Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, mam nowy boczek bagażnika z gniazdem zapalniczki.. a obecnie takiego gniazda nie mam. da radę coś zrobić żeby to gniazdo zadziałało? :naughty:

Tak :wink: Co ci potrzeba?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie, dobre pytanie :decayed: mam boczek z gniazdem i nie wiem skąd i jak pociągnąć tam prąd :grin:

Opublikowano

Podlaczenie jest bardzo proste. Mase ciagniesz do sruby koło KOMFORTU z tyłu po lewej stronie a zas zasilanie do bezpiecznikow w tym samym miejscu.

..........O tu masz jak to zrobić :decayed:http://www.audienthusiasts.com/Project_AccessoryPlug.html

Opublikowano

niech Ci to Bozia wynagrodzi w udanych modach :decayed: będę miał co robić w weekend :naughty:

Opublikowano

Nosz chopy, z nieba mi spadacie, 12V kupione i lezy w bagazniku niepodlaczone... Dzieki!!

Opublikowano

nie podpuszczaj :wink:

Opublikowano

to jest fajny modzik :kox:

DSC_0155.JPG

może nie ori ale fajny dodatek do pakietu oświetlenie :naughty:

Opublikowano
to jest fajny modzik :kox:

http://www.audienthusiasts.com/images/DSC_0155.JPG

może nie ori ale fajny dodatek do pakietu oświetlenie :naughty:

Bartek pod klamki nie dodajesz?

Opublikowano

Pod klamkami mam z pakietu oświetlenie :naughty: tzn nad klamkami

Opublikowano
to jest fajny modzik :kox:

http://www.audienthusiasts.com/images/DSC_0155.JPG

może nie ori ale fajny dodatek do pakietu oświetlenie :naughty:

Pewnie ze fajny i tak będę robił u siebie jak będę zmieniał tapicerke :wink:

Opublikowano

piny zamówione. będą za... 10 dni :shock3: 000 979 227 E byłby na jutro, ale trzeba tak długo czekać na 000 979 230 E. no nic, trudno :decayed:

Opublikowano

Witam,

Dzisiaj na nadkolach w słońcu odkryłem rdzę (przód prawa i lewa strona).

Nie mam pojęcia jak tego nie mogłem wcześniej zauważyć.

Nie jest to jakaś tam rdzewka tylko konkretne wpierdalanie błotników.

Błotniki były sprawdzane jak i całe auto dwoma czujnikami i na każdym elemencie około 115-130 mikro (oczywiście również cała historia po VIN).

Podejrzewam, że kamienie z ogumienia zrobiły swoje.

Od początku fabryczne 225 (+ oryginalne 17” felgi) więc nie było żadnych fanaberii.

Obejrzałem dzisiaj różne auta i albo nie mają rdzy w tym miejscu albo jest plastykowa nakładka.

Proszę zerknijcie czy w Waszych 3 letnich B8 też to występuje.

Proszę również o wskazówki, co z tym zrobić – czy ASO naprawi to w ramach gwarancji na perforację lakieru.

Auto kupione w niemcowni, oczywiście jest faktura.

Błotniki nie były ruszane od fabryki.

Jestem w wielkim szoku jak coś takiego może mieć miejsce.

Tak wpieprzane błotniki to kolega miał w prawie 20 letnim renault.

Pozdrawiam

Tomek

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

mam zdjęcia, ale nie idzie umieścić bezpośrednio na forum jak przedstawiono w odpowiednim wątku

Opublikowano

Patrzyłem u siebie (rocznik 2008), u mnie wszystko OK, nie mam osłony, a mimo to nie ma żadnych śladów rdzy. Lakier w tych miejscach jest troche zmatowiały ale to chyba normalne.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.