Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ma ktoś wiedzę jaka jest różnica pomiędzy skrzynią biegów z kodem JJG a LLN ?

sa te same :) pasuja do 1.8 benzynka jak i 2.0 TDI

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szykuje przekładkę tyłu (sedan) na lift jak ktoś szuka przedlifta kompletnego tyłu s line w kolor Lz9y proszę pw.

Opublikowano

Czy ma ktoś wiedzę jaka jest różnica pomiędzy skrzynią biegów z kodem JJG a LLN ?

sa te same :) pasuja do 1.8 benzynka jak i 2.0 TDI

No Grzesiek teraz sobie jaja robisz. Jak skrzynia może być ta sama do diesla i benzyny, przecież inna jest prędkość wału korbowego.

No a tak na serio to według moich rozkminień to moja stara skrzynia JJG jako jedyna ma stopień przełożenia 35:10, to jest inaczej 3,5. Benzynki maja około 3,9 a wszystkie do diesla powyżej 2009 34:11. Moja skrzynia jest więc jedyna z takim przełożeniem i żadna inna nie jest w pełni zamienna. Zobaczymy co się stanie bo zakupiłem LLM z autka po przebiegu 30 tys. jedyna róznica w konstrukcji to że posiada dodatkowo czujnik biegu jałowego którego u mnie nie ma, no i to przełożenie.

Opublikowano

Dziś montaż, jak nie będzie niespodziewanek to będę miał szybszą furę :)


A swoją drogą, trzeba by porównać poszczególne wałki i zębatki czy są takie same bo jeśli tak to cała różnica była by w mechanizmie różnicowym.

Opublikowano

Potrzebuje zderzaki sline do avanta. Przód i tyl jak ktoś widzial. Prosze o pw. Najlepiej poludniowa pl

Opublikowano

Ludy ma ktos z was pod ręką jakie graty trzeba zakupić żeby zrobić chłodzenie schowka pasażera ?

Opublikowano

Potrzebuje zderzaki sline do avanta. Przód i tyl jak ktoś widzial. Prosze o pw. Najlepiej poludniowa pl

Luknij w dział części.

No d*pa: " Nie możesz napisać posta"

Napisz na priv w temacie zderzaka.

A czy do działu sprzedam teraz trzeba mieć specjalne upoważnienie ?

Opublikowano

A czy do działu sprzedam teraz trzeba mieć specjalne upoważnienie ?

tzn. ? kazde ogłoszenie zatwierdza MODERATOR :)

Jesli w ogłoszeniu bedzie np. m.in. brak ceny ( a tak wymaga REGULAMIN) od razu ląduje w koszu

Jest jeszcze nacisk aby kazdy uzytkownik uzupełnił PROFIL jakim autem porusza sie ( ewentulanie o jakim mu sie marzy ;) )

Chcemy uniknąc bałaganu z watkami a w szczegolosci pisaniu PREFIX TEMATU ( A4 B6 , B7 , B8 itd.)

Ludy ma ktos z was pod ręką jakie graty trzeba zakupić żeby zrobić chłodzenie schowka pasażera ?

===> http://www.audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html

Opublikowano

===> AudiEnthusiasts Glove Box Cooler

Już sobie sam znalazłem i nawet zamówiłem :wink: ale dzięki :hi:

Opublikowano

Grzesiek a gdzie wpisac wobec tego treść ogłoszena, linki do fotek itp.....

Opublikowano

Grzesiek a gdzie wpisac wobec tego treść ogłoszena, linki do fotek itp.....

Masz za mało postów :kwasny: musisz miec 50

a tu jak sie wkleja foty : ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050

Opublikowano

Pany zderzak tył s-line polift podejdzie do avata przedlifta?

Opublikowano

Pany zderzak tył s-line polift podejdzie do avata przedlifta?

Podejdzie tylko nie wiem czy slizgi nie sa inne.

Opublikowano

ślizgi do wymiany :wink:

Opublikowano

Grzesiek a gdzie wpisac wobec tego treść ogłoszena, linki do fotek itp.....

Masz za mało postów :kwasny: musisz miec 50

a tu jak sie wkleja foty : ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050

To ale fest rewolucje, tyle lat na forum, składki jakieś ... hehe :grin: dla kogo za co to było, a może trzeba zapłacić bo jak nie wiadomo o co chodzi to chyba o forse. Najpierw uwalili wszystkim posty, teraz nowa szata i nowe zasady. Komu to ma służyć bo chyba nie nam użytkownikom. Szkoda gadać masakra jakaś, chyba trzeba se jakieś kupić BMW albo Opla. Fpiściet :facepalm::facepalm::facepalm:

No a skrzynka dziś wlazła nowa, majstry coś zwalili bo sprzęgło mi szarpie jak ruszam i ogólnie wciskanie tak na skoki bierze, jak by się coś zacierało, poza tym ślizga się powyżej 2000 obr. jak złapie moment to od razu poślizg chu go wie o co kaman, niby nie ruszali sprzęgła i podobno miało się ułożyć ale coś po 40 km słabo wiec jutro będę atakował warsztat, ech znowu.

Co do zmiany przełożenia to faktycznie szybszy, jak na razie nie podoba mi się to, przy setce jeszcze brak mocy na 6 bieg a wcześniej ładnie setką na 6 biegu jeszcze elastycznie przyspieszał. No i zgłupiał wskaźnik zapiętego biegu, źle przelicza z obrotów kola i silnika, po załączeniu biegu 5 na chwilkę zapali 6 i gaśnie, potem już nic nie wyświetla więc jest ZONK.

Wie ktoś może gdzie to zakodować i jak ?

Opublikowano

andynl, dnia 27 Sie 2014 - 14:40, napisał:

Ludy ma ktos z was pod ręką jakie graty trzeba zakupić żeby zrobić chłodzenie schowka pasażera ?



===> AudiEnthusiasts Glove Box Cooler

jaki koszt takiego zestawu do klimy w schowku

Opublikowano
jaki koszt takiego zestawu do klimy w schowku

Sprawdź ceny części na http://sklep.benepol.pl/sklep/ - wychodzi niecałe 100 zł.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Panowie jest ktoś w stanie podać kod lakieru do dekorów piano black ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.