Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

hm...

kiedy ustawiales geometrie?

albo to wina klockow...

PS uzupelnij sobie profil, zanim WRC zarzuci ostrzezeniem :wink:

Dotarły się : ))))

10665700_741409732572862_676527890261483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

jaki numer ma monitor do 3G High i 3g+ ??

4R0 919 604[/size]

8R0 919 604 A najnowszy

8R0 919 604 :wink:

O sorry za tą 4 na początku. Klepalem z mojego zdjęcia i jakieś zaćmienie klawiszowe mnie dopadła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

kiedy ustawiales geometrie?

albo to wina klockow...

PS uzupelnij sobie profil, zanim WRC zarzuci ostrzezeniem :wink:

Dotarły się : ))))

10665700_741409732572862_676527890261483

:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem słuchajcie z bijącą kierownicą przy hamowaniu. Problem trwa i trwa. Koła proste, tarcze wymieniam bardzo często bo nie da się jeździć w trasy. Klocki za każdym razem nowe. Piasty proste (jedna ma odchył 2mm). Co może być powodem takiego zachowania? Z reguły tarcza wytrzymywała tak z tysiąc, półtora kilometrów bez bicia. Teraz byłem w Zielonej Górze. Rano założone nowe tarcze, a wieczorem byłem w trasie i znów dramat. Hamowanie od 280 do 140 w miarę gładko. Potem zaczyna się efekt jakby ABS, tarki, albo wozu drabiniastego...

Kde kupowales tarcze?

Ja mam ten sam problem. Kupilem nowe liftowe tarcze RS4 + klocki, po 1600 km to same jak u tebie. Kola proste, docierane jak powinno byc. I tak uwazam, ze nik po zakupie RS4/ RS5/ RS6 nie dociera tarcze.

Zalozilem z powrotem stare orginalne tarcze RS4 i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem słuchajcie z bijącą kierownicą przy hamowaniu. Problem trwa i trwa. Koła proste, tarcze wymieniam bardzo często bo nie da się jeździć w trasy. Klocki za każdym razem nowe. Piasty proste (jedna ma odchył 2mm). Co może być powodem takiego zachowania? Z reguły tarcza wytrzymywała tak z tysiąc, półtora kilometrów bez bicia. Teraz byłem w Zielonej Górze. Rano założone nowe tarcze, a wieczorem byłem w trasie i znów dramat. Hamowanie od 280 do 140 w miarę gładko. Potem zaczyna się efekt jakby ABS, tarki, albo wozu drabiniastego...

Kde kupowales tarcze?

Ja mam ten sam problem. Kupilem nowe liftowe tarcze RS4 + klocki, po 1600 km to same jak u tebie. Kola proste, docierane jak powinno byc. I tak uwazam, ze nik po zakupie RS4/ RS5/ RS6 nie dociera tarcze.

Zalozilem z powrotem stare orginalne tarcze RS4 i wszystko ok.

Tarcze konstrukcyjnie są beznadziejne. Przerabiałem już po dwa komplety RS5 i RS6 Zimmermana. W obu ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was w aucie widać lekki zarys poduszki pasażera na desce pod słońce? ostatnio zauważyłem to wcześniej tego nie było ciekawe może od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ok bo myślałem że tylko u mnie :grin: ale tylko jak tak dziwnie słońce świeci, ale mnie to denerwuje trochę wydaje mi się że to od długiego trzymania auta na słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem ze chodzi o znaczek Quattro :)

Aha hehe zależy kto co lubi, nie jest źle choć jak dla mnie ładniej bez :) ale kolor extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z drzwiami tyl od strony kierowcy, mianowicie mam keyless go i od okolo 2 tygodni nie otwieraja sie na dotkniecie reka (slychac jedynie ze odblokowuje sie zamek we wszystkich drzwiach), po nacisnieciu przycisku otwarcia drzwi na pilocie drzwi sie otwieraja, jednak od dzis nawet to nie pomaga, jedynie od srodka pociagajac za klamke, dodam ze reszta drzwi dziala prawidlowo, co to koze byc, elektronika w klamce do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...