Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś z wa rozpiskę kolorów sprężyn w b8? Czy sprężyny od wersji 3,0 TDI będa pasować do 2,0 TDI?

Mam na oku sprezyny 1 be. Są to sprężyny spręzyny od aud iz silnikiem 3,0 tdi i ( 3 brązowe i 2 fioletowa na przednich sprężynach, i dwie kropki białe i jedną szarą na tylnych spręzynach)'

czy będą one pasować do mojego audi a4 b8 2,0 tdi silnik CAGA

Pewnie masz na oku moje :) daj sobie z nimi spokoj, bo do 2.0 tdi jest inna klasa wagowa, jak zalozysz od 3.0 tdi bedzie wyzej niz standard i twardo, silnik i skrzynia w 3.0 jest ciezszy i chyba dlatego.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl

Kiedys ET było dla mnie czeskim filmem - w/w strona ładnie to "wyjaśnia" :)

PS.: Może się komuś przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na klapę Avant 8k9 S4 z lotką fabryczną ??

Kolor czarny bez malowania, chyba LZ9Y. Widziałem u kumpla, mogę podpytać dokładnie. W razie czego ile to warte jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka sama z 500zł moze wiecej, klapy na tył niczym sie nie różnią chyba od zwykłych i jest ich duzo na aukcjach.

Czy zakładał ktos tempomat od polifta? Kumpel założył taśmę z wszystkimi manetkami od polifta i co?

a no to , ze kontrolka świec zarowych miga non stop, esp zaswiecone (ustawiony kąt skrętu kierownicy i zniknęło )

Błędów pełno. Jutro ma przełożyć stare manetki. Nic nie było robione poza zmiana na tempomat. Co z ta kontrolka od świec? Błąd w silniku, nieprawidłowe kodowanie modułu napędowego. W kodowaniu 07 w sterowniku silnika wg opisu montażu tempomatu w Bajcie 6 ma byc zaznaczony bit 0. U kolegi juz był zaznaczony. O co chodzi? Manetki od polifta nie podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co koledzy niedawno mi pisali taśma nie podchodzi. Trzeba manetki montować na orginalnej taśmie. Do czego zakładaliście sedan czy avant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cena za 4 emblematy ori na tapicerki audi exclusive 140zł to dobra cena czy nie warto:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z chłopaków tutaj ma 2.0 TFSI po chipie? Interesuje mnie parę rzeczy z tym związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym za tyle takie kupił :wink:

Kupione 32euro:dancing::dancing:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Ktoś z chłopaków tutaj ma 2.0 TFSI po chipie? Interesuje mnie parę rzeczy z tym związanych.

Kolega turdzi ma porobione na 300KM:wink:pisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka sama z 500zł moze wiecej, klapy na tył niczym sie nie różnią chyba od zwykłych i jest ich duzo na aukcjach.

Podobno ciężko zdemontować lotkę i lepiej całość z klapą wymienić ... czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka sama z 500zł moze wiecej, klapy na tył niczym sie nie różnią chyba od zwykłych i jest ich duzo na aukcjach.

Podobno ciężko zdemontować lotkę i lepiej całość z klapą wymienić ... czy to prawda ?

Zalezy dla kogo, bierzesz drut cienki i jedziesz po długości. :wink: Jak bym mial klapę to lotka moja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no tak z punktu widzenia potrzebującego lotkę to pewnie by się udało, ale tu chodzi o to aby lotkę zdemontować i klapa była nie uszkodzona bez jakiegoś kleju itp do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no tak z punktu widzenia potrzebującego lotkę to pewnie by się udało, ale tu chodzi o to aby lotkę zdemontować i klapa była nie uszkodzona bez jakiegoś kleju itp do sprzedaży.

Nie ma możliwości tak zrobić niestety, jest zamontowana na taśmę dwustronną oraz klej:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie : felga 19-stka 8,5 cala et 43 jaki wrzucić kapeć ?

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

245/35/19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 235/40R19 fajnie się ułoży na 8,5 cala a i trochę gumy będzie to zostanie jakiś komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/40/19 będzie miało przekłamania co do bazowego rozmiaru o 2,59 % .............

245 /35/19 tylko o 0,14 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...