Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, może któryś z Was wie, jakie nr maja Ori Ledy do sedana???

Oczywiście chodzi o tylne lampy.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lampy do sedana robi Hella:wink:

8K5 945 095 K lewe 881 PLN

8K5 945 096 K prawe 881 PLN

8K5 945 093 K klapa lewe 747 PLN

8K5 945 094 K klapa prawe 747 PLN

Razem w ASO 3245 PLN

Uzywki są drogie też niestety :kwasny: cena wahają się od 1400-1800 PLN no i oczywiśćie przy zmianie z normalnych lamp na LED trzeba zmienić instalację i zrobić Adaptacje .

Do sedana są o wiele droższe lampy niż do kombi .

Jakby co to zapraszam na montażyk :hi:

Opublikowano

Umarlem. Rotory na tylnej osi A1 :)

50bb6adc-9e1b-3d5f.jpg

Jakie tarczki hihihi :)))

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Lampy do sedana robi Hella:wink:

8K5 945 095 K lewe 881 PLN

8K5 945 096 K prawe 881 PLN

8K5 945 093 K klapa lewe 747 PLN

8K5 945 094 K klapa prawe 747 PLN

Razem w ASO 3245 PLN

Uzywki są drogie też niestety :kwasny: cena wahają się od 1400-1800 PLN no i oczywiśćie przy zmianie z normalnych lamp na LED trzeba zmienić instalację i zrobić Adaptacje .

Do sedana są o wiele droższe lampy niż do kombi .

Jakby co to zapraszam na montażyk :hi:

Dzieki za Info, odbierałem dziś od gościa lampy i chcialem sprawdzic czy na pewno są do sedana .

Wyrwałem Ori ledy za 1k:)

Wrc chętnie bym zawitał na montaż do Ciebie, tylko ta odległość...

Opublikowano

Wracam, z montażu tylnych ledów. Okazuje się ze w przypadku sedana sprawa jest stosunkowo prosta.

Wszystko sprowadza się w zasadzie do adaptacji i jakiś mini zmain we wtyczkach lamp klapowych.

Całość zajmuje wprawionej osobie max 45min, byłem w szoku że to tak wygląda. Facet który mi to robił mówił że w avancie jest dużo trudniej

Gdyby ktoś chciał namiar na gościa z łódzkiego, to służę na PW

Opublikowano

Kosztowało mnie to 450pln. Całość z lampami 1450, sporo ale efekt jest jak sami wiecie za***isty:))

Opublikowano

Teraz to i ja w godzinę sie wyrobię :grin:

Gośc jak to już robił to ma wszystko zapisane :wink:

Dawaj foty by NIGHT :decayed:

Opublikowano

Sorry za telefoniczną jakość ..

f7d6ba8d1f8e46a0m.jpg

Opublikowano

a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym?

Jest osobny kabel do nich?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym?

Jest osobny kabel do nich?

Opublikowano

Qrde nie wydaje mi sie żeby byl dodatkowy kabel...

może w ogóle nie mam przeciwmgłowego, musze jutro sprawdzic ...

Sprawdziłem ,przeciwmgłowe działa i na 99% nie byl potrzebny dodatkowy przewód.

Opublikowano

czy kwota montażu do A5 jest taka sama? :decayed:

Opublikowano
czy kwota montażu do A5 jest taka sama? :decayed:

Taka sama :wink:

U mnie montazyk i kodowanie o połowe taniej :decayed:

Opublikowano

Grzesiu, gdyby z Bydgoszczy do Rzeszowa było odrobinę bliżej.. a tak to daleko :decayed: zobaczymy, najpierw trzeba coś kasy odłożyć :wink:

Opublikowano

Gdyby letni się obył można by to połączyć z rezankiem a tak to D.pa :kwasny:

...nie wiem co się dzieje ale forum to nie to samo co jeszcze np 2 lata temu ... ludzie nawet się nie kwapią na odpisanie , spoty "padają" więc powiem wam że z jednej strony chyba dobrze dla mnie że wyszło jak wyszło bo zadeklarowałbym 100 osób gdzie wątpię czy z 50 by się nazbierało :kwasny: a później świecić oczami by trzeba było :doh:

można by się spotkać z bardziej konkretnymi ludźmi gdzieś w centralnej Polsce ale bez jakiś tam imprez tylko każdy zarezerwowałby sobie pokój w jakimś umówionym ośrodku i posiedzieć, pogadać przy ognisku i piwku :whistling:

Opublikowano

no i udalo sie. chwile przed wyjazdem na weekend majowy mialem termin w aso. radyjko bylo OK, gra.

zdziwilem sie tylko, ze SYMPHONY nie ma funkcji zapamietywania komunikatow o sytuacji na drogach tak jak to robilo Concert....

chyba, ze ja nie znalazlem?

Panowie, wielka prosba: czy ktos ma aktualnego VCDSa i moze sie podpiac pod Symphony ... ?

potrzebuje screenshoty z softu z podpowiedziami Longa ktory bit jest za co odpowiedzialny.. mam pelno funkcji uruchomionych w menu CAR ktorych nie mam (szary text) - chcial bym to pochowac no i wreszcie chce odpalic AMI bo nie mam go w zrodlach dzwieku...

help!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.