Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jadąc nad morze i spowrotem jakieś 750 km wyszlo na baku, ale 2/3 tej trasy to autostrada czy S3 gdzie jechalem 140-160 to spalanie bylo jakieś 7,4l/100km, w sobotę bylem we Wrocławiu. W sumie objechałem go bokiem obwodnica, to spalanie na 230km przejechanych bylo 7,3. Ale tez 160 na obwodnicy jechalem, na trasie różnie bo i 70 i 140 jak szlo, dość dynamicznie zresztą. Wskazania komputera, kręcąc się praca-dom i okolica to 9 pewnie łyka silnik 170 z q i opona 255/19.

a no wlasnie - i tak podobnie palil moj diesel z q - czyli jednak nie jestem takim koslawym kierownikiem

wlaśnie robie trase i mam 6,6 średnie, trasa normalnymi drogami. Jeszcze mam z 70 km do domu zobaczę czy spadnie jeszcze, na razie trzeba siebie nakarmić :D
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tamten weekend byłem ze znajomymi nad morzem, trasa Zielona Gora - Mielno. Średnie spalanie 6,7 l/100 km, z tymze na S3 darlem 180 i wyzej, więc moim zdaniem spalanie rewelacja ;) w mieście 7,6 - 7,8 l/100 km, a delikatnie nie jeździe :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Opublikowano

Dzięki za odzew w sprawie naklejki Szymon i Marcin :hi:

Jednak jest różnica w ciśnieniach opon między silnikami 2.0 TDI. Niby niewiele ale jednak.

Teraz mogę sobie zamówić odpowiednią naklejkę.

Opublikowano

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Zrobione:D wystarczyło na mmi w car przestawić....

Opublikowano

Panowie czy jakaś wersja MMI w a4 /a5, ma opcje strumieniowego odtwarzania muzyki przez bluetooth ??

Ostatnio jeździłem nowym a3 z najnowszym mmi i nie powiem robi wrazenie, animacje, google maps, street view - wypas. Podobno najnowsze mmi jakie siedzi w audi.

Edytowane przez grom

Opublikowano

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Zrobione:D wystarczyło na mmi w car przestawić....

No i super! Teraz rezaj elektryczną klapę. :wink:

Opublikowano

3G+ :)

audi_music_stream_app.jpg

thats what im talkink about:)

Opublikowano

W tamten weekend byłem ze znajomymi nad morzem, trasa Zielona Gora - Mielno. Średnie spalanie 6,7 l/100 km, z tymze na S3 darlem 180 i wyzej, więc moim zdaniem spalanie rewelacja ;) w mieście 7,6 - 7,8 l/100 km, a delikatnie nie jeździe :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Byłem w Sulechowie, na końcu przed domem jakieś 30 km wskoczyło na 6,4 l/100km ale to już "dziadkowo" jechałem, ale ogólne spalanie spadło w kompie na 7,8 a było 8.

Cocco ale masz jedno napędówkę a ja :quattro:

Opublikowano

3G+ :)

audi_music_stream_app.jpg

thats what im talkink about:)

Tej funkcji najbardziej mi brakuje w MMI... Mam ja natomiast w pewnie już ośmioletnim radiu JVC w Smarcie. Sterowanie muzyka, czy komendy nawigacji z telefonu działają bezbłędnie.

Opublikowano

Ludzie jak na tym forum teraz dodać fotkę bo za chwilę dostanę białej gorączki :facepalm:

Opublikowano

Przy oknie odpowiedzi masz "więcej opcji" i tam po kliknięciu jest opcja dodawania załączników

Opublikowano

No i doszedłem tam załadowałem fotkę i nie mogę przekopiować linka do foty nie kumam o co kaman :facepalm:

Opublikowano

66zpmfkv.jpg

próba fotki

Patrz mi się udało, skopiowałem jeden z kodów niżej.

Edytowane przez dawidg2

Opublikowano

no a ja nie mogę wkleić tego pierdykanego linka nie czaje co jest, robie kopiuj potem wklei i d*pa nie wkleja :facepalm:

Opublikowano

Ale ten pierwszy wklejasz czy te niżej co są 1,2,3,4,5 ponumerowane?

Opublikowano

próbowałem wszystkie żadnego nie mogę skopiować, coś mi się zdaje że laptop moich staruszków ma coś dobrze spaprane :facepalm:

Jutro sprawdzę na moim kompie czy też tak mam.

Opublikowano

a zaznaczyłeś je całe? Próbuj może coś właśnie nie tak.

Opublikowano

Ja wyświetli Ci się panel u góry masz taką ikonkę GRAFIKA wciskasz to podajesz link i fota się ładuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.