Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mi się wydaje, że to jest MMI 3G w wersji low a sloty na karty SD są dopiero w wersji HIGH jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:

tak to jest 3G wersja bez HDD (ekran 6,5') :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli tam są sloty na karty SD, i można z nich odtwarzać muzykę w Mp3, tak jak w przypadku RNS-E?

Opublikowano

Właśnie dojechały do mnie H11 29W CREE w halogeny :) zakupiłem jeszcze rezystorki w razie W jak by błąd miał się pokazać :)

Panowie wiecie jakie jest dojscie do halogena od tyłu ? Trzeba kanał/podnośnik ?

Opublikowano
Właśnie dojechały do mnie H11 29W CREE w halogeny :) zakupiłem jeszcze rezystorki w razie W jak by błąd miał się pokazać :)

Panowie wiecie jakie jest dojscie do halogena od tyłu ? Trzeba kanał/podnośnik ?

nic nie trzeba - wyciagasz kratke i halogen zamontowany jest na 2 srubach - zarowke sie da wyciagnac bez rozkrecania, ale lepiej wyciagnac halogen

do tego masz srube do regulacji swiatla z halogenu

Opublikowano

WP_20130917_001.jpg

Gabriel thank's za info wobec tego za parę chwil pojadę na magazyn w suche miejsce i będę rezał hehehe

Opublikowano

zastanawia mnie tylko czy będzie błąd bez rezystorków na FISIE czy nie :kwasny:

Opublikowano
Wszystko zalezy kto ma jakie koła i zawieszenie :decayed:

i tak pewnie tego nie zrobi, beda na spocie konczyc :wink:

Opublikowano

hahahahah nie podpuszczaj mnie ;)

Za chwilę biore pracownika i jadę na magazyn :)

Opublikowano

ja tam wyciągałem od strony nadkola - jedna śruba i po sprawie - koła 18''

Opublikowano
Poczytaj sobie jakie są roznice :wink:

:arrow2:NAWIGACJE MMI

Dzięki:wink:

Opublikowano

Panowie zabieg trwał 3 minuty :)

zdejmujemy kratkę , 2 śruby torx i mamy halogen w ręce :)

LED H11 wsadzony :) Nie ma błędu , pełen kox jest teraz :)

Opublikowano
Panowie zabieg trwał 3 minuty :)

zdejmujemy kratkę , 2 śruby torx i mamy halogen w ręce :)

LED H11 wsadzony :) Nie ma błędu , pełen kox jest teraz :)

ustaw sobie je, zeby ladnie swiecily

Opublikowano

fotki

WP_20130917_008.jpg

WP_20130917_005.jpg

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

ustaw sobie je, zeby ladnie swiecily

ustawie na spocie :)

Opublikowano

No Cuber elegancko wyszło:wink:

Opublikowano

Ja u siebie po założeniu stwierdziłem ze za biało swiecą w stosunku do górnych, jak by się dało to chętnie bym wymienił na bardziej ciepłą barwę. U Ciebie Cuber też tak jest ?

Opublikowano

no jest jest ale przeciez nie jeźdzę na nich na codzień ;) jedynie się właczają jako doswietlanie zakrętów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.