Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3G high jest z joystickiem :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie troche cena z czapy jak za to wyposażenie...

Opublikowano

Chetnie odkupię belki dachowe do avanta. Ktos cos słyszał?

Opublikowano

Gdzie prawidłowo powinna być widoczna(na jakiej stronie) na FISie temperatura oleju? Po zakodowaniu Lap Timera ku mojemu zdziwieniu u góry pojawiła się właśnie ikonka z temp. oleju a mam rocznik 2009. Czy jest to możliwe żebym w tym roczniku miał ten bajer?

Opublikowano

tak, nie ma znaczenia rocznik auta, obok lap timera bedziesz miał tem oleju.

Opublikowano

tak, nie ma znaczenia rocznik auta, obok lap timera bedziesz miał tem oleju.

ma znaczenie.

rocznik 2008 tego nie ma.

to kwestia zegarow,

tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest :)

Opublikowano

tak, nie ma znaczenia rocznik auta, obok lap timera bedziesz miał tem oleju.

ma znaczenie.

rocznik 2008 tego nie ma.

to kwestia zegarow,

tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest :)

Kwestia zegarów? Mam początek 2009 zmieniałem u siebie zegary mogę zakodować temp oleju?

Jak w 3 g+ zakodowac wyświetlanie stanu naladowania akumulatora?

Opublikowano

tak, nie ma znaczenia rocznik auta, obok lap timera bedziesz miał tem oleju.

ma znaczenie.

rocznik 2008 tego nie ma.

to kwestia zegarow,

tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest :)

Kwestia zegarów? Mam początek 2009 zmieniałem u siebie zegary mogę zakodować temp oleju?

Jak w 3 g+ zakodowac wyświetlanie stanu naladowania akumulatora?

Łukasz, nawet jak zakodujesz to 3G+ niestety nie wyświetla tej opcji ;) chodzi oczywiście o naładowanie aku :)

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

Panowie, kiedyś męczylem was w sprawie lutowania wtyczek od poduszek. Temat ujarzmiłem troche inaczej niż pisaliście, ale wydaje sie ze niegorzej niz lutowanim. Zastosowałem coś takiego.

q6f496tc.jpg

Zacisnąłem, zgrzałem termokurczem i po temacie. Brak błędów, wszystko hula. Do poduszek nadaje się jak mało co, bez prądu, bez ciepła...i kask nie był potrzebny :D

Opublikowano

najbezpieczniej zalutować, zaciskane końcówkach zaśniedzieją Ci w zimie a na wiosnę zrobi przepięcie i jak nic bedzie małe buuum

:kox:

Opublikowano

Jednak bez kakaka...kasku się jednak nie obejdzie

Opublikowano

NIe obawiam się o zaciskane końcowki bo używamy dokładnie takich samych w firmie do łączenia kabli które później idą do auta. Poza tym to jest uszczelnione termokurczem więc nie wiem co ma zaśniedzieć.

Opublikowano

tylko jak uciałeś żyłe przewodu to powłoka antykorozyjna została uszkodzona - na styku czystej miedzi i ocynku robią się mikro spięcia - stany nieustalone które moga wygenerować sygnał podobny do tego co daje sterownik poduchy

:decayed:

Opublikowano

Lutując kable rownież mogłem uciąć "żyłę przewodu" przy skórowaniu go więc nie widzę różnicy.

Opublikowano

ale masz połączenie galwaniczne a nie na zacisk - materiały sa stopione ze sobą

Opublikowano

są takie fajne tulejki, skręca się kable ze sobą nasuwa i podgrzewa, jest w tulejce cyna i lutuje kable a sama tulejka ładnie się obkurcza na kablach tworząc idealne połączenie.

Opublikowano

Oj tam nie straszcie chłopa, nie od dziś wiadomo ze w aucie nie powinno się lutować przewodów tylko zaciskać. Kto widział lutowane przewody gdzieś w rozgałęzieniach, wszędzie zaciskane. Mnie uczyli aby unikac lutowania w instalacjach samochodowych. chociaż sam gdzie mogę to lutuję :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.