Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzes, Gab, reszta, dzieki za wsparcie, auto sprzedane, niech Wam sie Wasze cacka dobrze sprawuja.

Pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakto co?! Czekamy na przelewy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Panowie szukam takiej instrukcj jak ta: http://www.ideas4cars.be/Fichiers/Documents/4914.pdf ale do Audi A7 2011 3.0 tdi 240ps. Ogólnie wszelką wiedzę w tym temacie dla tego auta chętnie wchłonę :wink:

Opublikowano

ooo, może ktoś wreszcie zainstaluje toto do A4 i przetoruje drogę.

Opublikowano
:hi:

Panowie szukam takiej instrukcj jak ta: http://www.ideas4cars.be/Fichiers/Documents/4914.pdf ale do Audi A7 2011 3.0 tdi 240ps. Ogólnie wszelką wiedzę w tym temacie dla tego auta chętnie wchłonę :wink:

Ponoc to qpa i montuja dodatkowo moduł

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi Active Sound Modul - VCDS Codierungen, Webdesign

Opublikowano
Wyjaśni mi ktoś na szybko o co kaman w ustawieniach poniżej ???

http://s22.postimg.org/okh1pycxp/20140403_171920.jpg

masz pewnie webasto :wink:

To nie webasto ;) tylko ustawienia klimy 3-stefowej

Opublikowano
Wyjaśni mi ktoś na szybko o co kaman w ustawieniach poniżej ???

http://s22.postimg.org/okh1pycxp/20140403_171920.jpg

masz pewnie webasto :wink:

To nie webasto ;) tylko ustawienia klimy 3-stefowej

Ano tak :wink:

Opublikowano
Wyjaśni mi ktoś na szybko o co kaman w ustawieniach poniżej ???

http://s22.postimg.org/okh1pycxp/20140403_171920.jpg

masz pewnie webasto :wink:

No wlasnie nie wiadomo mi nic zebym mial .....

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Wyjaśni mi ktoś na szybko o co kaman w ustawieniach poniżej ???

http://s22.postimg.org/okh1pycxp/20140403_171920.jpg

masz pewnie webasto :wink:

To nie webasto ;) tylko ustawienia klimy 3-stefowej

Ano tak :wink:

a co te ustawienia "daja" ???

Klima 3 strefy - jest ;)

Opublikowano
:hi:

Panowie szukam takiej instrukcj jak ta: http://www.ideas4cars.be/Fichiers/Documents/4914.pdf ale do Audi A7 2011 3.0 tdi 240ps. Ogólnie wszelką wiedzę w tym temacie dla tego auta chętnie wchłonę :wink:

Ponoc to qpa i montuja dodatkowo moduł

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi Active Sound Modul - VCDS Codierungen, Webdesign

Nawet nie ponoć:wink: Było już o tym. Fajne, ale tak jak WRC pisze, trzeba sterownik "zoptymalizować".

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Wypozyczalnia i moj camper ;)

Bardzo rozsądnie. U mnie w pracy tez kumple pukają się w głowę po co kupuje te szroty żeby przejechać się cztery razy do roku:grin:

@greski, będziesz zaglądać tu czasem jeszcze?:naughty: Przy okazji wstąp na południe:wink:

Opublikowano

Witam Panowie:hi:,

mam pytanie, może i głupie, trywialne, ale jednak wolałbym was zapytać:wink: Czy wyrypanie DPF będzie mocowo0 odczuwalne? Kurczę, pytam o to, bo mam zrobiony ten program, niby ponad 180 KM, ale był robiony tylko na samym sterowniku, auto nie było na hamowni, i jak dla mnie nie czuję tej mocy, stąd moje pytanie. Czy jak wywalę DPF, to odczuję różnicę we wzroście mocy?

Dzięki za odpowiedź

Opublikowano

Moim zdaniem nie odczujesz mocy. Trochę mniej auto spali paliwa, ale końcówki będą czarne i będzie kopcił jak co drugi stary diesel na ulicy :grin:

Opublikowano
Witam Panowie:hi:,

mam pytanie, może i głupie, trywialne, ale jednak wolałbym was zapytać:wink: Czy wyrypanie DPF będzie mocowo0 odczuwalne? Kurczę, pytam o to, bo mam zrobiony ten program, niby ponad 180 KM, ale był robiony tylko na samym sterowniku, auto nie było na hamowni, i jak dla mnie nie czuję tej mocy, stąd moje pytanie. Czy jak wywalę DPF, to odczuję różnicę we wzroście mocy?

Dzięki za odpowiedź

Dalej nie byles na tej hamowni? :wink: Wedlug mnie mus po programie. Ja odczulem roznice jak robilem 143 na 180 kucy i niutki wzrosly do 417, a auto naprawde niezle jedzie. Co do samego DPFa to przy kastracji i zaslepieniu/wylaczeniu EGRa w poprzedniej furze auto jakby drugie zycie dostalo i wedlug mnie fajniej sie zbieralo. Nie wywalaj jednak DPFa puki sie z nim nic nie dzieje - hamownia first :whistling:

Opublikowano

Pewnie u Aligatora bo ma rzut beretem :P

Opublikowano
Ktoś rozklejał lampę ... jaka temperatura w piekarniku ??

Ja rozklejałem. 100° C i 10 minut wystarczy, żeby ładnie puściło. Trzeba użyć niedużo siły - polecam szeroki plastikowy wyjmak.

Czy klosz z lampy przedniej zwykłej jest taki sam jak z Bi xenona ?

Opublikowano
Witam Panowie:hi:,

mam pytanie, może i głupie, trywialne, ale jednak wolałbym was zapytać:wink: Czy wyrypanie DPF będzie mocowo0 odczuwalne? Kurczę, pytam o to, bo mam zrobiony ten program, niby ponad 180 KM, ale był robiony tylko na samym sterowniku, auto nie było na hamowni, i jak dla mnie nie czuję tej mocy, stąd moje pytanie. Czy jak wywalę DPF, to odczuję różnicę we wzroście mocy?

Dzięki za odpowiedź

Dalej nie byles na tej hamowni? :wink: Wedlug mnie mus po programie. Ja odczulem roznice jak robilem 143 na 180 kucy i niutki wzrosly do 417, a auto naprawde niezle jedzie. Co do samego DPFa to przy kastracji i zaslepieniu/wylaczeniu EGRa w poprzedniej furze auto jakby drugie zycie dostalo i wedlug mnie fajniej sie zbieralo. Nie wywalaj jednak DPFa puki sie z nim nic nie dzieje - hamownia first :whistling:

No wlasnie nie bylem jeszcze, bo musiałbym do wrocka pojechac :/ U mnie w Zielonej Górze jest tylko inercyjna, ale słyszałem, że przełamuje

Opublikowano
Ktoś rozklejał lampę ... jaka temperatura w piekarniku ??

Ja rozklejałem. 100° C i 10 minut wystarczy, żeby ładnie puściło. Trzeba użyć niedużo siły - polecam szeroki plastikowy wyjmak.

Czy klosz z lampy przedniej zwykłej jest taki sam jak z Bi xenona ?

Taki sam :wink:

Opublikowano

ostatnio na jakiejś aukcji widziałem fotele do b8 w taka szarą kratę (jakby szkocka krata) Fotele kubełkowe s-line. Była taka tapicerka w naszych modelach? czy może ktoś sam sobie obszywał?

fotel.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.