańsze niż w aso :wink4:

Opublikowano

alo!

Kto ma dostep do ETKI? :)

Nie wiem za bardzo gdzie o tym napisac ale potrzebuje pomocy ze znalezieniem nr czesci to Allroada 99/00 - wauzzz4Bz1NO48550.

- amortyzatory tyl

- amorki przod

- i to cos co jest na zdjeciu tutaj, po polsku to chyba drazki kierownicze? :)

http://www.stjerneservice.no/catalog/index.php?cPath=44_182_77_78_81&osCsid=e9ed81bceb5573da271730a822592368

Czyli A6 ALLROAD :) Jakie zawieszenie ma ? normalne czy pneu ??

Pneumatyka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.