Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok problem rozwiązany przeczyściłem wtyczki od czujnika jakości powietrza oraz od czujnika ciśnienia i temperatury i błąd skasował się , wychodzi na to że coś nie stykało gdzieś

Opublikowano

Panowie wymieniał ktoś z was już amory z przodu ? można gdzieś dostać dobry zamienni do 1BE ?

Opublikowano

Coś mi się wydaje że z zewnątrz rewelacji nie będzie...

Opublikowano

Strasznie mi się nie podobają nowe światła w Audi. Są dla mnie za małe i za kanciaste. Ale gusta są różne.

Opublikowano

audi, bmw, mercedes są konserwatywne w zmianie design ....może to i dobrze :wink: więcej zmian pewnie będzie w środku, elektronice

Opublikowano

Panowie, to dodatki dają uroku autu ;) listwa tu, lampeczka tam i auto całkiem inne;) A światła właśnie uważam za ładne bo wielkie lampy to domena koreańców i japończyków i jakoś mi nie lezy taki dizajn...

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Jak już będzie prezentacja to wtedy będzie można mówić co i jak .....

Na razie to nawet nie wiadomo kiedy będzie oficjalna prezentacja modelu B9 ? a kiedy będzie w produkcji.....

Opublikowano

WRC zapodał faktycznie zaklejone B9 :)

Pany jak kto często odwiesza ASO(A Plus program) to upominać się o ekstrasy :naughty:

iemb2exz.jpg

Opublikowano

A miałem kiedyś plan żeby zamontować tak lusterka od nowego Leona, mocowane w poszyciu drzwi a nie wtrójkąty a tu widać niemce się postarali :) Jak przednie reflektory będzie mial takie jak to nowe TT to ja jestem na tak :).

Opublikowano

audi, bmw, mercedes są konserwatywne w zmianie design ....może to i dobrze :wink: więcej zmian pewnie będzie w środku, elektronice

To najwyższy czas na B8

Panowie wymieniał ktoś z was już amory z przodu ? można gdzieś dostać dobry zamienni do 1BE ?

Amory? Nigdy nie słyszałem aby padły w B8 :)

Panowie jak odblokować ukryte menu, trzeba mieć vcds?

Opublikowano

WRC zapodał faktycznie zaklejone B9 :)

Pany jak kto często odwiesza ASO(A Plus program) to upominać się o ekstrasy :naughty:

iemb2exz.jpg

A co to za ekstras ?

Opublikowano

audi, bmw, mercedes są konserwatywne w zmianie design ....może to i dobrze :wink: więcej zmian pewnie będzie w środku, elektronice

To najwyższy czas na B8

Panowie wymieniał ktoś z was już amory z przodu ? można gdzieś dostać dobry zamienni do 1BE ?

Amory? Nigdy nie słyszałem aby padły w B8 :)

Panowie jak odblokować ukryte menu, trzeba mieć vcds?

Musisz VAGIEM odblokować. tu masz link

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/

pytanie z innej beczki, ile pali średnio Twoja fura? Bo zastanawiam się nad różnicą w spalaniu między FWD a AWD z tym samym motorem.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Ja dostałem kupon na oryginalne dodatki.

Opublikowano

Średnio wychodzi jakieś 6,7l w koło komina ale da się zejść na 6l

Opublikowano

a jakie dystanse robisz? miasto czy poza miastem więcej?

Opublikowano

Panowie czy w sedanie (wersja ze składanymi fotelami) konieczne jest wycinanie szyby w celu wymiany podsufitki?

Opublikowano

W PL coś za free dają ?? Nie moze być... chyba że rabat na kubek z 180 na 150 PLN :)


Panowie czy w sedanie (wersja ze składanymi fotelami) konieczne jest wycinanie szyby w celu wymiany podsufitki?

Tak, sam to przerabiałem i nie da się inaczej :). Ale warto, tnij szybę jak pęknie będziesz miał nóffkę nie podrapaną :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.