Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
U mnie domykanie było wyłączone, ale jak dobrze pamietam uruchomiłem z Menu CAR MMI :whistling:

Grzebałeś tam Jędrek?

już działa, dzięki za radę! nie pomyślałem o MMI, od razu podpiąłem VCDS'a :grin::grin::grin:

ale wentylacja mi nie działa :thumbdown: jutro zamówię chyba lepszego vcds'a to może wtedy pójdzie :wink:

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie domykanie było wyłączone, ale jak dobrze pamietam uruchomiłem z Menu CAR MMI :whistling:

Grzebałeś tam Jędrek?

już działa, dzięki za radę! nie pomyślałem o MMI, od razu podpiąłem VCDS'a :grin::grin::grin:

ale wentylacja mi nie działa :thumbdown: jutro zamówię chyba lepszego vcds'a to może wtedy pójdzie :wink:

Wszystko zakodowałes ?

Opublikowano

tak, w radiu nie przyjmuje mi kodowania - wyskakuje błąd :thumbdown:

Opublikowano

[Coding - 07] -> Long Helper Coding -> Byte 8 Bit 2 zmiana z 0 na 1.

jak robię "Do it" to wyskakuje jakiś błąd i nie przyjmuje kodowania. nie wiem czemu

Opublikowano

mi też radio nie przyjmowało... ale potem w mmi dało sie pod AC ustawić kiedy ma wiać...

Opublikowano
tak, w radiu nie przyjmuje mi kodowania - wyskakuje błąd :thumbdown:

bo masz MMI a nie concert

Opublikowano
tak, w radiu nie przyjmuje mi kodowania - wyskakuje błąd :thumbdown:

bo masz MMI a nie concert

Ale Jędrek też ma MMI :whistling: Chyba :naughty:

Opublikowano
[Coding - 07] -> Long Helper Coding -> Byte 8 Bit 2 zmiana z 0 na 1.

jak robię "Do it" to wyskakuje jakiś błąd i nie przyjmuje kodowania. nie wiem czemu

Tu zazwyczaj robi się bład :wink: dla przypomnienia :

56 - {RADIO } :arrow2: CONCERT/SYMFONY

07 - {CONTROL HEAD} :arrow2: MMI 2G

5F - {nformation Electr.} :arrow2:MMI 3G

Jedruś to jest kodowanie dla CONCERTA a ty masz 3G :whistling:

56 - Radio]

[Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 8 Bit 2 change from 0 to 1

Tu jest cały temat :

AudiEnthusiasts Vag Com

Opublikowano
Potrzebuje schematu połączeń klimątronika 3 strefowego, deski pospadały, nagrzewnica 3 strefa juz siedzi ale jeszcze potrzebuje schematy połączeń tych dodatkowych czujnikow... Please!

iPad Tapatalk HD

jeszcze raz się przypomnę - schemat połączenia klimatronika 3 strefy :wink:

Opublikowano
[Coding - 07] -> Long Helper Coding -> Byte 8 Bit 2 zmiana z 0 na 1.

jak robię "Do it" to wyskakuje jakiś błąd i nie przyjmuje kodowania. nie wiem czemu

Tu zazwyczaj robi się bład :wink: dla przypomnienia :

56 - {RADIO } :arrow2: CONCERT/SYMFONY

07 - {CONTROL HEAD} :arrow2: MMI 2G

5F - {nformation Electr.} :arrow2:MMI 3G

Jedruś to jest kodowanie dla CONCERTA a ty masz 3G :whistling:

56 - Radio]

[Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 8 Bit 2 change from 0 to 1

Tu jest cały temat :

AudiEnthusiasts Vag Com

:grin::grin::grin:

ok.. no dobra, to dzisiaj trzeba spróbować po raz kolejny. akurat mam vaga dziś w pracy :naughty:

Opublikowano
Potrzebuje schematu połączeń klimątronika 3 strefowego, deski pospadały, nagrzewnica 3 strefa juz siedzi ale jeszcze potrzebuje schematy połączeń tych dodatkowych czujnikow... Please!

iPad Tapatalk HD

jeszcze raz się przypomnę - schemat połączenia klimatronika 3 strefy :wink:

Dzwoniłes do mnie a ja tel. zostawiłem w firmie :doh:

Schemat chcesz na PW czy tu ?

Opublikowano
Potrzebuje schematu połączeń klimątronika 3 strefowego, deski pospadały, nagrzewnica 3 strefa juz siedzi ale jeszcze potrzebuje schematy połączeń tych dodatkowych czujnikow... Please!

iPad Tapatalk HD

jeszcze raz się przypomnę - schemat połączenia klimatronika 3 strefy :wink:

Dzwoniłes do mnie a ja tel. zostawiłem w firmie :doh:

Schemat chcesz na PW czy tu ?

obojętnie Grzesiu :banan:

składamy teraz do kupy kilimę u Bogdana!!!

Opublikowano

Dziekuję :hi:

a tak to wygląda - a było gorzej :facepalm:

9970.jpg

Opublikowano

belkę odkręcasz ale nie wyciągasz :wink:

Opublikowano
Dziekuję :hi:

a tak to wygląda - a było gorzej :facepalm:

http://imageshack.us/a/img834/5514/9970.jpg

Ło mamuńciu! Armagiedon.

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Myślisz Jarek, że to najprostszy sposób na demontaż Gatewaya? :grin:

Opublikowano
Myślisz Jarek, że to najprostszy sposób na demontaż Gatewaya? :grin:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.