Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacząłem rzeźbę półki z roletą, niestety ale nie ma tam przygotowanej wiązki i wtyczki do rolety. Jutro wizyta w ASO i zakup pierdółek do mocowania oraz kostki do elektryki.

Straty: jedna maskownica głośników :(

Ciekawostki: tylny subwoofer jest Made in Poland :)

Wnioski: szacun dla wrclaguny za zamiłowanie do modów i do sporządzania tak dokładnej dokumentacji :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy pomóżcie !!! chyba sobie coś namieszałem z kodowaniem, oświetlenie kabiny, radio i ledy do jazdy dziennej (tyle na razie zauważyłem) działają mi dopiero po odpaleniu silnika, po włączeniu tylko zapłonu nie działają, dodatkowo radio uruchamia się na ekranie startowym, muszę gałkę ręcznie kliknąć żeby odpaliło. Przywróciłem poprzednie kodowania w MCE 09 i komforcie, ale nic to nie dało, więcej nigdzie nie grzebałem:facepalm:

Opublikowano
Koledzy pomóżcie !!! chyba sobie coś namieszałem z kodowaniem, oświetlenie kabiny, radio i ledy do jazdy dziennej (tyle na razie zauważyłem) działają mi dopiero po odpaleniu silnika, po włączeniu tylko zapłonu nie działają, dodatkowo radio uruchamia się na ekranie startowym, muszę gałkę ręcznie kliknąć żeby odpaliło. Przywróciłem poprzednie kodowania w MCE 09 i komforcie, ale nic to nie dało, więcej nigdzie nie grzebałem:facepalm:

Daj błedy w MCE 09 jakie masz albo skan LongCoding z podpowiedziami :wink:

Zacząłem rzeźbę półki z roletą, niestety ale nie ma tam przygotowanej wiązki i wtyczki do rolety. Jutro wizyta w ASO i zakup pierdółek do mocowania oraz kostki do elektryki.

Straty: jedna maskownica głośników :(

Ciekawostki: tylny subwoofer jest Made in Poland :)

Wnioski: szacun dla wrclaguny za zamiłowanie do modów i do sporządzania tak dokładnej dokumentacji :)

Musisz zamowic wtyke 4 PIN do rolety 2 kabelki do niej oraz do KOMFORTU jeden kabel :wink: .

Opublikowano

205? Może są od jakiegoś A3?

żadne A3, miał to w swoim B8. numer felgi: 8K0 601 025F więc B8! a opony widocznie Niemiec sobie wymienił..

Opublikowano
Musisz zamowic wtyke 4 PIN do rolety 2 kabelki do niej oraz do KOMFORTU jeden kabel :wink: .

Grzesiu, jakieś pomocne numerki? ;)

Moja ETKA i ELSA się dopiero ściągają :(

Opublikowano
Koledzy pomóżcie !!! chyba sobie coś namieszałem z kodowaniem, oświetlenie kabiny, radio i ledy do jazdy dziennej (tyle na razie zauważyłem) działają mi dopiero po odpaleniu silnika, po włączeniu tylko zapłonu nie działają, dodatkowo radio uruchamia się na ekranie startowym, muszę gałkę ręcznie kliknąć żeby odpaliło. Przywróciłem poprzednie kodowania w MCE 09 i komforcie, ale nic to nie dało, więcej nigdzie nie grzebałem:facepalm:

Daj błedy w MCE 09 jakie masz albo skan LongCoding z podpowiedziami :wink:

Błędów niet, a skany prześlę później, jak znajdę chwilkę:wink:

Opublikowano

205? Może są od jakiegoś A3?

żadne A3, miał to w swoim B8. numer felgi: 8K0 601 025F więc B8! a opony widocznie Niemiec sobie wymienił..

Faktycznie jest jakas wersja malego diesla z oponami 205. Eco dyszel, ten co go zrobili by pokazac w reklamach, ze malo co2 a4 produkuje. No i wersje flotowe. Bida straszna.

