Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś był by zainteresowany moim dwumsem SACHS, kręci się około miesiąca od nówki. Będę chyba wstawiał cały inny komplet z sprzęgłem więc ten dwumas był by do odsprzedania. Dwumas od silnika CAGA, kosztował prawie 2tys. Oddał bym za dużo lepszą cenę, zależy jeszcze co ustalę z mechaniorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Musisz je odblokowac najpierw Vagiem a później wchodzisz w nie przyciskając CAR i SETUP jednocześnie

tu masz watek jak to odpalić

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagwozdka. Co jakiś czas wywala mi błąd skrętu lewego modułu w lampach AFS. W Etce dla mojego modelu widnieje moduł o numerze 7L6941329A, natomiast na allegro ktoś opisuje ten moduł http://allegro.pl/modul-skretu-lampy-d3s-bi-xenon-audi-a5-8k5941329-i4580164359.html jako właściwy dla mojego samochodu. Który właściwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Krzysiek!

Dobrze rozumiem, że poziom naładowania aku można tylko w 3G sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagwozdka. Co jakiś czas wywala mi błąd skrętu lewego modułu w lampach AFS. W Etce dla mojego modelu widnieje moduł o numerze 7L6941329A, natomiast na allegro ktoś opisuje ten moduł http://allegro.pl/modul-skretu-lampy-d3s-bi-xenon-audi-a5-8k5941329-i4580164359.html jako właściwy dla mojego samochodu. Który właściwy?

8K5941329 jest z polifta :wink: 7L6941329A taki powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek

W 2G też sprawdzić, ale najpierw musisz zakodować też wskazanie, szukaj tego w tym samy wątku.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej ktoś Ci zaje.....ł, żeby to wyjąć to trzeba się troszkę pomęczyć więc nie sądzę żeby samo wypadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś kombinowaleś i nie wpiąłeś jak należy mogło wypaść, jeżeli był zamontowane nominalnie nie ma opcji...ktoś zaje...ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem fabryczny zderzak to jedna kratka była tak pasowna że wyjąc nie mogłem nigdy a drugą to bez problemu jedną ręka wyciągałem, zawsze się dziwiłem że jeszcze nie odleciała sama. W tym teraz wersji S-Line też jedna ciaśniej siedzi a druga lżej, więc kto wie może się zgubiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też przy starym zderzaku jak Janusz, jedna luźna była. Tylko która nie pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turecko-marokańskie brudasy kradną mi kiedyś w NL zaj.....li cale lusterko z opla, a na własne oczy widzialem z okna jak turecki gnojek rąbnął gościowi lusterko z VW transportera.

To jest pierd......na nacja co do roboty się nie weźmie tylko albo kradna albo terror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie proszę nr tarcz do s4 przod tył

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...