Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze AUDI wypuściło nowy Pakiet Sound :naughty: układu wydechowego ( Extension kit :decayed: ) np. koszt 1300 PLN dla 2.0 TDI .

Ciekawe co wchodzi w skład jego :eusathink:

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 13:36 ----------

AUDI MUSIC INTERFACE A5 8T0035785A (2381792385) - motoAllegro

Grzesiu, powiedz coś więcej na temat tego Extension kit:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Numer tego AMI pasuje do mnie?

Pasuje do A4 B8 , A5 , Q5 pod CONCERTA ,SYMPHONY :wink: jest po Canie bez światłowodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest ten interface? czy tylko do ipoda i wyświetla utwory na lcd? czy ma jeszcze inne funkcje np: video? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie przedłuza (wydłuza ) :decayed: wiazke światła .

Tu masz fajnie to opisane :wink:

stemei.de .website von Stefan Meier .VCDS codierung .webdesign .IT solutions - Autobahnlicht

Wroce jeszcze do tych swiatel autostradowych. Wydaje mi sie, ze powyzej jakiejs predkosci zawsze zapalaja sie swiatla mijania (nawet w dzien, gdy jest widno). Czy tak jest normalnie, czy dopiero po wlaczeniu tego trybu moglo tak sie zaczac dziac? W tym niemieckim opisie nic o tym nie wspominaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregski, ale masz wlaczony tryb autostradowy, czy bez niego Ci sie tez wlaczaja?

Teraz jestem pewny na 100%, ze sie swiatla zapalaja. Bylo slonce caly czas, a jednak sie swiecily. Potem nawet jak zwolnilem do 50-70km/h to nadal byly wlaczone dlugo. Jedyny sposob, zeby je wylaczyc to ustawic na 0. Ja rozumiem, ze moze chodzi o bezpieczenstwo i zeby bylo widac auto przy wiekszych predkosciach, ale przeciez same LEDy tez mocno swieca i widac je z daleka, nawet w sloncu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka do zwykłego zderzaka orginał produkt AUDI koszt w ASO 1500 pln

Zderzak tył tylny Audi A4 8K5 08-12 S-LINE SLINE (2425674934) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dostałem od przyjemniaczków bon na 949 eurasow na usługę albo na części:banan: I nie wiem na co to ew.przeznaczyć:decayed:

Nie mam guzika startu,asysty zmiany pasa ruchu, otwieranej i zamykanej klapy bagażnika i pakietu s-line. Z tym ostatnim to raczej tylko "zadek" by wchodził w rachubę...

Rocznik 10/10 CDN avant Q.

Z góry dzięki za sugestie:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dostałem od przyjemniaczków bon na 949 eurasow na usługę albo na części:banan: I nie wiem na co to ew.przeznaczyć:decayed:

Nie mam guzika startu,asysty zmiany pasa ruchu, otwieranej i zamykanej klapy bagażnika i pakietu s-line. Z tym ostatnim to raczej tylko "zadek" by wchodził w rachubę...

Rocznik 10/10 CDN avant Q.

Z góry dzięki za sugestie:smiley:

Czy ja wiem........jakieś felgi może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tylko zadek S-line wchodzi w rachubę? ja bym inwestował w całość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie przedłuza (wydłuza ) :decayed: wiazke światła .

Tu masz fajnie to opisane :wink:

stemei.de .website von Stefan Meier .VCDS codierung .webdesign .IT solutions - Autobahnlicht

Wroce jeszcze do tych swiatel autostradowych. Wydaje mi sie, ze powyzej jakiejs predkosci zawsze zapalaja sie swiatla mijania (nawet w dzien, gdy jest widno). Czy tak jest normalnie, czy dopiero po wlaczeniu tego trybu moglo tak sie zaczac dziac? W tym niemieckim opisie nic o tym nie wspominaja...

Musiałem pogrzebać i więc tak..........działają dopiero po przekroczeniu 140km/h :wink:

MCE_czuj_2_deszczu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC:hi:, a z izzy kej to dużo grzebania? Albo taka kamerka cofania na przykład(jest ori TV)....:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego moda trzeba zmienić KOMFORT :wink:

Kamerkę tez możesz dołozyć jak masz wtykę FBAS lub ORI TV TUNER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...