Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadąc nad morze i spowrotem jakieś 750 km wyszlo na baku, ale 2/3 tej trasy to autostrada czy S3 gdzie jechalem 140-160 to spalanie bylo jakieś 7,4l/100km, w sobotę bylem we Wrocławiu. W sumie objechałem go bokiem obwodnica, to spalanie na 230km przejechanych bylo 7,3. Ale tez 160 na obwodnicy jechalem, na trasie różnie bo i 70 i 140 jak szlo, dość dynamicznie zresztą. Wskazania komputera, kręcąc się praca-dom i okolica to 9 pewnie łyka silnik 170 z q i opona 255/19.

a no wlasnie - i tak podobnie palil moj diesel z q - czyli jednak nie jestem takim koslawym kierownikiem

wlaśnie robie trase i mam 6,6 średnie, trasa normalnymi drogami. Jeszcze mam z 70 km do domu zobaczę czy spadnie jeszcze, na razie trzeba siebie nakarmić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W tamten weekend byłem ze znajomymi nad morzem, trasa Zielona Gora - Mielno. Średnie spalanie 6,7 l/100 km, z tymze na S3 darlem 180 i wyzej, więc moim zdaniem spalanie rewelacja ;) w mieście 7,6 - 7,8 l/100 km, a delikatnie nie jeździe :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew w sprawie naklejki Szymon i Marcin :hi:

Jednak jest różnica w ciśnieniach opon między silnikami 2.0 TDI. Niby niewiele ale jednak.

Teraz mogę sobie zamówić odpowiednią naklejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Zrobione:D wystarczyło na mmi w car przestawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jakaś wersja MMI w a4 /a5, ma opcje strumieniowego odtwarzania muzyki przez bluetooth ??

Ostatnio jeździłem nowym a3 z najnowszym mmi i nie powiem robi wrazenie, animacje, google maps, street view - wypas. Podobno najnowsze mmi jakie siedzi w audi.

Edytowane przez grom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie idę grzebać. Założyłem ledy komplet od Tomnika. Muszę powiedzieć, że pięknie to świeci!!

a orientuje się ktoś jak to jest z dołożeniem pstryczka klapy?

Ja u siebie dołożyłem, ale wcześniej dołożyłem elektryczną klapę. Nie wiem jak będzie działał sam klawisz, pewnie będzie. Trzeba przejrzeć schematy.

Zrobione:D wystarczyło na mmi w car przestawić....

No i super! Teraz rezaj elektryczną klapę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamten weekend byłem ze znajomymi nad morzem, trasa Zielona Gora - Mielno. Średnie spalanie 6,7 l/100 km, z tymze na S3 darlem 180 i wyzej, więc moim zdaniem spalanie rewelacja ;) w mieście 7,6 - 7,8 l/100 km, a delikatnie nie jeździe :P

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Byłem w Sulechowie, na końcu przed domem jakieś 30 km wskoczyło na 6,4 l/100km ale to już "dziadkowo" jechałem, ale ogólne spalanie spadło w kompie na 7,8 a było 8.

Cocco ale masz jedno napędówkę a ja :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G+ :)

audi_music_stream_app.jpg

thats what im talkink about:)

Tej funkcji najbardziej mi brakuje w MMI... Mam ja natomiast w pewnie już ośmioletnim radiu JVC w Smarcie. Sterowanie muzyka, czy komendy nawigacji z telefonu działają bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak na tym forum teraz dodać fotkę bo za chwilę dostanę białej gorączki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oknie odpowiedzi masz "więcej opcji" i tam po kliknięciu jest opcja dodawania załączników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszedłem tam załadowałem fotkę i nie mogę przekopiować linka do foty nie kumam o co kaman :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66zpmfkv.jpg

próba fotki

Patrz mi się udało, skopiowałem jeden z kodów niżej.

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja nie mogę wkleić tego pierdykanego linka nie czaje co jest, robie kopiuj potem wklei i d*pa nie wkleja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wszystkie żadnego nie mogę skopiować, coś mi się zdaje że laptop moich staruszków ma coś dobrze spaprane :facepalm:

Jutro sprawdzę na moim kompie czy też tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyświetli Ci się panel u góry masz taką ikonkę GRAFIKA wciskasz to podajesz link i fota się ładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...