Opublikowano
Koledzy, wczoraj wymieniłem gateway na taki z literką J (obsługa Asystenta Świateł Drogowych) i zaobserwowałem dziwny objaw, po odpaleniu auta (szczególnie gdy już trochę ostygnie) obroty podwyższają się na ok.1100-1200 i trzymają sie na tym pułapie jakiś czas (ok. 5-10 minut jazdy) poczym spadają do 800 i jest już normalnie, czym to może być spowodowane ??? spotkaliście się z czymś takim ???:shock3:

Jaki stan akku ? Może specjalnie podnosi żeby doładować...

akku jest ok. co prawda nie najlepiej już trzyma ale doładowny jest full, chyba, że wskaźnik oszukuje:kwasny: i do momentu wymiany gateway-a było wszystko OK

Akku wykluczony, napięcie sprawdzone jest OK. jeszcze dla pewności podłączyłem go na noc i doładowałem, rano niestety to samo:facepalm:

Opublikowano
Pany gdzie jest tabliczka znamionowa ?

na prawym kielichu

Opublikowano

Fele pomalowane :decayed:

jeszcze muszę dekielek pomalować na grafit lub czarny :wink:

20130308151117.jpg

wiem, wiem... zawias jest za wysoki :wink:

Opublikowano
Fele pomalowane :decayed:

jeszcze muszę dekielek pomalować na grafit lub czarny :wink:

http://imageshack.us/a/img849/8479/20130308151117.jpg

wiem, wiem... zawias jest za wysoki :wink:

Jarek, wyszło zaje.....ie:good::good::brawo:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Koledzy pomóżcie !!! chyba sobie coś namieszałem z kodowaniem, oświetlenie kabiny, radio i ledy do jazdy dziennej (tyle na razie zauważyłem) działają mi dopiero po odpaleniu silnika, po włączeniu tylko zapłonu nie działają, dodatkowo radio uruchamia się na ekranie startowym, muszę gałkę ręcznie kliknąć żeby odpaliło. Przywróciłem poprzednie kodowania w MCE 09 i komforcie, ale nic to nie dało, więcej nigdzie nie grzebałem:facepalm:

Daj błedy w MCE 09 jakie masz albo skan LongCoding z podpowiedziami :wink:

Błędów niet, a skany prześlę później, jak znajdę chwilkę:wink:

Poradziłem sobie, okazało się, że wczoraj aktywowałem tryb transportu w VCDS-ie, zupełnie przez przypadek i takie chocki wyszły:decayed:

Opublikowano
Fele pomalowane :decayed:

jeszcze muszę dekielek pomalować na grafit lub czarny :wink:

http://imageshack.us/a/img849/8479/20130308151117.jpg

wiem, wiem... zawias jest za wysoki :wink:

Ładnie, ładnie. :wink:

Opublikowano

Niewiecie moze gdzie mozna kupic taka zaslepke zarowki z lamy xenonowej ?

Opublikowano
  • Autor
Panowie ,widze ze sporo z was ma 2.0 tdi po programach, nie macie problemów ze sprzęgłem??

moze ktos z was miał taki przypadek:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/

Janusz - moman miał podobne jazdy - napisz do niego...

Opublikowano
Niewiecie moze gdzie mozna kupic taka zaslepke zarowki z lamy xenonowej ?

O którą konkretnie zaślepkę chodzi ??

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Panowie ,widze ze sporo z was ma 2.0 tdi po programach, nie macie problemów ze sprzęgłem??

moze ktos z was miał taki przypadek:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/

Janusz - moman miał podobne jazdy - napisz do niego...

A no miałem miałem problem, ale jakoś przeszło, przynajmniej mi się wydaje albo konie zdechły hehe :) A serio to zaraz po wymianie turbo od 170 i programie, jak załadowałem auto albo w 4 osoby tak że był obciążony to przy trzecim lub czwartym biegu, gdzieś w granicach 2 - 3 tys obrotów przy dociśnięciu gazu potrafiło się po prostu ślizgać, obroty wzrastały nagle do 3 - 4 tys a prędkość ta sama. To wszystko przy około 206 KM i 430 Nm.

Daaawno już mi się nic z tym sprzęgłem nie działo a zrobiłem na nim od programu około 100 tys. ( Program u Rogala )

Opublikowano

Ta gdzie sie wklada zarowke jest tylko jedna taka okragla.

jusapuna.jpg

Opublikowano
Ta gdzie sie wklada zarowke jest tylko jedna taka okragla.

Mam taka klapeczkę, poszło PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.