Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może Ci się coś przekodowało.. bo normalnie możesz włączyć VCDS'em przy DRL tylne światła

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, ale mozesz to przekodowac.

A nie jest to przypadkiem w PL konieczne?

Opublikowano

no właśnie tylne światła nie są konieczne w Pl i wydaje mi się że wcześniej się nie paliły (choć głowy nie daję) a dziś patrze palą się :kwasny:

Opublikowano

masz ledy z tylu?

jesli sa ledy z tylu, to pala sie ze swiatlami do jazdy dziennej.

Gdy masz zwykle(nie diodowe) wtedy dziala tylko przod - tak jest domyslnie ustawione.

Podejrzewam, ze ze wzgledu na oszczednosc diod. No bo przeciez hamujesz... wiec lepiej, ze dioda swiecila mocniej - niz zapalala sie i gasła. Tak ja to widze. :)

Opublikowano
masz ledy z tylu?

w polifcie a5 wszystkie "żarówki" z tyłu oprócz świateł cofania są w techoligii led :naughty:

Opublikowano

wybacz, nie doczytałem - wczesniej tez napisales w poscie :)

Opublikowano
wybacz, nie doczytałem - wczesniej tez napisales w poscie :)

spoko nie gniewam się :wink: dziś po 3 piwkach na spocie i teraz 4 popijam więc wybaczam wszystko :banan::polew:

Opublikowano

To jakbys nie zauwazyl, odpowiedz na Twoje pytanie jest kilka postow wyzej :D

Opublikowano

po tych 4 piwkach nie bardzo kumam o co chodzi ale ok :wink: ja się nabijam z tym gniewaniem - może niejasno napisałem :kwasny:

Opublikowano

jesli sa ledy z tylu, to pala sie ze swiatlami do jazdy dziennej.

Gdy masz zwykle(nie diodowe) wtedy dziala tylko przod - tak jest domyslnie ustawione.

Podejrzewam, ze ze wzgledu na oszczednosc diod. No bo przeciez hamujesz... wiec lepiej, ze dioda swiecila mocniej - niz zapalala sie i gasła. Tak ja to widze. :)

Opublikowano

No właśnie nie jestem pewny jak było od początku ale wydaje mi się że z tyłu się nie paliły - ale jest to jakaś teoria

Opublikowano

Wszystko zalezy jak jest ustawione w aucie :wink: można wszystko właczyć lub wyłączyć :decayed:

Tylne lampy mozemy wyłaczyć VCDS-em wystarczy przekodować Moduł Centralnej ELEKRYKI

Opublikowano

No dobra a jak jest z pozycją 0 na włączniku świateł bo u mnie nadal palą się ledy z przodu i z tyłu - nie da rady ich wyłączyć

Opublikowano

jest tak samo :wink:

Opublikowano
No dobra a jak jest z pozycją 0 na włączniku świateł bo u mnie nadal palą się ledy z przodu i z tyłu - nie da rady ich wyłączyć

Na MMI w funkcji CAR można to wyłaczyć

Opublikowano
No dobra a jak jest z pozycją 0 na włączniku świateł bo u mnie nadal palą się ledy z przodu i z tyłu - nie da rady ich wyłączyć

Na MMI w funkcji CAR można to wyłaczyć

O to chodzi że nie można :kwasny:

...w pozycji Car i oświetlenie zewnętrzne mam następujące opcje:

- Automatyczne światła jazdy - wcześnie, średnio, późno

- światła podczas wysiadania - wł/wył

- światła podczas otwierania - wł/wył

- tryb podróży - wł/wył

Żadna z tych opcji nie umożliwia wyłączenie ledów

Opublikowano

ja mam tak samo jak Bartek, ale pamiętam że gdzieś można to było wyłączyć.. i nie pamiętam czy to nie było czasem jak brałeś w menu Car oświetlenie a następnie przycisk SETUP.. niestety nie sprawdzę teraz bo nie jestem dzisiaj A5 w pracy :kwasny:

Opublikowano

U mnie nie ma przycisku setup :naughty:

Opublikowano

chyba, że tak :decayed: muszę się kiedyś do Ciebie wybrać jak będę w Gdańsku i obadać jak się obsługuje to nowe MMI :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.