Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj tam nie straszcie chłopa, nie od dziś wiadomo ze w aucie nie powinno się lutować przewodów tylko zaciskać. Kto widział lutowane przewody gdzieś w rozgałęzieniach, wszędzie zaciskane. Mnie uczyli aby unikac lutowania w instalacjach samochodowych. chociaż sam gdzie mogę to lutuję :).

Właśnie do tego cały czas zmierzałem...cała instalacja w aucie jest łączona przez zaciskanie różnych elementów a wy tylko lutowanie i lutowanie. Więcej g@#$na można zrobić przy poduszkach jak przegrzeje kable przez lutowanie.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, do czego służy skrzynka jaka znajduje się w lewym boczku bagażnika?

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Ja mam tam dysk twardy.

Opublikowano

Witam Panowie,

mam mały problem związany z obsługa forum. Mianowicie chodzi mi o to, ze forum głównie używam przez aplikacje Tapatalk na smartfonie. Mam kilka działów oznaczonych jako subskrybowane, aby tapatalk informował mnie o nowych postach w tych tematach. Jednakże denerwujące jest to, że za każdym razem jak ktoś odpowie w subskrybowanym temacie dostaję maila na pocztę.

Czy da radę tak zrobić aby nadal były te tematy subskrybowane i tapatalk informował mnei o nowych postach, ale żebym nie dostawał wiadomości e-mail na pocztę?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro ;)

Opublikowano

Witam Panowie,

mam mały problem związany z obsługa forum. Mianowicie chodzi mi o to, ze forum głównie używam przez aplikacje Tapatalk na smartfonie. Mam kilka działów oznaczonych jako subskrybowane, aby tapatalk informował mnie o nowych postach w tych tematach. Jednakże denerwujące jest to, że za każdym razem jak ktoś odpowie w subskrybowanym temacie dostaję maila na pocztę.

Czy da radę tak zrobić aby nadal były te tematy subskrybowane i tapatalk informował mnei o nowych postach, ale żebym nie dostawał wiadomości e-mail na pocztę?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro ;)

jak dobrze kojarzę to w ustawieniach - opcje powiadomień odhacz powiadomienia na E-mail

Opublikowano

Witam Panowie,

mam mały problem związany z obsługa forum. Mianowicie chodzi mi o to, ze forum głównie używam przez aplikacje Tapatalk na smartfonie. Mam kilka działów oznaczonych jako subskrybowane, aby tapatalk informował mnie o nowych postach w tych tematach. Jednakże denerwujące jest to, że za każdym razem jak ktoś odpowie w subskrybowanym temacie dostaję maila na pocztę.

Czy da radę tak zrobić aby nadal były te tematy subskrybowane i tapatalk informował mnei o nowych postach, ale żebym nie dostawał wiadomości e-mail na pocztę?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro ;)

jak dobrze kojarzę to w ustawieniach - opcje powiadomień odhacz powiadomienia na E-mail

Dzięki bardzo za pomoc :)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie, do czego służy skrzynka jaka znajduje się w lewym boczku bagażnika?

Pokaz fote bo moze to byc albo TUNER Radiowy albo wzmak .

Opublikowano

Koledzy pisałem w innym dziale ale nikt tam chyba nie zagląda,chodzi o to jak przekodować tylne lampy z ameryckich na EU,może ktoś z was to przerabiał wiem że można zrobić kierunki w lampach od wstecznego tylko gdzie poszperać i co jest potrzebne.Auto to audi a5,kuzyn sprowadził z USA i nie bardzo wie jak to ogarnąć.Dzięki za jakąkolwiek podpowiedz.

Edytowane przez lolot

Opublikowano

panowie podpowiedzcie mi proszę w którym miejscu znajduje się czujnik ciśnienia i temperatury środka chłodniczego w silniku 2,0 tdi CAGA , wyskoczył mi błąd taki w geteway 09

Opublikowano

tak , zwarcie do masy czy cos takiego


może któryś bezpiecznik

Opublikowano

centrany układ elektyki

Opublikowano

centrany układ elektyki

Tam moze wywalic tylko bład czujnika jakosci powietrza :eusathink: jaki numer błedu ?

Opublikowano

ide zrobić scren


Gateway Adressword [09] Centralny układ elektroniczny

256(0x0100):64 Czujnik ciśnienia i środka chłodniczego x brak sygnału/komunikacji Lamp OFF

Opublikowano

ale u mnie klima działa normalnie

Opublikowano

ale u mnie klima działa normalnie

albo czujnik walniety albo okablowanie gdzies do sprawdzenia ( magistrala LIN)

Opublikowano

jak wykręcę ten czujnik to z klimy ucieknie cały gaz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.