Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błąd wyraźnie mówi o kurtynie w podsufitce po stronie pasażera. Z przodu.

Jeśli tego nie ruszałeś, to przyczyna leży gdzie indziej, moim zdaniem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, pomoze ktos z subem? Pisałem juz wyzej, potrzebuje wiedziec jak i gdzie sie go podpina i czy std. wzmak to ogarnie?

Opublikowano

Powiedzcie mi żeby założyc ramkę wokół zegarów z polifta A4 (nie chodzi mi o a5) należy zmienić licznik ? ramke licznika ? czy podchodzi ta ramka ?

http://allegro.pl/ramka-licznika-audi-a4-8k0-lift-i4458897362.html

Pod tą ramkę musisz zmienić górę zegarów z polifta i stelaż pod licznikiem też na taki z polifta

Opublikowano

Cześć jestem tu nowy. Widzę że tutaj dużo dyskusji więc może mi ktoś pomoże. Chciałem się dowiedzieć czy dużo roboty ze zmianą 2G na 3G+ i na 3G i jak to cenowo wygląda same części. Pozdrawiam.

Opublikowano

Koledzy, mógłby ktoś looknąć jak jest sub podpięty do wzmaka w std systemie? P&P ? Wzmak jest ten sam dla wersji z subem i bez? DZieki!

a co masz w aucie ? 3G ?

Opublikowano

Błąd wyraźnie mówi o kurtynie w podsufitce po stronie pasażera. Z przodu.

Jeśli tego nie ruszałeś, to przyczyna leży gdzie indziej, moim zdaniem.

No niestety ruszałem bo demontowałem półkę tylnią. Wypięta i wpięta wtyka w tylnim słupku i jest ok.

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Witam chciałem sie zapytać czy jest jakaś różnica w tych sterownikach poza A i B chodzi mi dokładnie o to że na jednym większymi literami pisze 4L0 a na drugi 8k0 czy nie ma znaczenia

http://www.directupl...m2a3qt7_jpg.htm

http://www.directupl...3e32kuh_jpg.htm

Opublikowano

Koledzy, mógłby ktoś looknąć jak jest sub podpięty do wzmaka w std systemie? P&P ? Wzmak jest ten sam dla wersji z subem i bez? DZieki!

a co masz w aucie ? 3G ?

Tak 3G high

Opublikowano

uffff...żebym ja to wiedział. Jutro sprawdzę, jaki on może mieć numer?

Opublikowano

odczytaj numer :) np. 4G0035053A


Pany mamy NOWE System PUNKTACJI na FORUM :hi:




Punktacja systemu ostrzeżeń

Łamanie regulaminu – 1pkt.

Zamieszczanie jednego tematu w kilku działach - 1pkt.

Offtopic / Posty nie wnoszące nic do dyskusji - 1pkt.

Podpis niezgodny z regulaminem - 1pkt.

Reklamowanie firmy lub usługi poza wyznaczonym do tego działem – 1pkt.

Sprzedaż poza wyznaczonym do tego działem – 1pkt.

Sprzedaż bez uprawnień – 1pkt.

Brak kultury i nadużywanie wulgaryzmów - 2pkt.

Spam - 1pkt.

Zamieszczanie pornografii i erotyki na forum - 1pkt.

Umieszczanie obraźliwych treści - 2pkt.

Obrażanie innych użytkowników - 2pkt.

Pisanie z włączonym przyciskiem Caps Lock - 1pkt.

Podbijanie wątku – 1pkt.

Nabijanie postów – 1pkt.

Niecenzuralne oraz obraźliwe avatary lub sygnatura - 1pkt.

Wczuwanie się w rolę moderatora - 1pkt.

Akcje

Gdy suma ostrzeżeń wyniesie określoną ilość punktów to automatycznie zostanie naniesiona dodatkowa kara w postaci:

warn_1.png 1 punkt = Brak działań

warn_2.png 2 punkty = 5 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_3.png 3 punkty = 15 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_4.png 4 punkty = Ban na 5 dni + 30 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_5.png 5 punktów= Ban na 15 dni + 45 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_6.png 6 punktów = Ban na 30 dni + 60 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_7.png 7 punktów = Ban na 60 dni + 90 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_8.png 8 punktów = Ban na 90 dni + 120 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_9.png 9 punktów = Ban na 180 dni

warn_10.png 10 punktów = Ban dożywotni

Opublikowano

Trzeba będzie ostro uważać...srogi kary się szykują

Opublikowano

Czyli np w dziale sprzedam nie wolno podbijać swojego ogłoszenia ? dobrze mam to rozumieć:)

Ps Grześ proponuję żebyś przyznał sobie 1pkt za pisanie z Caps Lockiem :P


Pany mamy NOWE System PUNKTACJI na FORUM
Opublikowano

Gibons uważaj na podpunkt "wczuwanie się w rolę moderatora" bardzo ryzykowne"

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Jak wygląda sprawa fotochromu wewnętrznego z przyciemnioną tylną szybą działa on jeszcze?

Opublikowano

po ilu dniach punkty karna są anulowane...czy może sa na całe życie :grin:

Opublikowano

po ilu dniach punkty karna są anulowane...czy może sa na całe życie :grin:

Rok od daty popełnienia wykroczenia chyba, że sie cos zmieniło.

f*ck teraz dopiero widzę, że o punkty na forum chodzi...

Edytowane przez sysek27

Opublikowano

dczytaj numer :) np. 4G0035053A

Numer mojego tunera to 4f0035053B, ile ma kanałów mam wątpliwości bo w testach vagiem można zasterować 8 kanałów, ale mam wrażenie jakby spod centralnej blendy coś grało więc wskazywało by na 9 kanałów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.