Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No powiem że chyba jak na tym foto to lepiej niż ori piano, bo ten chrom wokół wyświetlacza w ori strasznie drażni mnie. Próbowałem go wyjąć do pomalowania ale sklejone wszystko jak chu nijak się dobrać nie mogę.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, w niedzielę spróbowałem podłączyć tego mojego nowego vcds'a.. i d*pa :facepalm: w ustawieniach robię test (przy zaznaczeniu USB) i wyskakuje, że USB ok coś tam jeszcze ok tylko brak interfejsu :facepalm::facepalm: macie pomysł co zrobić? vcds 12.10.3

Opublikowano
No powiem że chyba jak na tym foto to lepiej niż ori piano, bo ten chrom wokół wyświetlacza w ori strasznie drażni mnie. Próbowałem go wyjąć do pomalowania ale sklejone wszystko jak chu nijak się dobrać nie mogę.

a masz u siebie piano z chromem czy srebrne?

Opublikowano

jedrex Zmień datę w kompie na 1.04.2013 ponoć pomaga. Jak to nie pomoże pisz do mnie na PW :)

Opublikowano
Panowie, w niedzielę spróbowałem podłączyć tego mojego nowego vcds'a.. i d*pa :facepalm: w ustawieniach robię test (przy zaznaczeniu USB) i wyskakuje, że USB ok coś tam jeszcze ok tylko brak interfejsu :facepalm::facepalm: macie pomysł co zrobić? vcds 12.10.3

Sterwownik kabla?

Opublikowano
No powiem że chyba jak na tym foto to lepiej niż ori piano, bo ten chrom wokół wyświetlacza w ori strasznie drażni mnie. Próbowałem go wyjąć do pomalowania ale sklejone wszystko jak chu nijak się dobrać nie mogę.

a masz u siebie piano z chromem czy srebrne?

Mam oryginał piano z chromem, Wczoraj urwałem mu tą tylną ściankę w której jest okienko na wyświetlacz bo mam niestety mono mały a była na duży, więc muszę przełożyć od zwyklaka z małym okienkiem.

Chętnie zakupił bym w rozsądnych pieniądzach maskownicę najzwyklejszą z okienkiem na mały wyświetlacz, może być zniszczona byle by ta część z wycięciem na wyświetlacz była cała.

Opublikowano
Panowie, w niedzielę spróbowałem podłączyć tego mojego nowego vcds'a.. i d*pa :facepalm: w ustawieniach robię test (przy zaznaczeniu USB) i wyskakuje, że USB ok coś tam jeszcze ok tylko brak interfejsu :facepalm::facepalm: macie pomysł co zrobić? vcds 12.10.3

wyłącz antywirusa :wink:

Opublikowano
artua2 wrzucaj foto wobec tego :):wink:

na samym dole srtonki:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mala-czarna-artua2-218890/

i jeszcze jutro za dnia postaram się coś cyknąć i wrzucić

Gdzie ? Chyba nie myślisz o ramce tablicy rejestracyjnej :)

Opublikowano

Nie nie na 1 stronie powinno byc zdjecie po zalozeniu kierownicy od S4

Opublikowano

u mnie na drugiej stronie :) spoko wyglada :)

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

jak mozesz zrób dokładniejsze foto :)

Opublikowano

Nie bo w przedliftach blenda składa się z dwóch cześci inaczej obudowa licznika pod to jest zbudowana :kwasny:

Opublikowano

Trzeba kupić przednia szybę licznika polifta, tak jak w przypadku odkładania ramek od S5.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Za dużo kombinacji jak dla mnie. Dzięki za pomoc

Opublikowano

zapozyczone z innej stronki A6

Adres sterownika-00-Czujnik skrętu kierownicy -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-01-Silnik -- Aktywna ochrona podzespołu: IMMO

Adres sterownika-02-Skrzynia biegów -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-03-ABS/hamulce -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK / LOGIN

Adres sterownika-05-Zezwolenie startu -- Aktywna ochrona podzespołu: IMMO

Adres sterownika-06-Pamięć fotela pas. -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-07-Jed.obsługi/wskaź. -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-08-Klimatyzacja -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-09-Centr.zesp.elektr. -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-15-Airbag -- Aktywna ochrona podzespołu: LOGIN

Adres sterownika-16-Koło kierownicy -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-17-Zest.wskaźników -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-19-CAN Gateway -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-1E-Media Player CD -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-1E-Media Player CD/MP3 -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-25-Immobiliser -- Aktywna ochrona podzespołu: IMMO

Adres sterownika-34-Poziomowanie -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-36-Pamięć fotela kier. -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-37-Nawigacja -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-38-Elektronika dachu -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-42-Elektr.drzwi kier. -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-46-Moduł komfortu -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-47-Sys.nagłaśniający -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-4F-Centr.z.elektr.II -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Adres sterownika-52-Elektr.drzwi pas. -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-53-Hamulec postojowy -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-55-Zasięg xenonów -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-56-Radio -- Aktywna ochrona podzespołu: Usterka BRAK

Adres sterownika-61-Reg.akumulatora -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-62-Drzwi tylne lewe -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-72-Drzwi tylne prawe -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-76-Asyst.parkowania -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Opublikowano

Adres sterownika-1E-Media Player CD -- Aktywna ochrona podzespołu: BRAK

Adres sterownika-1E-Media Player CD/MP3 -- Aktywna ochrona podzespołu: JEST

Jak to interpretować ?

Opublikowano

A czy zmieniarka czyta mp3?

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Dzięki Gibons za radę - działa! Kabel mega! Przy 10.6.0 nie mogłem zakodować doświetlania zakrętów i wentylacji, a teraz już działa :naughty: Dziś podłączę Q7, oby i ono już działało :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.