Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz mapę na płytce to wkładaj do napędu i ci sie sama zainstaluje :wink:

Wersje sprawdzasz wchodząć w CAR pozniej w SETUP potem wybrac podmenu version i odczytać jakie jest SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mapę na płytce to wkładaj do napędu i ci sie sama zainstaluje :wink:

Wersje sprawdzasz wchodząć w CAR pozniej w SETUP potem wybrac podmenu version i odczytać jakie jest SW

SW: B8 - HU 51.7.0 0741

No właśnie pytanie skąd taką mapkę zoorganizować?? Można ją gdzieś kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele żródeł :wink:

http://www.navibocian.pl/

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 15:17 ----------

Panowie ma ktoś u siebie w B8 LANE ASSIST ? Potrzebuje sprawdzić kodowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jakiś czas temu pojawiły się na allegro - dziwne że jeszcze nikt sie od nas nie skusił

http://moto.allegro.pl/19-tt-rs-5x112-audi-a5-a7-a8-2012-q5-germany-i2261604324.html

Sam bym chętnie przygarną ten wzór do siebie - tylko nie wiem czy bym nie był zawiedziony wyglądem przesiadając się z 20 na 19

jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :kox:

pytanie co jej dokuczało w przeszłości, ile czasu te auto musiało się naprawiać - przebieg

no i ta cena to promocyja przy tym przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przemila traska z malego urlopu w Paryzu.

Alez to auto w serii jest sprawne... Najpierw tuareg W10 TDI od zera do 140 kmh rowno, potem kilkukrotnie skopana nowa R klasse do v max.. Fajnie, ze to tylko A4 i wielu sie dziwi, ze audi zawitalo do grona premium nawet z nizszymi modelami..

1100km w trybie spokojnym 9h, spalanie ponizej 8l/100km, miodzio, swietne fotele.. Genialne autko na autostrade.

Do tego stopnia, ze zona nagle przy 200kmh otworzyla okno chcac powachac wiosne, nie majac zupelnie swiadomosci z jaka predkoscia jedziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

Nie piszę w klimatyzacji ponieważ nic nie znalazłem o B8.

We wrześniu ściągnąłem B8 2008r w sedanie i jedyny problem, jaki mam to smród z wentylacji wyłącznie w momencie przełączenia między ciepłym a zimny i odwrotnie a w szczególności przy włączeniu nawiewu szyby.

Pierwsze, co zrobiłem to wymiana kabinówki i ozonowanie. Minimalnie poprawiło się, ale ponieważ tylko minimalnie to dałem do czyszczenia w profesjonalnym zakładzie. Po odbiorze mocno śmierdziało spirytusem. Poprawiło się, ale nie do końca.

Ponieważ waliło już tylko przy nawiewie szyby jeszcze raz pojechałem i przypilnowałem ich na warsztacie. Stosowali środek Wurth z banki około 5l. przez wpuszczenie pod ciśnieniem we wszystkie kratki oraz przy wyjściu z kabinówki. Twierdzili, że najlepiej podać bezpośrednio na skraplacz, ale tu nie ma jak.

Proszę o informację jak usunąć ten delikatny zapach (szczurów) z górnego nawiewu. Czy jest to normalne w 3 letniej B8. Miałem kilka nowszych i starszych aut i nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Sprawdzałem pod maską czy coś nie wlazło ale nie za bardzo nawet miało by jak.

Wspólnik śmieje się, że ściągnąłem topielca. Autko oczywiście cacy ściągnięte zgodnie z zasadami. Było 3 lata w leasingu, wszystko robione w ASO (nawet pióra i zmiana ogumienia), szczegółowo sprawdzone po VIN przed wyjazdem i zweryfikowane dwoma czujnikami lakieru. Przywiezione oczywiście z głębokiej niemcowni – 70 km za Frankfurtem nad Menem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś myszka Ci zdechła i przykleiła się w kanale klimy? :facepalm:

tu masz labirynt gdzie jej lub jego szukać http://postimage.org/image/5d2y4j7rz/full/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś myszka Ci zdechła i przykleiła się w kanale klimy? :facepalm:

tu masz labirynt gdzie jej lub jego szukać http://postimage.org/image/5d2y4j7rz/full/

Dzięki za schemat – widziałem go tu 2-3 strony temu, ale on nie rozwiązuje mojego problemu (wiem, że tego jest od cholery, więc tylko mnie dołuje).

Nie zamierzam rozkręcać całego auta.

Czy są jakieś metody np. endoskopowe i którędy wejść, bo chłop od czyszczenia twierdził, że nawet w kratkach frontowych jest zaraz coś co uniemożliwia mu wprowadzenie głęboko wężyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pomalu konczy modzenie swojej A6 z zewnatrz.. Jak narazie jest to jedna z najladniejszych A6 jakie ja widzialem. Nie wiem jak Wam ale mnie sie baaardzo podoba :shock3::slina:

Nie wiem za bardzo gdzie to wrzucic wiec leci tutaj:

054-1.jpg

062.jpg

045-1.jpg

023-1.jpg

015-1.jpg

003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...