Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem Marcin virtualna flacha czeka :grin:

Cały czas Jarek, cały czas. :grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

temat hamuca postojowego powoli ogarniam. Okazało się że jedno z mocowań silniczka się urwało i przez to silniczek puszczał przez oring wode do mechanizmu a poza tym chodził nie do końca w osi z tłoczkiem ale dosłownie minimalnie. Ale wystarczyło to żeby obrobił się wielowspust na tłoczku i silniczek obracał się już sam a nie z tłoczkiem dlatego poźniej był ten dzwięk cykania silniczka po wyłączeniu auta. Udało się zwolnić go, z ręki uruchomilem wymuszenie otwarcia kilka razy i za każdym dociskałem mocno silniczek i za którymś załapał i cofnął klocki. Teraz trzeba w dobrej kasie znaleźć zacisk kpl. dzięki za podpowiedzi!

Opcja ze zwieraniem klem by nie zadziałała bo problem był typowo mechaniczny...

Opublikowano

Ktoś może pomóc zweryfikować czy wiązka PDC przód o nr 8K0971095E podejdzie do B8 ? teoretycznie ma być taka sama tylko z końcówką A mam do kupienia z końcówką E i nie wiem czy podejdzie.

Opublikowano

Ciag dalszy szukania wiązki ?
Nie sadzilem ze to taki klopot z tym bedzie :/

Opublikowano

Czy ktoś może mi powiedzieć czy ten element fotela jest tak samo ciężko wymienialny jak w B6/B7 ?

449598409_esshqhw.jpg

Jak go wymienić ? A może ktoś ma do sprzedania taki plastik z fotela pasażera ?

Opublikowano

Ciag dalszy szukania wiązki ?
Nie sadzilem ze to taki klopot z tym bedzie :/

Na chwile odpuściłem temat, ale ogólnie ciężka sprawa znalazłem ale z literką E na pierwszy rzut oka niczym sie nie różni nie wiem czy po prostu literki się zmieniły potem czy co, wiązka z 2011r. W etce niby wyświetla z literką A i teraz bądź tu mądry. Sprzedający twierdzi że wymontowana z B8 2011r a w ASO 533zł :)

Opublikowano

No wiem wlasie :/ Kicha totalna :(
Ja mialem sie zabrac ze to PDC i dupsztal - wyladowalem nad morzem ;)

Opublikowano

A to nie można zrobić wiązki?

Opublikowano

Pany, można w "jakiś" sposób zmienić wyświetlanie wyboru nazwy stacji radiowej z FIS na duży monitor? Wybieranie za pomocą przycisku na kierownicy.

Nie jest to jakaś pilna sprawa, ale gdyby może ktoś miał pomysł :wink:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

A to nie można zrobić wiązki?

Można ktoś chętny zrobić :) ?

Opublikowano

Czy ktoś może mi powiedzieć czy ten element fotela jest tak samo ciężko wymienialny jak w B6/B7 ?

449598409_esshqhw.jpg

Jak go wymienić ? A może ktoś ma do sprzedania taki plastik z fotela pasażera ?

No dosyć mocno siedzą ale większego problemu nie ma, silne paluchy po bokach trzeba wcisnąć i odciągać od oparcia. Jaki kolor potrzebujesz ? Z siatka czy bez ? Kiedyś gdzies mi się plątała taka osłonka musiał bym przewalić graty.

Opublikowano

Panowie, będzie pasiło to koło do B8? ET 29 8,5J, 18". Chodzi mi o aspekt wizualny i techniczny.

$%28KGrHqF,!oMFILv7NBkCBSGz9Q5Ilg~~60_35

Edytowane przez edraven

Opublikowano

W temacie o kołach do B8 (post 332) masz fotkę z przymiarki na aucie.

Opublikowano

Przymiarka, ale bez gumy;) a to robi różnice;)

Opublikowano

dokladnie...
to kola z A5
z tego co wiem ET29 przy szerokosci 8,5J to juz moze trzec - pytanie jaka opona? 245?

Opublikowano

Przy 8,5J to już tylko 245 wchodzi w grę bo 225 to juz komedia sie robi. Oversize konkret...

Ja mam zawias standard, więc moze łatwiej będzie zmieścić ją. Wiem że Miron chyba na czymś podobnym rozmiarowo jeździł.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

myslalem, ze 255 :P
jesli o mnie chodzi, to ja bym poszukal takiego ET przy feldze 8.

Opublikowano

245/40 ET29 jak testowałem u siebie nic nie obcierało a 225/45 to naprawdę lipa przy 8,5J

Opublikowano

Et 29 8,5J 18 wejdzie i będzie na równo opona max 245

Opublikowano

no to jak juz sprawdzales, to git - teraz wszystko jasne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.