Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber, mnie sie bardziej twoje zimowki podobaja :oops:

moze 18" zostawisz sobie na zime, a mnie sprzedasz te 17"

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

gregski - jesli chcesz zakladac tarcze 345mm to zalezy jaki zacisk do tego bedziesz dobieral (jesli S4, to wejdzie,,ale na styk pod 17 - pytaj wrclaguny jakie ma byc ET felgi)

Opublikowano

zacisk bym chcial swoj zostawic, tylko jarzma wymienic...

male felgi bo lubie jak po autku nie widac, co potrafi...

Opublikowano

...

zacisk bym chcial swoj zostawic, tylko jarzma wymienic...

...czyli S4 :) to na felge 17 wejdzie na styk

Opublikowano

no ale audi chyba pozwala na zimowki na 17" w S4, nie?

Opublikowano

Cuber, mnie sie bardziej twoje zimowki podobaja :oops:

moze 18" zostawisz sobie na zime, a mnie sprzedasz te 17"

no niestety zimówki zostawiam sobie, sprzedaje 18-stki :kox:

Opublikowano

no ale audi chyba pozwala na zimowki na 17" w S4, nie?

nie! Oni daja minimum 18 do s4

http://imageshack.us/photo/my-images/207/001hyc.jpg

tak wyglada to zacisk S4 na 17 calach

Opublikowano

a niby dlaczego skoro felga wchodzi na zacisk?

Opublikowano

aha, zapomnialem napisac: uchwyt brodit dotarl, zalozylem, na razie bez podlaczenia do AMI.

telefon siedzi wygodnie pod prawa reka, nie trzeba odrywac plecow od oparcia by sterowac navi, iphone wpina sie od razu w port ladowania... fotka na zyczenie.

polecam.. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________mystic.pl, zamiast sobie podsmiec**jki robic napisz lepiej, czemu mam zakladac 19" na te dziurawe kryzysowe drogi.. :cool1:

Opublikowano

aha, zapomnialem napisac: uchwyt brodit dotarl, zalozylem, na razie bez podlaczenia do AMI.

telefon siedzi wygodnie pod prawa reka, nie trzeba odrywac plecow od oparcia by sterowac navi, iphone wpina sie od razu w port ladowania... fotka na zyczenie.

polecam.. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________mystic.pl, zamiast sobie podsmiec**jki robic napisz lepiej, czemu mam zakladac 19" na te dziurawe kryzysowe drogi.. :cool1:

Nie podśmiechoojki tylko pierwsze zdjęcie z tej aukcji przy grze światła w którym było robione robi grę cieni i felga wyglądem przypomina rotory :tongue4:

... poza tym gdzie Ci napisałem, że masz 19tki zakładać :blink:

Opublikowano

argumenty ZA poza estetycznymi? :afro:

Opublikowano

Jak tam Wasze AKU po nocy ? :decayed:

Opublikowano

u mnie 100% ... samochod stał na zewnatrz :)

Opublikowano

u mnie 100% ... samochod stał na zewnatrz :)

powaznie ? :shocked: k... u mnie 10 % dojechałem do firmy dalej 10 % :kwasny:

Opublikowano

U mnie też 100% po nocy i dziś specjalnie nie załączałem webasta przed odpaleniem.

Opublikowano

Jak tam Wasze AKU po nocy ? :decayed:

u mnie nie wskazuje, ale raczej ok bo stoi w 16 stopniach :decayed: mimo, że dziś jeszcze nie jeździłem :wink4: ale moja ex A3ka miała problem żeby dziś zapalić jak jechałem z bratem :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.