Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety nie mam 3G, zeby sprawdzic... :kwasny:

Opublikowano

:decayed::decayed:... oj nie!

mam wystarczajaco, jak dla siebie wyposazone autko :grin:

Opublikowano

Gabriel, nie słyszałeś coś o jakimś icku może dla mnie? :decayed:

Opublikowano

cos slyszalem, ktos cos mowil :decayed:

Opublikowano

jak znajdziesz chwilę to podrzuć mi jakieś info (cena, stan i najlepiej fotki) :wink:

Opublikowano

Na szczęście sytuacja z DPFem opanowana, udało się wypalić bez demontażu :decayed:

Półtora dnia walki wystarczy... :facepalm: Już zapadała decyzja o kastrowaniu, ale jednak nie poddawaliśmy się ze względu na klasę auta, bo jednak jakby to wyglądało, jeździć z chmurą dymu za sobą... :decayed:

Udało się wypalić, przejechałem ponad 400km i nie ma problemów. Przy wypalaniu DPFa, końcówki wydechów wysunęły się na około 1cm z stałej pozycji... :shock3:

Opublikowano

Wlasnie mialem do Ciebie pisac, czy sobie poradziles z DPFem :wink:

jak wypaliliscie?

wydech sie zawsze uklada od temperatury :D

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej wartość zmierzona była wysoko ponad 4 próg i nie dawało się wymusić wypalania nawet VAS'em. Udało się nam to za pomocą dość ryzykownego eksperymentu. Oszukaliśmy czujnik różnicy ciśnień i wymusiliśmy wypalanie DPF. Po pierwszym wypalaniu spadła wartość do takiej, przy której udało się po raz kolejny uruchomić procedurę, tym razem z podłączonym oryginalnym czujnikiem. Zawartość spadła do zera.

Opublikowano

Grześ, szukałem trochę u siebie, ale nie mogłem namierzyć, wydaje mi się, ze widziałem gdzieś jak próbowałem uruchomić google earth (wtedy właziłem praktycznie we wszystkie opcje) w mmi 3g+ jest w meni głównym pod koniec, TV, ale tam chyba nie ma możliwości wykonania zmian:kwasny:

Opublikowano

Staszek gratki, napisz jeszcze w jakiej firmie sobie poradzili..

Opublikowano

Panowie moze ktoś sie orientuje czy ramki chromowane w nawiewach mozna wymieniać czy trzeba wymienic cały nawiew bo mam chromowany tylko ten środkowy a te boczne to juz nie :kwasny:

Opublikowano

Wedle mnie całe kratki nawiewu musisz wymienic .....

Opublikowano

otoz to... nie da sie przelozyc samej ramki:wink:

Opublikowano

Gabriel Pamietaj o Spocie dzisiejszym ;)

Opublikowano

pamietam, ale kabla i kompa moge zapomniec :decayed:

Opublikowano
pamietam, ale kabla i kompa moge zapomniec :decayed:

:bicz::suicide_anim:

Opublikowano

No tez tak myślałem wiec trzeba sie rozejrzec za nawiewami :decayed:

Opublikowano

mógłby ktoś wstawić zdjęcie z etk-i zderzaka s-line :whistling: potrzebuje numery śrób dolnej osłony pod silnik i osłony pod zderzak oraz nr uchwytów pod PDC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.