Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek a gdzie wpisac wobec tego treść ogłoszena, linki do fotek itp.....

Masz za mało postów :kwasny: musisz miec 50

a tu jak sie wkleja foty : ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050

To ale fest rewolucje, tyle lat na forum, składki jakieś ... hehe :grin: dla kogo za co to było, a może trzeba zapłacić bo jak nie wiadomo o co chodzi to chyba o forse. Najpierw uwalili wszystkim posty, teraz nowa szata i nowe zasady. Komu to ma służyć bo chyba nie nam użytkownikom. Szkoda gadać masakra jakaś, chyba trzeba se jakieś kupić BMW albo Opla. Fpiściet :facepalm::facepalm:

jakie składki ? :eusathink: co do postów to ja nic nie poradze na to :ph34r:

Wszelkie sprawy zwiazane z FORUM mozna smialo pisac m.in do Zarzadu lub DZIAŁ SUGESTIE I UWAGI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ma tutaj ktos MMI 3G+ oraz B&O na pokladzie? jesli tak to czy moze sie podzielic kodowaniem? mam problem z tym, zeby mi "media" gralo. Gra radio, navi gada, telefon slychac a media (obojetnie czy dysk, usb, karta, cd/dvd) licznik czasu leci ale nic nie slychac w glosnikach.

A czego kodowanie potrzebujesz ? jutro mogę Ci przesłać :)

long coding dla MMI. podeslij prosze, porownam. przy okazji gdybys wrzucil liste systemow, ktore masz u siebie to by bylo fajnie.

Kodowanie jednostki: 120100010206EBFF37028F6E00004403000000000000000000

a tu masz systemy:

a5482f2bfc085b58m.png

712b3a0573a1270em.png

54695a151b723573m.png

5d734426c16c0f77m.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a gdzie wpisac wobec tego treść ogłoszena, linki do fotek itp.....

Masz za mało postów :kwasny: musisz miec 50

a tu jak sie wkleja foty : ===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284277-jak-dodac-zdjecia-na-forum/#entry4105050

To ale fest rewolucje, tyle lat na forum, składki jakieś ... hehe :grin: dla kogo za co to było, a może trzeba zapłacić bo jak nie wiadomo o co chodzi to chyba o forse. Najpierw uwalili wszystkim posty, teraz nowa szata i nowe zasady. Komu to ma służyć bo chyba nie nam użytkownikom. Szkoda gadać masakra jakaś, chyba trzeba se jakieś kupić BMW albo Opla. Fpiściet :facepalm::facepalm:

jakie składki ? :eusathink: co do postów to ja nic nie poradze na to :ph34r:

Wszelkie sprawy zwiazane z FORUM mozna smialo pisac m.in do Zarzadu lub DZIAŁ SUGESTIE I UWAGI :)

Oj tam stare dzieje, było kiedyś hasło w temacie wspomożenia finansowego forum to się wpłacało, nie ważne spoko już się dostosowałem :).

Czy ktoś coś wie na temat kodowań w zakresie wymiany skrzyni, tak aby zapięty bieg poprawnie pokazywało ... Benzynka zapewne ma inaczej niż diesel. Gdzie tego szukać, w jakiej grupie ?

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie w MMI 3G+ sterowanie wentylacja na postoju lub np. sterowaniem fotelem elektrycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andynl, dnia 27 Sie 2014 - 14:40, napisał:

Ludy ma ktos z was pod ręką jakie graty trzeba zakupić żeby zrobić chłodzenie schowka pasażera ?

===> AudiEnthusiasts Glove Box Cooler

jaki koszt takiego zestawu do klimy w schowku

Rurka 75zł i blenda 7zł z grosikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Mam fabrycznie :)

Panowie, macie w MMI 3G+ sterowanie wentylacja na postoju lub np. sterowaniem fotelem elektrycznym?

pierwsze mam, drugie myślę, że będzie przy fotelach z pamięcią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano dziś, 09:00
Yoghurt, dnia 28 Sie 2014 - 20:29, napisał:
Thx. A powiedz mi, masz B&O?
Mam fabrycznie

a powiedz mi, nie miales problemu po wrzuceniu 3G+ z brakiem dzwieku w "media"? u mnie radio gra, telefon dziala, nawigacja gadac... a media milcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 09:00

Yoghurt, dnia 28 Sie 2014 - 20:29, napisał:

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Mam fabrycznie

a powiedz mi, nie miales problemu po wrzuceniu 3G+ z brakiem dzwieku w "media"? u mnie radio gra, telefon dziala, nawigacja gadac... a media milcza.

