Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten jeszcze od naszego forumowicza :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wracając do tematu projektu na koszulki ja sobie chyba zamówię z takim wzorem:

http://img824.imageshack.us/img824/6903/rysunek3s.jpg

moja koncepcja to powyższe w sedanie, podniesiony oraz maksymalnie powiększony TrOOOOp B8 (na głównym planie) na mniej odpustowych felgach oraz single frame bez białego paska

jeżeli istnieje możliwość przygotowania projektu wg mojej koncepcji to bardzo proszę

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Wyskoczyła mi dzisiaj awaria regulacji poziomu xenonów (auto garażowane i zawsze powyżej 0 więc nic nie przymarzło), nie bite i nic nie kombinowane.

Czy zna ktoś ten problem w B8 z 2008r i co trzeba wymienić (proszę o nr części)?

Opublikowano

Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada?

Audi A6 TDI (BiTDI) quattro (30L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Czy nasze B8 mają gdzieś pod maską złącze gdzie można podpiąć prostownik? Ostatnio zostawiłem w garażu na noc światła postojowa i wyssało ako. Dobrałem się od środka do bagażnika, ale jaka gimnastyka to matafaka.

Opublikowano

Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada?

Audi A6 TDI (BiTDI) quattro (30L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Czy nasze B8 mają gdzieś pod maską złącze gdzie można podpiąć prostownik? Ostatnio zostawiłem w garażu na noc światła postojowa i wyssało ako. Dobrałem się od środka do bagażnika, ale jaka gimnastyka to matafaka.

Jest miejsce w podszybiu :)

Opublikowano

Nie wiem ile w tym prawdy jest, ale nie powinno sie ładować aku pezposrednio, tylko przez wyznaczone miejsca przez producenta.

Opublikowano

Rozmawialem z grafikiem i powiedzial ze projekt z pierwszego postu jest ok, lepszego nie zrobi. On może pomóc w konkretnym przypadku gdy będzie konieczne wykorzystanie np. jakiegoś oprogramowania graficznego. Pomysły musimy znaleźć sami

Opublikowano

Dzięki wrclaguna. Rano zimno nie chciało mi się rozkminiać ale teraz już będę widział, cenna informacja.

Opublikowano

masz już na oku jakiś warsztacik który sie tym zajmuje i łąduje dobry sprzet?

Opublikowano

narazie kse zbieraam , mam kontakt do goscia co zrobi mi okucia z poduchami a reszte na necie musze zakupic

zalozenie to pestka podobno mlody_drogh pomoze mam nadzieje pozatym szwagier ogarnia tez temat wiec mam nadzieje ze obedzie sie bez niespodzianek

Opublikowano

aaa kurde nie spojrzałem- ty nie w PL siedzisz :(

ja się rozglądam za kimś kto się zna na rzeczy najlepiej z pomorskiego...

Opublikowano

poszukaj kogos w poblizu kto montowal aira, pomoze i podpowie co kupic

napisz na PW czego dokladnie szukasz i czego oczekujesz to pomoge w miare mozliwosci :-)

Opublikowano
aaa kurde nie spojrzałem- ty nie w PL siedzisz :(

ja się rozglądam za kimś kto się zna na rzeczy najlepiej z pomorskiego...

z Pomorskiego to może Rdzewek.. bo on do swojego B7 montował :wink:

Opublikowano

A jak to sprawdzic, gdzie szukac ewentualnie napisu?

Opublikowano

Mam takowe ale w A6:kwasny:

Opublikowano
Wpadły mi takie fotele więc poduchy tez trzeba wyrezać :wink:

kolega wcisnie zielony guzik, jak telefon dzwoni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.