Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co rozbierales?

tylko EGR i przepustnice?

Tak tylko to ! Czy przepustnica tylko mechanicznie wyłącza silnik czy jakiś sygnał też wysyła.

Rozebrałem jeszcze teraz przepustnice i troszkę wilgotna była :/ przeczyściłem przedmuchałem, sprawdziłem na krótko po podaniu napięcia zamyka się. Leży teraz na słońcu i się wygrzewa później poskładam i zobaczę czy coś to pomogło :/ Nie mam już pomysłów

a jakies nowe bledy sie pojawily?

odpinales aku?

przepustnica pewnie daje jakis sygnal

wg mnie powinienes zlozyc wszystko, pokasowac bledy i powinno dzialac

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba sprawdzic czy dochodzi napiecie :wink: mam nadzieje ze przy sprawdaaniu nie pomyliłes piny

Opublikowano

EGR i przepustnie sprawdzałem podając napięci na silniczek.

Sprawdzona wtyka od przepustnicy :

1- 4V

2- brak

3-brak

4-12V

5-12V

EGR poskładany ale napięcie powinno być bo wyje tak jak wcześniej juz wiem skąd ten dźwięk

Składam do kupy po przeczyszczeniu sterowania przepustnicy zobaczymy czy cos pomogło

Opublikowano

Udalo się w końcu kupic B8.Ale będę Was meczyl bo moja wiedza na b8 konczy się na fajnych ledach z przodu:decayed:

Opublikowano

To dawaj wątek oblukamy temat co tam do modzenia jest:decayed:

Opublikowano

Jeszcze w Germanach jest. Zaliczkowana jutro jade odebrać. 2010 rok s line srodek. Ledy przod tyl. 18 alu. Te przyciski na srodku konsoli. Nie mam pojęcia czy 2g czy 3 g. W cholerę się nie znam. Zaraz będę czytal co to jest....:polew:

Opublikowano

2010 to będzie 3G low lub 3G high

Opublikowano

Po czym to poznac na szybko i czym się z grubsza rozni? Byde wdzieczny:wink:

Opublikowano

Siedzenia z S4 juz napewno w garażu masz:naughty:

Opublikowano

Na ta chwile tylko carbony:decayed: Ale chyba trzeba będzie je pogonić bo się splukalem jak nie wiem co...:facepalm:

Opublikowano

High ma dżojstik ma gałce, ma tez dysk twardy. Nie sprawdzałeś historii po Vin tam byłoby jakie jest MMI. Albo wstaw zdjęcie konsoli to się obluka.

Opublikowano
f*ck , tylko mam ze 4 konta chyba :grin:

Ja chętnie się dorzuce:wink::wink:Gdzie ja znajde taka wiedze jak nie tu:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

High ma dżojstik ma gałce, ma tez dysk twardy. Nie sprawdzałeś historii po Vin tam byłoby jakie jest MMI. Albo wstaw zdjęcie konsoli to się obluka.

To teraz zapytam jak 70 letni emeryt. Jaki dżojstik na jakiej gałce. Vin sprawdziłem tylko pod względem przebiegu i historii serwisowej.

Opublikowano

Na tej gdzie sterowanie MMI przy gałce od biegów na tym pokrętle.

Do historii nie dostałeś wydruku wyposażenia?

W jakiej części DE kupiłeś?

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam:decayed: mam tak:audi__a4_2_0_tfsi_xenon_plus__mmi_navigation__bluetoth_2011_11_lgw.jpg Bieda?

Opublikowano

To masz 3g low bez dysku twardego ale na sloty kart SD

Opublikowano

rozni się to tylko dyskiem twardym? czy jest więcej plusow?

Opublikowano

Nie wiem czy w high nie jest czasem 7 cali a low 6,5

Opublikowano

Zgadza się. Sloty na karty SD sa. bardziej skomplikowane niż w b6/b7:wink:

Opublikowano

7 cali jest chyba w 3G+ dopiero.

Opublikowano
co rozbierales?

tylko EGR i przepustnice?

Tak tylko to ! Czy przepustnica tylko mechanicznie wyłącza silnik czy jakiś sygnał też wysyła.

Rozebrałem jeszcze teraz przepustnice i troszkę wilgotna była :/ przeczyściłem przedmuchałem, sprawdziłem na krótko po podaniu napięcia zamyka się. Leży teraz na słońcu i się wygrzewa później poskładam i zobaczę czy coś to pomogło :/ Nie mam już pomysłów

a jakies nowe bledy sie pojawily?

odpinales aku?

przepustnica pewnie daje jakis sygnal

wg mnie powinienes zlozyc wszystko, pokasowac bledy i powinno dzialac

Nie odpinałem aku. Teraz podpiełem ładowanie bo już się wychechtał :( Pomysły się skończyły. Dziwi mnie tylko ten buczący EGR przy każdym otworzeniu drzwi czy wyjęciu kluczyka :/

Pozostaje zatargać auto do jakiegoś mechanika :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.