Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze jedno pytanie, do felg 18" potrzeba obniżać zawieszenie? zastanawiam się nad jakimś sportowym zawiasem lub gwintem ale do B8 dużego wyboru nie ma.

ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18" :whistling:

ja ma 1BA i 18" i mam kozę meeeeeeee.... :grin::facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze jedno pytanie, do felg 18" potrzeba obniżać zawieszenie? zastanawiam się nad jakimś sportowym zawiasem lub gwintem ale do B8 dużego wyboru nie ma.

ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18" :whistling:

ja ma 1BA i 18" i mam kozę meeeeeeee.... :grin::facepalm:

wydaje Ci się :decayed:

Opublikowano

Filip.. rozglądaj się za gwintem :P

Opublikowano
1BA i 1BV są niżej o 20mm dobrze przeczytałeś:wink:

a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ?

Opublikowano
1BA i 1BV są niżej o 20mm dobrze przeczytałeś:wink:

a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ?

dokładnie :wink:

Opublikowano

Meeeeeeee... :)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
1BA i 1BV są niżej o 20mm dobrze przeczytałeś:wink:

a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ?

No tak masz rację:wink:
Opublikowano

a w B8 jest jeszcze inaczej.. 1BE -20mm, a 1BV -30mm :whistling:

Opublikowano
a w B8 jest jeszcze inaczej.. 1BE -20mm, a 1BV -30mm :whistling:

Toc wlasnie tak bylo w b6 tez :decayed: Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety :kwasny:

Opublikowano

Co sugerujecie założyć zamiast zwykłych żarówek w halogeny?

Opublikowano

Świeci to na biało rzeczywiście? Macie jakieś zdjęcia?

Opublikowano

A swieci to tak:

imag0038tq.jpg

Opublikowano

Chyba sie skuszę na to. Dzięki za pomoc.

Jak by ktoś miał blendy B&O na słupki oraz głośniki to szukam:wink:

Opublikowano
a w B8 jest jeszcze inaczej.. 1BE -20mm, a 1BV -30mm :whistling:

Toc wlasnie tak bylo w b6 tez :decayed: Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety :kwasny:

myślałem, że w B6 było tylko -20 :decayed: a u nas to wiem, że lipa.. u mnie Niemiec zrezygnował z 1BV i mam BE :facepalm:

Opublikowano
a w B8 jest jeszcze inaczej.. 1BE -20mm, a 1BV -30mm :whistling:

Toc wlasnie tak bylo w b6 tez :decayed: Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety :kwasny:

myślałem, że w B6 było tylko -20 :decayed: a u nas to wiem, że lipa.. u mnie Niemiec zrezygnował z 1BV i mam BE :facepalm:

Wkładaj kolego Gwint to będziesz miał glebę. Ja mam u siebie KW variant 1 i jeździ się bardzo przyjemnie.

Opublikowano
Chyba sie skuszę na to. Dzięki za pomoc.

Jak by ktoś miał blendy B&O na słupki oraz głośniki to szukam:wink:

ja mam 7500K - oczywiscie nie swieci to jak 7500K ale to i dobrze bo nie jest to niebieskie ...

Opublikowano
Chyba sie skuszę na to. Dzięki za pomoc.

Jak by ktoś miał blendy B&O na słupki oraz głośniki to szukam:wink:

ja mam 7500K - oczywiscie nie swieci to jak 7500K ale to i dobrze bo nie jest to niebieskie ...

Ważne że nie jest żółte:facepalm:

Opublikowano

Świeci dobrze. H8, a nie H11?

Jak chcesz glosniczki w bledy to mam parę szt. PW ;)

iPad Tapatalk HD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.