Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobacze co jeszcze mam bo ostatnio jakieś dwie sprzedałem to ma być przedlift czy polift ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przed


może mi któryś z Was zmierzyć srednice pokrętła świateł w b8?

Opublikowano

Witam , potrzebuje parę kostek złącz do A4 B8 ma ktoś jakiś dostęp ? Proszę info na pw

Opublikowano

Witam , potrzebuje parę kostek złącz do A4 B8 ma ktoś jakiś dostęp ? Proszę info na pw

Jakich Ty chłopaku kostek potrzebujesz? Jakieś tam mam podaj numery to Ci powiem czy posiadam.

Opublikowano

Kolego andynl mogłbyś zmierzyć jaką średnice ma pokrętło świateł u Ciebie?

Opublikowano

O ile dobrze czaję to chcesz średnicę pokrętła (włącznika świateł) tak?

ap3pf87d.jpg

Wychodzi coś koło 35mm

Opublikowano

Panowie, szuka ktoś lamp Led do sedana??

Jak coś mam idealne w super cenie. PW

Opublikowano

O ile dobrze czaję to chcesz średnicę pokrętła (włącznika świateł) tak?

ap3pf87d.jpg

Wychodzi coś koło 35mm

tak właśnie o to mi chodziło ...DZiekówa wielka :hi:

Opublikowano

Kto z Was lata na zimowkach 18 cali bez quattro?

Dzisiaj zamowilem takie do siebie i mam lekkie watpliwosci czy nie za szerokie beda na przednio napeda?

Opublikowano

Ja mam w rozmiarze 225/45/18, więc szerokość jest taka jak przy 17. Trzeba tylko bardziej uważać na felgi bo są bardziej naciągnięte w stosunku do 245.

Opublikowano

Panowie, czy ktoś mi jasno wyłoży jakie są warunki konieczne do załączenia grzanych luster? Zamontowałem je ostatnio zakodowałem, działały a teraz zaskoczyły dopiero po czwartej próbie niezależnie czy była tylna szyba właczona czy nie. Przedtem grzały w jednym i drugim przypadku... Temperatura zewnętrzna jest w ogóle czynnikiem ?

Zaraz się okaże że nie potrafie ogarnąć najprostszego moda :/

Edytowane przez edraven

Opublikowano

U kolegi musimy wymienic mate grzania siedzenia.

Lotwo sie do tego dostac?

U siebie tez chetnie wymienilbym stelarze elektyczne foteli ale nigdy sie za to w b8 nie zabieralem.

Robil to moze ktos z Was?

Opublikowano

Panowie, czy ktoś mi jasno wyłoży jakie są warunki konieczne do załączenia grzanych luster? Zamontowałem je ostatnio zakodowałem, działały a teraz zaskoczyły dopiero po czwartej próbie niezależnie czy była tylna szyba właczona czy nie. Przedtem grzały w jednym i drugim przypadku... Temperatura zewnętrzna jest w ogóle czynnikiem ?

Zaraz się okaże że nie potrafie ogarnąć najprostszego moda :/

A grzanie luster nie włącza się razem z tylnią szybą ? Ja mam auto od kwietnia i niestety grzanie tylniej szyb plus luster nie ma chęci działać. Dodam że nie miałem okazji śmigać przy temp. mniejszej niż 6st.

Opublikowano

A to grzania lusterek nie odpala się przełącznikiem od ich sterowania?:>

Opublikowano

Ja widzę że każdy ma inną teorię na grzanie luster :grin:

Opublikowano

Przedstawię moją. :wink:

1. Szyba nie nic wspólnego z lustrami, każde ma swój włącznik.

2. Lustra grzeją bez względu na temp zew.

Howgh!

Opublikowano

E ja powiem że lustra chodzą z tylną szybą

Opublikowano

Czyli? Rozwiń swoją koncepcję.

Opublikowano

Na 100% jeżeli przełącznik lusterek ustawiony jest na środku to lusterka zaczynają grzać jak temperatura spadnie do 5 stopni wtedy też na fisie zapala się taka gwiazdka , natomiast nie jestem pewien czy jak włączy się tylną szybe a jest temperatura wyższ niż 5 stopni czy grzeją ale raczej nie

Opublikowano

Może przeczytajmy jakąś instrukcję lub wysłać petycję do OOOO bo czy więcej czytam tym bardziej nie wiem jak to w końcu działa :facepalm:

W zimie jak miałem lustra zaparowane to włączałem tylną szybę i lustra w try miga robiły się czyściutkie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.