Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

Zerwał mi się pasek wieloklinowy, ma ktoś może jego numer i co tam się mogło jeszcze zpierniczyć?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie,

Zerwał mi się pasek wieloklinowy, ma ktoś może jego numer i co tam się mogło jeszcze zpierniczyć?

059903137AB - dla CAPA

Opublikowano
Panowie,

Zerwał mi się pasek wieloklinowy, ma ktoś może jego numer i co tam się mogło jeszcze zpierniczyć?

059903137AB - dla CAPA

Dzięki.

To jest porażka, że przy przebiegu 48 000 km, mam awarie, że bez lawety się nie obędzie. Awaria na środku skrzyżowania w samym szczycie:(, ale i tak dobrze, że to się nie zdarzyło jak byłem na delegacji, od tego czasu zrobiłem 15 km przebiegu.

Opublikowano

Masz auto z 2008 roku z 48k przebiegu??

Opublikowano
Masz auto z 2008 roku z 48k przebiegu??

Dokładnie tak ma 48000.

Opublikowano

:shock3:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 20:46 ----------

Panowie, jest gdzies info o emblematach s-line? Jak umiejscowic i nr ori?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

No to niezły wynik, ja myślałem że u mnie jest mało ( 110 tys. z 2008 roku ).

Opublikowano
ORI rotor 18" to tylko z A3 chyba.. które nie bardzo pasuje do B8 i tym bardziej A5.. reszta to 19"+

Dzięki za info. Szukam czegoś na zimę.

Opublikowano
  • Autor

Janusz jaki to wynik... A u mnie ?? :whistling::decayed::decayed:

Opublikowano
Masz auto z 2008 roku z 48k przebiegu??

Dokładnie tak ma 48000.

Moj kumpel ma jeszcze mniej około 40 tys. km :naughty: a drugie to LEON 2002 i uwaga.......przebieg 72 tys.

Do pracy ma 1,5 km :decayed:

Opublikowano

ja mam jeden rower od 10 lat z przebiegiem 3 km :wink:

"funkiel nufka rztuka"

Opublikowano

1,5km i jeździ autem ? Kto bogatemu zabroni :naughty:

Opublikowano

No a kto ma najwięcej ? Pewnie Ci co mają najlepsze wyniki to o tym nie wiedzą hehe

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Janusz jaki to wynik... A u mnie ?? :whistling::decayed::decayed:

A ile Ty tam masz u siebie teraz ??

Opublikowano

Panowie da się ściągnąć dokładkę zderzaka tylnego bez zdejmowania samego zderzaka ?

Opublikowano

ksiadz, u mnie po wymianie g450 sie uspokoilo. imho to wlasnie G450 powodowal balagan.

Opublikowano
ksiadz, u mnie po wymianie g450 sie uspokoilo. imho to wlasnie G450 powodowal balagan.

My wymieniliśmy ten czujnik. Na miesjcu się nie dało, ale na trasę wyskoczyliśmy. Zmniejszyło się i ostrzegawcza lampa znikła. Póki co koleganie dzwoni, więc może jest okz a może gitary nie chce zawracać na weekend ;-)

Opublikowano
Panowie da się ściągnąć dokładkę zderzaka tylnego bez zdejmowania samego zderzaka ?

Da rade bez problemu

Opublikowano
  • Autor
No a kto ma najwięcej ? Pewnie Ci co mają najlepsze wyniki to o tym nie wiedzą hehe

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Janusz jaki to wynik... A u mnie ?? :whistling::decayed::decayed:

A ile Ty tam masz u siebie teraz ??

Łeeee teraz sprawdziłem... też 48100... myślałem że mniej :doh::decayed:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Grzechu tak z ciekawości - montowałeś dla sprawdzenia czy ekran 3g działa z 2g ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.