Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok mam zielona wtyke wiem o która chodzi :)

co musze skompletować ? kamerkę , sterownik i kabel od sterownika do mmi , coś jeszcze ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wydaje mi się, chyba wszystko + mocowanie sterownika

po schematach dojdziesz resztę...

Opublikowano

ok dzięki :)


mam jeszcze pytanie odnośnie alarmu , napisałem w dziale układ elektryczny ale nikt się nie odzywa

mam jeszcze pytanie do tych co maja alarm fabryczny , czy przy zamykaniu i otwieraniu auta to syrena pika ? Jeśli tak to czy da się to wyłączyć żeby nie pikało ale żeby syrena działała jak coś się będzie działo , coś mi się kiedyś obiło o uszy o jakimś kluczyku do syreny :eusathink:

Opublikowano

Kamerka dobra sprawa.

Tu znalazłem coś w RU

Сообщение от Teftef

Камера заднего вида (код опции 7X8)

Обязательным условием установки данной опции является наличие 8-ми канального парктроника и MMI.
кронштейн камеры - 8K0907392A – 1шт – 391р
гайка и болт для кронштейна - N01508213 – 1шт – 3р
болт для кронштейна - N0901486 – 2шт – 7р
Гайка вставная - N90168604 – 2шт – 15р
Блок камеры заднего вида - 8T0907441C – 1шт - 9 427р
Камера встроенная в ручку открывания - 5N0827566C – 1шт - 7 469р
Разъем для блока камеры заднего вида - 4E0972144 – 1шт – 96р
Разъем для переходника от камеры - 1J0972923 – 1шт – 50р
Антенный провод 3,5 метра – 000098655 – 1шт – 880р
Итого: 18 361р
картинки
тут

Kamery cofania (opcja 7X8)

Warunkiem instalacji tej opcji jest obecność 8-kanałowego kontrolera domeny i MMI.
Uchwyt kamery - 8K0907392A - 1szt - 391r
nakrętki i śruby do wspornika - N01508213 - 1szt - 3szt
Śruba na ramieniu - N0901486 - 2szt - 7p
Wstaw nakrętkę - N90168604 - 2szt - 15r
Zablokować kamerę tylną - 8T0907441C - 1szt - 9 427r
Aparat wbudowany w otwór uchwytu - 5N0827566C - 1szt - 7 469r
Złącze do bloku tylnej kamery - 4E0972144 - 1szt - 96r
Złącze dla karty z kamery - 1J0972923 - 1szt - 50p
Kabel antenowy 3,5 m - 000 098 655 - 1 sztuka - 880R
Razem: 18 361r

Opublikowano

Ludy na felgę 19 - 9J - ET33 jaki rozmiar oponki założyć żeby było dobrze???

Ja mam felgi w tej konfiguracji i jest ok, opona 245/35/19 ;)

A jakią masz u siebie zwiechę na aucie? Nie ociera Ci to np. przy obciążonym aucie?

Gwint mam jeszcze mi się nie zdarzyło żeby przytarło...

Opublikowano

Jakby ktoś chciał kamerę w MMI 2G a nie ma zielonej wtyki FBAS mam taki sterownik z wejsciem FBAS

Opublikowano

O kurcze, dopiero przeczytałem :( taka fajna i młoda dziewczyna, ku....wa te yebane raki to straszliwe gówno

Opublikowano

o ku...

młoda dziewczyna!

Opublikowano

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

ok dzięki :)

mam jeszcze pytanie odnośnie alarmu , napisałem w dziale układ elektryczny ale nikt się nie odzywa

mam jeszcze pytanie do tych co maja alarm fabryczny , czy przy zamykaniu i otwieraniu auta to syrena pika ? Jeśli tak to czy da się to wyłączyć żeby nie pikało ale żeby syrena działała jak coś się będzie działo , coś mi się kiedyś obiło o uszy o jakimś kluczyku do syreny :eusathink:

Wszystko zalezy od kodowania, u mnie nie pikala ale zakodowalem ze pika.
Opublikowano

W ustawieniach CAR na MMI da się włączyć i wyłączyć pikanie :wink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Panowie działa wam dobrze zegar radiowy ? Bo dziś mojemu coś się pojeba.... i pokazuje mi że dzis 4 Październik.....

Opublikowano

Panowie, da radę przetransportować podsufitkę od avanta w naszych B ósemkach?

Opublikowano

Panowie działa wam dobrze zegar radiowy ? Bo dziś mojemu coś się pojeba.... i pokazuje mi że dzis 4 Październik.....

Masz antene na liczniku ?

Opublikowano

Mam :decayed:


Dobra już wróciło wszystko do normy.... nie było tematu :)

Opublikowano

Cuber może hejnał z Mariackiej Ci coś poprzestawiał... :grin:

Opublikowano

to chyba przez tą ranną mgłę :) , hejnał nie doleciał i zegar ześwirował :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.