Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gregski, jaki masz kabelek? Mi np: 11.2 11.3 nie czytają long coding helper w sterowniku 5F :facepalm:

Opublikowano

pisalismy juz o tym.. kabelek od kolegi z forum, niedrogi byl wiec nie moze byc top..

soft only 10.6, oczywiscie long nie podpowiada niczego .. :facepalm:

z radiem concert sobie radzilo dobrze, ale teraz musialem zalozyc symphony z 2010 bo poprzednie nie obslugiwalo dorezanego Audi Music Interface.

ale da sie nadal zmieniac bity, tylko trzeba wiedziec ktore..

jesli Grzes nam pomoze opisac bity to Ty i ja bedziemy mogli je zmieniac swiadomie..

przygotuje dzis screenshoty do opisu i mam nadzieje, ze uda sie mu je nam opisac.

chyba, ze jeszcze latwiej mu bedzie porobic screenshoty z jego softu, gdzie jest juz wszystko opisane. Grzegorz, jak Ci wygodniej?

Opublikowano
A mój kabelek uwaliłem :decayed:

Kumpel ma ORI VCDS i tez nie ma podpowiedzi w 5F czyli w 3G :kwasny:

Wlasnie tak, ori czy lewatywa z chin ma problemy z najnowszymi modulami... Ja bym sie nie pchał ze screnami i adaptacja kanalów kazdy modul moze miec inne kodowanie hex. Ja tak mialem w sterowniku drzwi 42 :(

Masz tam jakies wewnetrzne zielone menu jak w 2,3G?

sent from my ajfone using one button

Opublikowano

nie mam MMI wiec nie mam ukrytego menu :(

czyli analogia nie zadziala?

czy bawic sie w metode prob i bledow?

Opublikowano

Na ktorym bicie siedzi AMI w waszych radiach?

Ciekawy blad wywala radio:

50bb6781-25d3-d676.jpg

I niestety radyjko nie przyjmuje zadnych zmian w kodowaniu

50bb6781-2a33-3e3a.jpg

Choc udalo mi sie odpalic wskaznik naladowania baterii adaptacja...

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 14:10 ----------

wyglada na to, ze radyjko jest z jakiegos testowego auta audi...

przebieg w dwa lata oraz kodowanie dla pelnego wyposazenia...

powiedzial bym nawet, ze mogl byc to prototyp nowej A4 po lifcie..

co do kodowania: radio nie przyjmuje kodowania j.w.

znalazlem odpowiedni adres:

Byte 11

auswählenBIN (Binär) anwählenCodierwert xxxx1xxx eingeben

und bestätigen.

ale nadal radio go nie przyjmuje.. czy to moze byc wina starego softu 10.6 ?

Opublikowano

Cos masz bład w kodowaniu radyjka, wejdz jeszcze w Gateway 19 i odznacz tam AMI ....chyba 0E

Opublikowano

z tego co pamietam to odhaczylem jako 2E- „Mediaplayer Position 3“

Myslisz, ze to kwestia softu czy raczej w nowszej wersji programu jest tylko dodany opis do bitow?

Opublikowano

Panowie cz ktos wie jak sie zdejmuje te chromowane obwodki halogenu w zderzaku S-line/S4 ?

Da sie je wyjec nie sciagajac zderzaka ?

Opublikowano

Witam,

musisz wyciagnac kratki i jak je odwrocisz, to zobaczysz jak sie sciaga. podwazasz i wychodza

Opublikowano
Musisz popróbowac :wink: w Gatewayu . Masz błedy jakieś ?

Tak, po wizycie w serwisie :(

50bb6b07-1351-5bef.jpg

Opublikowano
Musisz popróbowac :wink: w Gatewayu . Masz błedy jakieś ?

Tak, po wizycie w serwisie :(

http://img.tapatalk.com/50bb6b07-1351-5bef.jpg

Ok, poradzilem sobie, telefon nie byl odznaczony po ich dekodowaniu radia.

Teraz nie mam bledow w gatewayu.

Ami zaznaczone.

50bb6b07-1572-e5ea.jpg

Niestety radio ma nadal fault code, jw.

Opublikowano
Daj jak mozesz skan w Gatewayu ---> Instalation List .

Jasne, co tylko chcesz ;)

50bb6b07-19df-bfda.jpg

50bb6b07-19fb-37af.jpg

Wydaje mi sie, ze radio jest zle odkodowane...

Takie mam bledy na radiu:

50bb6b07-1a51-6bae.jpg

Przypominam, zmienialem z concert na symphony...

50bb6b07-1a88-6975.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.