Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do kogo udac sie z zapytaniem czy kompletne sprzeglo(sprzegla) do s-tronika podejdzie z S-ki do 2.0T? Comsport? Ecuprojekt?:eusathink: Moze ktos ma innego pomysla?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Do kogo udac sie z zapytaniem czy kompletne sprzeglo(sprzegla) do s-tronika podejdzie z S-ki do 2.0T? Comsport? Ecuprojekt?:eusathink: Moze ktos ma innego pomysla?

zapytaj w ecuprojekt :wink: chyba za ja zapytam Patryka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:

Opublikowano
Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:

co budujesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To

Zdj_cie0052.jpg

Opublikowano
Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:

Ile za te boczki?

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś będzie... :decayed:

Jak co mam też znaczek S-line 8N0 853 601A buł u mnie w A6 naklejony na desce...

8_N0_853_601_A_1.jpg

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Boczki 360 z przesyłką bez targowania - kupiłem je od wojtekA4 za 550 z przesyłką ale nie zdążyłem założyć bo trzeba było kupić dachówkę/sprzedać B8 :decayed:

Opublikowano
Boczki 360 z przesyłką bez targowania - kupiłem je od wojtekA4 za 550 z przesyłką ale nie zdążyłem założyć bo trzeba było kupić dachówkę/sprzedać B8 :decayed:

Mają QQ1? Jaki materiał? Wrzuć jakieś fotki.

Opublikowano
  • Autor

Bez QQ1 czarna skóra

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

Opublikowano

Nie udalo sie przelutowac diod?

Opublikowano
Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

Nie jednemu spaliła sie dioda :kwasny: dostaje sie wilgoc do srodka niestety

Opublikowano

Ech, jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa ale ... rozkleiłem ładnie klosz i nie mieliśmy dobrego silikonu to poszedł dekarski bezbarwny, heh to był największy błąd cały czas nie zasycha jak mokry butapren, masakra. Kupiłem normalny szklarski ale kto teraz to wyczyści z tego dekarskiego ...

Zacząłem rozpuszczalnikiem 4 godziny i w końcu szybka jest w takim stanie ze hehe, poskładałem tak na chwilę i tak jeździ. Muszę zakupić zwykłą żarówkową, zdjąć klosz i wkleić do tej ledowej, tym razem na porządny silikon.

Tak czy tak wolał bym fabryczną nie naprawianą, bo zdjąć klosz to jest prawdziwa rzeźnia, piekarnik nie pomaga niestety.

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

Nie jednemu spaliła sie dioda :kwasny: dostaje sie wilgoc do srodka niestety

Najpierw padła jedna w samym różku przy rejestracji, wcale nie było widać ze nie świeci, potem od błotnika 4 szt naraz a potem jeszcze jedna obok tej pierwszej no i d*pa.

Opublikowano
Ech, jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa ale ... rozkleiłem ładnie klosz i nie mieliśmy dobrego silikonu to poszedł dekarski bezbarwny, heh to był największy błąd cały czas nie zasycha jak mokry butapren, masakra. Kupiłem normalny szklarski ale kto teraz to wyczyści z tego dekarskiego ...

Zacząłem rozpuszczalnikiem 4 godziny i w końcu szybka jest w takim stanie ze hehe, poskładałem tak na chwilę i tak jeździ. Muszę zakupić zwykłą żarówkową, zdjąć klosz i wkleić do tej ledowej, tym razem na porządny silikon.

Tak czy tak wolał bym fabryczną nie naprawianą, bo zdjąć klosz to jest prawdziwa rzeźnia, piekarnik nie pomaga niestety.

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

Nie jednemu spaliła sie dioda :kwasny: dostaje sie wilgoc do srodka niestety

Najpierw padła jedna w samym różku przy rejestracji, wcale nie było widać ze nie świeci, potem od błotnika 4 szt naraz a potem jeszcze jedna obok tej pierwszej no i d*pa.

A jesteś pewien, że klosz ze zwykłej podejdzie?

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:

Można w miarę łatwo przełożyć skórkowy panel w takim boczku, czy lepiej nie próbować?

Opublikowano
Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

posiadam na zbyciu lampę ale mam 3 diody przepalone za 50zł jest twoja jeśli chcesz i masz ochotę rzeźbić dalej

Opublikowano

Masz jedną czy komplet :D ?

Opublikowano
Masz jedną czy komplet :D ?

jeśli pytasz o lampę to tylko lewą ćwiartkę która wchodzi w klapę ori hela

Opublikowano
Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:
Można w miarę łatwo przełożyć skórkowy panel w takim boczku, czy lepiej nie próbować?

Tapicerkę na boczku można przełożyć bez problemu ;)

A przy okazji ja też mam na sprzedaż komplet boczków z roletami, boczki w kolorze szarym, jeśli ktoś potrzebuje to pisać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.