Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Grill z tego co widzę masz srebrny z szarymi żebrami, kup od wersji Black 9albo pomaluj w czarną perłę) , relingi masz czarne więc zostaw czarne albo daj do lakierowania w ten sam co grill, to samo zrobiłbym z kratkami halo i będzie wyglądać kozacko! Generalnie pozbyć się chromów na zewnątrz.Krz

Krzysiek ale ja już mam reling srebny kupiony :kwasny:

To teraz mnie zbiłęś z tropu,szczerze to lubie chrom

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Ha ha, jak lubisz chrom to szukaj ramek:) odpuscilem tego moda jak się dowiedziałem ze trzeba szyby wycinać.

Opublikowano

Ha ah, zostaje przy tym co mam :grin:

Opublikowano

Koledzy ta ramka koło szyby jest wymienna? Czy trzeba całe drzwi wymienić?

84000ff0c48d6039e9601f923a96dae8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Panowie, podpowie ktoś gdzie podpiąć pin 4,5 lusterka wewnętrznego do fotochromu zewnętrznego? Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu? Dzięki

Opublikowano

Panowie, podpowie ktoś gdzie podpiąć pin 4,5 lusterka wewnętrznego do fotochromu zewnętrznego? Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu? Dzięki

tu masz wsio...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom/

Opublikowano

Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu?

Sprawdź sobie czy w wiązce od sterownika do słupka masz instalację, jesli jest to ciągniesz kable od lusterka wew do kostki w słupku

Oczywiście kodowanie potrzebne, wszystko opisane w linku który Ci podał miodzio


Koledzy ta ramka koło szyby jest wymienna? Czy trzeba całe drzwi wymienić?
84000ff0c48d6039e9601f923a96dae8.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Chyba całe drzwi w ETCE nie znalazłem drzwi w częściach

Opublikowano

Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu?

Sprawdź sobie czy w wiązce od sterownika do słupka masz instalację, jesli jest to ciągniesz kable od lusterka wew do kostki w słupku

Oczywiście kodowanie potrzebne, wszystko opisane w linku który Ci podał miodzio

Koledzy ta ramka koło szyby jest wymienna? Czy trzeba całe drzwi wymienić?84000ff0c48d6039e9601f923a96dae8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chyba całe drzwi w ETCE nie znalazłem drzwi w częściach

Kurczę to trochę lipa bo kurier uszkodził a mnie nie było przy odbiorze paczki...

Opublikowano

To co jemu to z 6 pietra wypadło?? :facepalm:


Ludzie czy lotkę na klapę do avanta S-line da się jakoś odróżnić wizualnie np.ze zdjęć? bo wiadomo że jest plastikowa więc pacnąć i wiadomo,a na zdjęciu się nie da pacnąć :wink:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

To co jemu to z 6 pietra wypadło?? :facepalm:

Ludzie czy lotkę na klapę do avanta S-line da się jakoś odróżnić wizualnie np.ze zdjęć? bo wiadomo że jest plastikowa więc pacnąć i wiadomo,a na zdjęciu się nie da pacnąć :wink:

pewnie tak... muszę bardziej zagłębić sie w temat może uda sie wymienić, widziałem ze w C6 ktoś wymieniał może w b8 tez sie uda
Opublikowano

napewno ramka jest wymienialna, bo niby jakby to w całości zrobili

Opublikowano

To co jemu to z 6 pietra wypadło?? :facepalm:

Ludzie czy lotkę na klapę do avanta S-line da się jakoś odróżnić wizualnie np.ze zdjęć? bo wiadomo że jest plastikowa więc pacnąć i wiadomo,a na zdjęciu się nie da pacnąć :wink:

pewnie tak... muszę bardziej zagłębić sie w temat może uda sie wymienić, widziałem ze w C6 ktoś wymieniał może w b8 tez sie uda

:facepalm:

Nie wymienić tylko dokleić - i tak da się, pytanie brzmiało czy wizualnie widać na klapie różnicę, czasem można taniej kupic całą klapę niż samą lotkę, problem w tym jak to sprawdzić na zdjęciu (fotu)

Opublikowano

Sprawdź sobie czy w wiązce od sterownika do słupka masz instalację, jesli jest to ciągniesz kable od lusterka wew do kostki w słupku

Oczywiście kodowanie potrzebne, wszystko opisane w linku który Ci podał miodzio

Panowie, podpowie ktoś gdzie podpiąć pin 4,5 lusterka wewnętrznego do fotochromu zewnętrznego? Podłączyć bezpośrednio do lusterka czy do sterownika drzwi? Jakieś kodowanie bedzie potem potrzebne czy zabangla z automatu? Dzięki

tu masz wsio...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom/

podziękował :wink: muszę tylko jeszcze zakupić sterowniki drzwi bo moje nie obsługują składanych lusterek i zrobię wszystko za jednym

Opublikowano

To co jemu to z 6 pietra wypadło?? :facepalm:

Ludzie czy lotkę na klapę do avanta S-line da się jakoś odróżnić wizualnie np.ze zdjęć? bo wiadomo że jest plastikowa więc pacnąć i wiadomo,a na zdjęciu się nie da pacnąć :wink:

pewnie tak... muszę bardziej zagłębić sie w temat może uda sie wymienić, widziałem ze w C6 ktoś wymieniał może w b8 tez sie uda

:facepalm:

Nie wymienić tylko dokleić - i tak da się, pytanie brzmiało czy wizualnie widać na klapie różnicę, czasem można taniej kupic całą klapę niż samą lotkę, problem w tym jak to sprawdzić na zdjęciu (fotu)

Kolega pisał o drzwiach nie o lotce. Z tego co kojarze, to jest to jeden element. W C6 faktycznie były osobne, tutaj raczej nie.

Opublikowano

No zacytował mój post to myślałem że jakieś wydumki o lotce wymyśla :grin:

Pogubiłem się już w tym wszystkim

Opublikowano

W naszych B8 ramka jest w całości z drzwiami, nic tam się nie da odkręcić jak w niektórych modelach.


CAM00454.jpg

chłopaki co to za kubek czy nie wiem co Wrc ma w uchwycie na napoje ??

Proszę bardzo, dobra cena, też mam u siebie fajna ozdóbka :)

http://allegro.pl/popielniczka-audi-a5-a4-q3-q5-q7-r8-tt-chrom-i4895054288.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.