Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktora to uszczelka - mozesz wrzucic screena?

Opublikowano

Uff na szczęście ja mam 09 a nie badziewie z 12-tego. :wink:

Ha no to teraz dałeś chłopaku :grin::facepalm:

Opublikowano

Uff na szczęście ja mam 09 a nie badziewie z 12-tego. :wink:

Ha no to teraz dałeś chłopaku :grin::facepalm:

Chyba nie pomyślałeś, że mówię serio. :grin:

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Uff na szczęście ja mam 09 a nie badziewie z 12-tego. :wink:

Ha no to teraz dałeś chłopaku :grin::facepalm:

Chyba nie pomyślałeś, że mówię serio. :grin:

Nie no jak widać wkleiłem :grin: :grin: :grin: :grin: i profilaktycznie :facepalm: :facepalm: :wink:

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie forum a dokładniej o wyświetlanie postów , kiedyś miałem tak że nowe posty wyświetlały mi się jako pierwsze tak miałem ustawione a teraz wyświetlają się jako ostatnie to znaczy np. w przypadku TrOOOOp B8 nowe posty są na końcu wątku czyli teraz na stronie 561 a kiedyś miałem zawsze na 1 stronie . Da się to przestawić ?

może ktoś więcej coś opisać na ten temat , warto kopić i co to daje ?

http://allegro.pl/8k0051889-audi-a4-a5-instalacja-gsm-asystent-plus-i4548522962.html

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Ja mam na zimę felgi jak na lato 18 cali zmieniam tylko opony? Opony zimowe 225/45. Lato 245/40.

A na jakim zawiasie?

Mam eibach pro kit 30mm.

Opublikowano

A jakie max tarcze mozna zalozyc na zimowych 16?

Opublikowano

A jakie max tarcze mozna zalozyc na zimowych 16?

320mm

Opublikowano

Panowie, da się jakoś sprawdzić VCDSem grzanie luster przy obecnych temperaturach? Bo z tego co pamiętam to odpalą się tylko przy temp. poniżej 5 st czy jakoś tak. Zamontowałem, zakodowałem, ale nie wiem w sumie czy grzeją...

Błędów nie wali więc chyba kodowanie siadło

Opublikowano

na pewno odpalaja sie przy wyzszych temperaturach. jak pada deszcz albo jak wyjezdzam z myjni to czesto korzystam. jesli sie nie myle to grzeja tak samo dlugo jak tylna szyba wiec wieczorem odpal sobie grzanie i szyby, po chwili sprawdz dlonia temperature szyby i sprawdz temperature lusterek. jak w B7 mialem problem z grzaniem lusterka to tak sprawdzalem w garazu gdzie temperature mam 15C. normalnie wklad lusterka w dotyku przy takiej temperaturze jest zimny. jak zalaczysz grzanie to czus na palcach ze robi sie cieplejszy. zawsze tez mozna sprawdzic miernikiem. u mnie w B7 napiecie na odbowdzie lusterka pojawialo sie po okolo 10-15s po odlanieu grzania szyby.

Opublikowano

Jak włączysz na chwilę i dotkiniesz szkła, to czuć czy grzeją. U mnie działają niezależnie od temp zew. A na pewno nie jest to 5 st.

Opublikowano

To coś w takim razie skopałem z kodowaniem bo nie grzeją od tylnej szyby przy włączonym silniku, MMI zresetowane kodowanie przyjęło. trzeba gdzieś jeszcze kodować poza modułami drzwi przednich?

EDIT

juz gra muzyka:) trzeba na pozycje srodkową jeszcze przesunąć ustawiak luster;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Po moich ostatnich problemach z falującymi obrotami mechanik zdiagnozował, że trzeba wymienić cały kolektor ssący (koszt około 1800zł), z tego co mówił to zerwane jest sterowanie cokolwiek to znaczy..i tu pytanie czy rzeczywiście trzeba wymieniać kompletny kolektor czy tylko jakieś podzespoły?

Mógłby ktoś ewentualnie podać numer części?

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Panowie, da się jakoś sprawdzić VCDSem grzanie luster przy obecnych temperaturach? Bo z tego co pamiętam to odpalą się tylko przy temp. poniżej 5 st czy jakoś tak. Zamontowałem, zakodowałem, ale nie wiem w sumie czy grzeją...

Błędów nie wali więc chyba kodowanie siadło

w basic settings mozesz sprawdzic po temperaturach

Opublikowano

Już mam numer kolektora, jakby ktoś potrzebował na przyszłość to 06H198211A

Opublikowano

Panowie, da się jakoś sprawdzić VCDSem grzanie luster przy obecnych temperaturach? Bo z tego co pamiętam to odpalą się tylko przy temp. poniżej 5 st czy jakoś tak. Zamontowałem, zakodowałem, ale nie wiem w sumie czy grzeją...

Błędów nie wali więc chyba kodowanie siadło

w basic settings mozesz sprawdzic po temperaturach

Dokładnie sprawdzone kilka krotnie :decayed:

Opublikowano

Sprawdzone, juz wszystko działa. Grzeje tak że przy odśnieżaniu w zimie mozna sobie ręce zagrzać :D

Opublikowano

Sprawdzone, juz wszystko działa. Grzeje tak że przy odśnieżaniu w zimie mozna sobie ręce zagrzać :D

ale jedno, czy dwa grzeja? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.