Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiejsze zdjęcie

auto z 13-05-2008r.

5755a041ec5dfa5fm.jpg

Opublikowano
dzisiejsze zdjęcie

auto z 13-05-2008r.

http://images41.fotosik.pl/1467/5755a041ec5dfa5fm.jpg

jak szukałem auta to oglądałem w ASO a4 które calutkie było równo po 160-170 a znalazłem skazę po malowaniu tylnego błotnika - ale na nim też była grubość jak na reszcie auta - teraz magicy potrafią i w odopowiedniej grubości pomalować

Opublikowano
Nic .......tylko trzeba teraz ratować i malować to :kwasny:

zastanawiam się czy to przejdzie w ramach gwarancji

jutro jadę pogadać do znajomego rzeczoznawcy a następnie do ASO

Opublikowano

jak szukałem auta (lipiec 2011) to w firmie Auto Hus w DE stało piękne B8 S-line, za sporą kasę (prawie 30 tys euro) z 2008 roku. auto bezwypadkowe, ale przy trzecim świetle stop i właśnie w tych nadkolach była ruda :thumbdown:

Opublikowano

jestem pewien, że w mojej nic nie było kombinowane

to chyba jakaś cholerna wada początku produkcji

czy ktoś ma B8 z maja 2008r. lub wcześniejszą?

od kiedy B8 zaczęły być sprzedawane w DE?

Opublikowano

witam...

Ja mam B8 z maja 2008... mam ten sam problem... niestety

Opublikowano
witam...

Ja mam B8 z maja 2008... mam ten sam problem... niestety

czy udało się naprawić w ramach gwarancji?

co powiedzieli w ASO?

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ile audi daje gwarancji na perforację i czy da się to pod to podciągnąć?

Opublikowano

niestety nie.

Zostalo to naprawione w tamtym roku, ale w tym problem niestety powrocil(po zimie)

nie wiem ile dokladnie jest gwarancji na perforacje.

tlumaczy sie to tym, ze kamienie leca z kol i obijaja sie o nadkola

Opublikowano

nie wiem ile dokladnie jest gwarancji na perforacje.

tlumaczy sie to tym, ze kamienie leca z kol i obijaja sie o nadkola

12 lat jest na perforacje a co za pier...nie wiadomo że koła się kręcą i to po czym jadą leci na nadkola - przy dawaniu gwarancji producent nie wie że się koła kręcą... bujda i tyle - standard w Polsce :doh:

Opublikowano

obejrzałem kilka aut i albo jest blacha jak w B8 ale bez żadnej rdzy

albo nakładka plastykowa lub nadkole plastykowe nachodzi na błotnik

jak to naprawić by nie powróciło?

w nowszych kamienie też lecą i nie ma z rdzą problemów

Opublikowano

w nowszych kamienie też lecą i nie ma z rdzą problemów

no właśnie i to jest argument na uznanie gwarancji :decayed: albo to że w innych markach też lecą i nic się takiego nie dzieje a gwarancja jest gwarancją :wink:

Opublikowano

nie mam pojecia, jak sobie z tym poradzic... A przeszkadza mi to strasznie!

Opublikowano

jestem ze Szczecina więc mogę zawieść do ASO w niemcowi

jutro zresztą poproszę kuzyna który perfekcyjnie szprecha by zadzwonił do niemieckiego ASO

Opublikowano
jestem ze Szczecina więc mogę zawieść do ASO w niemcowi

jutro zresztą poproszę kuzyna który perfekcyjnie szprecha by zadzwonił do niemieckiego ASO

no super że masz taką możliwość - podziel się info jak się to skończyło :naughty:

Opublikowano
jestem ze Szczecina więc mogę zawieść do ASO w niemcowi

jutro zresztą poproszę kuzyna który perfekcyjnie szprecha by zadzwonił do niemieckiego ASO

no super że masz taką możliwość - podziel się info jak się to skończyło :naughty:

oczywiście podzielę się

jakoś nie mogę uwierzyć, że audi wie o problemie i nie uzna gwarancji ale mogę zdziwić się

Opublikowano

probuj...moze Ci sie uda!

Przy okazji wypadalo by wiedziec, co jest przyczyna.

dzieki

Opublikowano

Jak macie u siebie Cb zamontowane o ile macie? Mi się wydaje że pod siedzeniem jest aż nadto miejsca jeżeli ktoś nie ma schowków :wink: tylko jak je tam zamocować żeby nie latało :eusathink: i na czym stawiacie antenkę żeby lakieru nie porysować? Jakieś sprawdzone patenty?

Opublikowano

Ja mam CB w schowku pod podłokietnikiem - słabo to wygląda, ale nie mam innego miejsca bo pod fotelami mam schowki , antenę mam na podkładce z bezbarwnej folii PVC :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.