Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, nie widziałem tego posta. W takim razie tak jak pisałem przejście na inne kostki nie zbiegło się z przejściem auta na polift tylko później. Ja mam stołki początek 2013r i też z materiału z grzaniem i lędźwiami przechodziłem na Sline takie same. A Ty Sysek z którego roku masz nowe stołki? Może też być taka opcja że przeszli na nowe kostki jeszcze w przedlifcie i ktoś kto miał "młodego" przedlifta nie musiał zmieniać kostek :eusathink:

Ktoś chce kupić zegarek audi? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Audi Sport Chronograaf Oris - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Exclusieve Audi Sinn Horloge - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów :D Wole rotory;)

Rotory w ASO są po 700€ sztuka więc jak nie liczyć 2800€ czyli do super zegarka jeszcze mało :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A pełna skóra RS Cię interesuje ? takie same jak tamte ale pełna skóra też z pamięcią tylko chyba nie mają blend B&O


Te z RSa sam bym przygarnął jakby ktoś był chętny na moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie widziałem tego posta. W takim razie tak jak pisałem przejście na inne kostki nie zbiegło się z przejściem auta na polift tylko później. Ja mam stołki początek 2013r i też z materiału z grzaniem i lędźwiami przechodziłem na Sline takie same. A Ty Sysek z którego roku masz nowe stołki? Może też być taka opcja że przeszli na nowe kostki jeszcze w przedlifcie i ktoś kto miał "młodego" przedlifta nie musiał zmieniać kostek :eusathink:

Ktoś chce kupić zegarek audi? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Audi Sport Chronograaf Oris - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Exclusieve Audi Sinn Horloge - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów :D Wole rotory;)

GDYBY CENA BYŁA W RUBLACH :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exklusiv pakiet(taki jak u WRC) by mi najbardziej pasował. Ale naturalnie na wszystkie ciekawe propozycje jestem otwarty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyciągnąć chłodnicę wody w CAGA tak żeby nie rozpruwać całego pasa?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fotele są z sierpnia 2012 o ile pamiętam i żadnych kostek nie musiałem zmieniać wszystko pasowało p&p wiem bo sam przekładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ruchu w lampce podsufitki - może ktoś wytłumaczyć jak to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się odczytuje rocznik na szybach??

Podam Ci na przykładzie zdjęcia z allegro w tym czerwonym kółku jest cyfra w tym przypadku 9 czyli szyba z 2009roku zawsze jest podana ostatnia cyfra z rocznika produkcji.

http://images70.fotosik.pl/465/36d3093d5f616963.jpg

Edytowane przez sysek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ruchu w lampce podsufitki - może ktoś wytłumaczyć jak to działa ?

Jest to czujnik alarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się odczytuje rocznik na szybach??

Podam Ci na przykładzie zdjęcia z allegro w tym czerwonym kółku jest cyfra w tym przypadku 9 czyli szyba z 2009roku zawsze jest podana ostatnia cyfra z rocznika produkcji.

http://images70.fotosik.pl/465/36d3093d5f616963.jpg

Oprócz cyfry (rok), ważne też są kropki oznczające miesiąc. Np. 5 kropek to maj, a 9 to wrzesień. Do poczytania o reszcie oznaczeń (np. kraj homologacji): http://www.samnet.com.pl/wartowiedziec.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyciągnąć chłodnicę wody w CAGA tak żeby nie rozpruwać całego pasa?? :facepalm:

A co żeś Miodzio napsuł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :hi:

A oznaczenie AS3 dotyczy się przyciemnienia szyb - dobrze myślę? Tak mi wyszło z tych przykładów co podaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać zmieniał ktos ramki szyb na te chrom ?

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać zmieniał ktos ramki szyb na te chrom ?

Pewnie kilku ;) Mod fajny ale wymaga wyciągnięcia i wklejenia nowych bocznych tylnych szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać zmieniał ktos ramki szyb na te chrom ?

Pewnie kilku ;) Mod fajny ale wymaga wyciągnięcia i wklejenia nowych bocznych tylnych szyb

A jest jakis instruktarz montazu na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrab, nie kombinuj z ramkami bo w ..uj rzeźby jest tylko idz w black bo masz czarną furę, lepiej grilla zmienić na czarny i gitara będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill z tego co widzę masz srebrny z szarymi żebrami, kup od wersji Black 9albo pomaluj w czarną perłę) , relingi masz czarne więc zostaw czarne albo daj do lakierowania w ten sam co grill, to samo zrobiłbym z kratkami halo i będzie wyglądać kozacko! Generalnie pozbyć się chromów na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie pozbyć się chromów na zewnątrz.

Nie namawiaj do złego niech robi nie bedzie się nudził przynajmniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...