Nie, u mnie śmigało wszystko od początku :) pisałem na priv, spróbuj poszukać w zielonym menu, tam gdzieś są suwaki do ustawiania poziomu dźwięku, może tam jest wyciszone na zero

Edytowane przez proximpuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 09:00

Yoghurt, dnia 28 Sie 2014 - 20:29, napisał:

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Mam fabrycznie

a powiedz mi, nie miales problemu po wrzuceniu 3G+ z brakiem dzwieku w "media"? u mnie radio gra, telefon dziala, nawigacja gadac... a media milcza.

Nie, u mnie śmigało wszystko od początku :) pisałem na priv, spróbuj poszukać w zielonym menu, tam gdzieś są suwaki do ustawiania poziomu dźwięku, może tam jest wyciszone na zero

:/. a moglbys zrobic fotke jak to u Ciebie wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakies pomysły gdzie kupić piny 000 979 035 E. W e-connectors nie mają na allegro też nie znalazłem.

Byłem rano w ASO ale tam pan za 5 pinów (pakowane piny luzem po 5 szt) zaproponował mi cenę nie do odrzucenia 63zł :facepalm:

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 09:00

Yoghurt, dnia 28 Sie 2014 - 20:29, napisał:

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Mam fabrycznie

a powiedz mi, nie miales problemu po wrzuceniu 3G+ z brakiem dzwieku w "media"? u mnie radio gra, telefon dziala, nawigacja gadac... a media milcza.

Nie, u mnie śmigało wszystko od początku :) pisałem na priv, spróbuj poszukać w zielonym menu, tam gdzieś są suwaki do ustawiania poziomu dźwięku, może tam jest wyciszone na zero

:/. a moglbys zrobic fotke jak to u Ciebie wyglada?

a konkretnie, czego fotkę Ci zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 09:00

Yoghurt, dnia 28 Sie 2014 - 20:29, napisał:

Thx. A powiedz mi, masz B&O?

Mam fabrycznie

a powiedz mi, nie miales problemu po wrzuceniu 3G+ z brakiem dzwieku w "media"? u mnie radio gra, telefon dziala, nawigacja gadac... a media milcza.

Nie, u mnie śmigało wszystko od początku :) pisałem na priv, spróbuj poszukać w zielonym menu, tam gdzieś są suwaki do ustawiania poziomu dźwięku, może tam jest wyciszone na zero

:/. a moglbys zrobic fotke jak to u Ciebie wyglada?

a konkretnie, czego fotkę Ci zrobić ?

suwakow od poziomu dzwieku, o ktorych pisales. probowalem je przesuwac ale po zapisaniu zaraz wracaja do starej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie.

dzieki

Ooo bede planował zakup zimówek na 8J i dobrze wiedziec zeby rozgladac sie za 225 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się orientuje czy ramka na około wyświetlacza z 3G LOW pasuje do 2G HIGH chodzi mi o wielkosć otworu na wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że przerabiał klimatronik z przedlifta na polifta. Ja się pytam jak to zrobił :whistling: Rozbebeszyłem jeden i drugi przyciski niby da się wyciągnąć w obydwóch ale nie są wymienne. Chromowane gałki nie pasują do przedlifta -element ozdobny też. :doh:

TO teraz pytanie czy panel 8T1 820 043 AK jest zamienny na 8K1 820 043 T

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie.

dzieki

Ooo bede planował zakup zimówek na 8J i dobrze wiedziec zeby rozgladac sie za 225 :)

Dokladnie tez na zime potrzebuje, a nie ma sensu szerszego lacza zakladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...